• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@zucana dakujem aj vam drzim palce :dizzy_face: maly sa sam odstavil ked mal 10 mesiacov...aku dlhu mas LF?
20. čer 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka751 ved ano , preto pisem, ze dnes som merala poctivo rano :slight_smile: Len som tie 3 dni zabudla, tak som odmerala az poobede, cize predpokladam, ze ta teplota bola nizsia rano. Rozmyslam, ci tie 3 dni radsej nevymazem, nech to neskresluje :sweat_smile:
20. čer 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
ja zase nemozem spat, krize hnusne :angry: ale asi aj podvedomie funguje :confounded:
tak dnes som si zase poskocila, zatial k mojmu rekordu, som zvedava ci ho aj preskocim niekedy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.fertilityfriend.com/home/2ed6cc

no a s napatim ocakavam dnesne testiky :dizzy_face:
21. čer 2011 v 05:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko babule. Tak ja dnes tiez mierny skok, ale nic si od toho neslubujem, nakolko minuly cyklus to dopadlo pri 37,1 tak ako to dopadlo. A uz mam mrchovske pocity :angry: http://www.fertilityfriend.com/home/351ff5
@st2 tralalaaa, pekny vystup :wink: Uz to mame za par :grinning:
@sasena033 @lauritka sup sup maminky buduce, testiky si poprosime....a nech nie su nijake ine, len prudko pozitivne :wink: :slight_smile:
21. čer 2011 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima01 ake mrchovske pocity, ved este je skoro :confused: a ten poskok je nahodou super :wink:
21. čer 2011 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, nemam chut testovat, teplota ani nevystupila. tak serem na testy.
21. čer 2011 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
respekttive nemam chut ist kupovat testy do lekarne :slight_smile: doma uz nemam. ja si pockam, zajtra klesnem, svrtok, piatok pride mrcha.
21. čer 2011 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka a teplotka ale ani neklesla? ci ? a jasne ked nemas chut na testovanie kasli na to, netreba to silit
21. čer 2011 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. čer 2011 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
babule tak zase duch po limite ako vcer a..mam na h...o testy alebo neviem... @lauritka mohla by si to prosim t aupravit ci je tam nieco vidiet?? dakujem
21. čer 2011 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 vies, u mna mrcha chodi ako sa jej zachce, raz na 21, raz na 23, raz na 25...a raz pride pri poklese teploty, raz pri vzostupe, takze nikdy neviem, kedy ma prekvapi. A teraz ma od rana picha dole vpravo, ako keby pri vajku, vcera ma cely spodok bolel, podbrusko, tak neviem neviem.
@sasena033 mojko, ja ho tam vidim aj ked je neupraveny ten test :wink:
@lauritka :frowning2: Ale to neva, kym neklesla, treba verit. A mozno to ze nemas chut na testovanie dnes je nejaky prelom a zajtra ked otestujes, tak tam bude krasna ciarka :wink:
21. čer 2011 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 tak ty si to palis hore?? len tak dalej.....ziadne klesanie... :slight_smile: o chvilu testiky
@lauritka lauri to je mi luto ako mim hovori est eje nadej kym nedorazi mrcha....pockaj a ked bude meskat testni :grinning:
21. čer 2011 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima01 zlatik ako schne je silnejsia ako vcera ....lenma stve z edost neskoro vybehla och.......... nemam vyskusat ten digi?? ci je est eskoro :slight_smile:
21. čer 2011 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasena033
ahoj, aj mne sa tam niečo marí... ty máš duphaston? netreba ho zatiaľ vysadzovať.... uvidíš test o 2 dni a keď bude istá čiarka - bez pochýb -čo možno už je aj teraz.. :wink: tak chod k dr.
len dufík nasadiť spať - aj by som ho určite nasadila
21. čer 2011 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasena033 ja ti neviem zlato...ako, ruky by ma svrbeli, ale asi by som si ho odlozila na zajtra...aj keeeed :grinning: :sweat_smile: Ale to je dobre ze silnie :slight_smile: A neva za po limite, hlavne ze tam je, a on uz o par dni bude aj v limite :wink:
21. čer 2011 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jupííí teplotka konečně stoupla.. koukněte na křížky hihi..chudák manžel..takový maraton http://www.fertilityfriend.com/home/24d079 :slight_smile:)
@st2 no nádhera..vidím tu další těhulku... jinak hele já to mám to samé :slight_smile:)

@lauritka to mě mrzí.. tak uvidíš zítra nebo odpol zda bude chut..

@sasena033 teplotky jsou parádní.. na testíku bohužel nic nevidím má asi špatně nastavený monitor...
21. čer 2011 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. čer 2011 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna ahoj dal mi dr dupik..na upravu ale ja som si zatial dala len vitaminky a nenasadila som ho hovoril ze ked otehu mam zvysit davku ale ak test aj o 2 dni bude silniet..pojdem s aobjednat...a radsej by som utrogestan ten mi daval prve tehu a radsej ten ked ho mam odskusany co ty anto??
21. čer 2011 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka a ja že som ťa videla :slight_smile:
21. čer 2011 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima01 ani nehovor uz som male na male ho otvorit ale zrejme by este neukazal skusim ho v piatok v den mrchy ak vydrzima aneklesne teplota :slight_smile:
21. čer 2011 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasena033 podľa mna je to duch,čiarka čo sa urobí po čase ked zaschne test,mala by byť viac ružovejšia
21. čer 2011 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka :grinning: zle vidiet skus natocit na dol monitor vtedy sa duch ukaze :grinning:
21. čer 2011 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poleva ja tiez myslim ze ma strasi :slight_smile: ale uvidime ci mrcha dojde a tpeloty zacnu klesat :slight_smile:
21. čer 2011 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ja som z teba taká smutná,,,ani ťa nepoznám ale ja ti tak prajem :slight_smile:
21. čer 2011 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasena033 ja som mala takých duchov skoro vždy,skus pozriť pod neonovou lampičkou,nič nič 10 minút som nemala a potom taký úplne svetlý ružový prúžok,celý den som do neho kukala v robote od šťastia
aj ked som potom potratila :frowning2:
21. čer 2011 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasena033 no aj ja ho tam vidim, a este lepsie ako vcera
21. čer 2011 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka no super len tak dalej smerom hore to chceme vidiet
a s tou tehulkou si este pockame par dni :wink: ako vcera mi fakt bolo divne tak uvidim co prinesu dalsie dni

@mima01 no tak len cakat musime, a inak sranda ze si minule dostala mrchu pri takej vysokej teplote, normaln nechapem

@annavi no veru neviem z neho este nic vycitat :confounded:
21. čer 2011 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 a kdy chceš testovat???
21. čer 2011 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka najskor v sobotu na 11 dpo
a ty?
21. čer 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
babule ja som neodolala a urobila digi test clear blue..myslit ez emoze klamat kuk vysledok :slight_smile:
21. čer 2011 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek