• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
katkajurko: aký máš teplomer? Ja som čítala, že ten čo meria vo fahrenheitoch je presnejší na meranie BT, je to pravda?
28. srp 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
(a mam odsledovane - ze ked spim dlhsie - tak do deviatej mi kazdu hodinu stupne teplota o jeden dielik ..cize dnes by som mala o deviatej naprikla plus 0,3celzia...) preto mam pocit-ze ta 36,8 je spravna a ta 36,7 este nie..lebo by stupla tak ci tak-ci by som isla alebo nesla cikat..keby som spala este tu 3/4 hodinu....

a aj ovu test aj hlien, aj bolesti sedia na ovulu vcera naobed :grinning:
28. srp 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tesi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty si preboha co jedla pocas tehotenstva? 4 kila? uuuuuuuuuuuuu!!! prajem pevne nervy! to bude teda valibuk!!! :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
nellie- no lenze ja mam s tymto rannym cikanim problem cely tyzden a vcera a predvcerom som sa nastvala a merala aj pred aj po cikani- a bola rovnaka pred aj po... az dnes nieje (lenze vcera a predvcerom nebol ten rozdiel v merani viac ako 20 minut )... a hlavne som sa zobudila-ze mi je teplo :unamused: a to mi byva zasadne v LF... predtym mi byva zima - ja som zimomrivec...

andzi klasicky teplomer digitalny na jedno desatinne miesto..ale mam pocit.ze mu dochadzaju aj baterky - lebo prvy krat dnes ako som merala - pipal ako "zdochlinka"... potom druhy raz uz ale zase normalne... snazila som sa zohnat na dve desatinne-ale nikde ho nemaju... lebo podla mna BT takto stupne iba vtedy -ak ta prva teplota je blizko tej vyssej - a lahko sa "prehupne"... ale urcite je rozdiel mat 36,71 ako 36,79 nie?
28. srp 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm nelie-tak to potom by si mala dost vysoke teplotky :slight_smile: to fakt vyzera nadejne :slight_smile:
28. srp 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemyslite, ze teplomer zaokruhluje matematicky - a teda 36,74 je este 36,7 ale 36,75 je uz 36,8?
28. srp 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no veru 4 kila, to je riadny valibuk.. :wink: ja som mala 4,10 kg tusim a 55 cm :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kobola od narodenia.. :grinning: :grinning: :grinning:

a to moja mamina pribrala za cele tehu len asi 3kg lebo mala tehu nevolnosti komplet celych 9 mesiacov (chuda maminka) a ked sla rodit ze mala take brucho ako ine zeny po pôrodoch co odchadzali domov a to uz cakala dole sanitka ze kedze ide rodit moja mama to bude nedonosenec ledva kilovy a za ne pôrodnej sale skoro odpadli ked take hovadisko z nej vyliezlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: skoda ze si to nepametam :grinning: :grinning:
28. srp 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, ja som s tym testom chaosila len preto, ze som sa docitala ( :grinning: :grinning: :grinning: ) ze taketo pomale stupanie ma mimomaternicove teotenstvo :confounded:
28. srp 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaar podla mna nezaokruhluje... co ja viem... myslim,ze nie... inak som si to viackrat na mojom vsimla-ze niektore dni po 3/4 hodine zostane teplota rovnaka a niektore dni stupne...tak som si to uz davno takto zdovodnila..ze ked nestupne - tak asi bola na dolnej hranici..a ked stupne-bola vyssie a prehupla sa...
28. srp 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka, ja som si teplomer objednavala z www.lpp.sk, tiez som nikde nevedela zohnat taky, co meria na 2 desatinne miesta
28. srp 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaar ty a tvoje citanie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale si presne ako ja.. ja ked som u mojej dr. spustila, ze "citala som na internete" tak uz sa za hlavu chytala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
shaar a ty mas akoze pomale stupanie, sak si mala dialnicu ako hrom uz 10DPO tak prosim ta prestan :wink:
28. srp 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tretul - no suuper-tam ho maju :slight_smile: tak ak sa nam teraz nezadari-tak si ho objednam :slight_smile:

shaaar-ale sak sa ma testovat obden predsa - nestresuj..si minule pisala-ze na stresovanie bude dost casu este...
28. srp 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaarka, nerob paniku, vies ake su tie testy, kazdy inak ukazuje, mozno , keby si mala mamatest, tak ukaze silnejsie, iny slabsie....ziadne mimomaternicove nebude..a uz prosim ta nic necitaj :grinning:
28. srp 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaarka ty si tehula :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: super gratulujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: popis mi to, ako si nato prisla :wink:
28. srp 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak ja som mala ist vcer k dr. na krv a sono. ale nikde som nebola :frowning2: . od stredy vecera do stvrtka rano som vracala a rano sa k tomu pridruzila aj hnacka. asi som schytala virozu od netery. ta to mala pred 4 dnami. tak k dr. pojdem v stredu. lebo on ma tehotne vo stvrtok ale stvrtok nerobi. tak dufam, ze to blbe sono zapne aj v tu stredu, lebo ma uz porazi. ja uz chcem vidiet moju babulku :frowning2: .
28. srp 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, ta dialnica bola na rapicleare, co ma citlivost 10. a pepina (20) su strasne slabe. ma to serie!! :angry: :grinning:
kati... ty si tu nebola posledne 3 dni? :grinning: vzala som si z teba priklad a zlakla sa laparky. kuk do albumu a ked sa ti bude chciet, tak citaj :wink:
a ako som na to prisla? no ako ako? no zistila som, ze bola ovu. a MM poslal nejakych vytrenovanych bojovnikov plavcov a obklucili vajo a... :grinning:
28. srp 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaarka srdecne ti gratulujem .. prajem vam prijemne a pohodove tehotenstvo .. pekne pekne proste ja som ti to hovorila som dedovsevedo :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, tak já dneska takto http://www.fertilityfriend.com/home/benjina :grinning: chtěla jsem cik-caky a jdu spíš do výšin.
28. srp 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
shaarko, opravdu jak rikaji holky testuj radej ob den, ja jsem tak testovala kazdy den a pak porovnavala ty stinky... ze zacatku HCG roste pomalicku, ale az budes tak 15.16.dpo uvidis jak zesilni :slight_smile: ted je to opravdu jen hra stinku :slight_smile: ale neboj, mimodelozni to nebude.
28. srp 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá. Môžete mi poradiť s mojim grafom, meriam prvý mesiac. Merala som aj počas mrchy a to ma tie teploty veľmi zaskočili, klesli až pár dní po. Je to normálne? No a čo sa týka hlienu mám ho podľa mňa málo, mám len pocit mokra - dá sa to považovať za hlien?
tu je môj graf http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=1/userid=72994
Ďakujem
28. srp 2009 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaarka ty brdo, takze je to pravda. zazraky sa fakt deju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: strasne sa s tebou tesim a drzim palce na uspesny koniec.
28. srp 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
leteku-niekomu klesaju teploty po mrske...

neviem ako je to na wunsch..ale na ff sa da dat aj "vodovy hlien"... a ten sa pocita ako dost plodny
28. srp 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Shaarko co to tady ctu :confused: :grinning: :grinning: MOOOOC moc gratuluju a hlavne at je vsechno tak jak mas az do konce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. srp 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dik baby, trosku ste ma ukludnili. no ved uvidime... teraz je to uz na fazulke... :unamused:
jari, no chapes? podme pokecat do PCO temy :wink:
kati, dakujem :dizzy_face:
28. srp 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
benji ved aj vyšiny su super... :wink: ja som teraz mala normalne troška cik cak... ale iba troška :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka je ty s taky gratulujem-
28. srp 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nellie: no tak uvidíme co z toho bude, jinak výšiny budu mít i dalších 5 dní jedeme na chatu kde bude alkoholu víc než dost a to mi tu teplotku zvedne, ani bych neměřila,ale doktor nakázal tak at vidí. :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar.ahoj ,co mrnousek?
benjina:pěkný graf
28. srp 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
benji joj tie chatove to budu ukazkove teplotky :wink: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca dneska nevim teprv tam pojedu za pul hodiny.

beji ahojky hele klidne si uzivej a pak uvidis co se stalo.
28. srp 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek