• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@zucana mne tak isto chodí presne 28,29 dní a akonáhle som sa začala snažilkovať, tak zrazu ms meškala 4 dní, proste psychika. A čo sa týka tých ovu testov, ja som asi pred tromi mesiacmi takto testovala pred ms a bol skoro pozitívny, každý deň tmavol, aj som si myslela, že som tehu a nič, prišla ms. :frowning2:
Ale však uvidíš, bodaj by už potvora neprišla :slight_smile:
22. čer 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23
@st2
dakujem
ved ja si prave vravim,aby dosla ked nie som tehu :unamused: a prave tento mesiac som nerobila ani ovu testy a toto sa mi stane... :rolling_eyes:
22. čer 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zucana no tak skus rano zmerat len tak ze aka bude ta teplotka, i ked to nebude moc smerodajne ale tak skusit to mozes, a nezostava ti nic ine ako cakat, ale ked pises ze az 25dc si citila ovu tak potom je fakt este na vsetko dost skoro
22. čer 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 ved uvidim...a ked mi nedojde tyzden po mrche a testy negativne tak asi ist k lekarovi co?
22. čer 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no ved toto ja tiez vobec nechapem. moze byt myslis ten pokles ze som sla spat az po dvanastej :astonished: ???????????
22. čer 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka lenze ja som aj ovu test mala silne pozitivny. ale jasne ze pockam co dalej aj tak mi muzicek pride zajtra uz domov :confused:
22. čer 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak za dneska k doktorce si pro vysledky a zacnem s lecbou...mam knedlik v krku, ze jak to vsechno dopadne
22. čer 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka drzim palce daj vediet
22. čer 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka moja ahoj..nebojaj..vsetko bude oka..preliečiš a bude to dobre...kukkala si ten odkaz kt. som ti vcera dala??
22. čer 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denda29 tak ale nevstavala, resp. nemerala si skor ako pred 6, ci? podla mna to nie preto ze si sla neskor spat
fakt neviem, jedine cakat

@strihalka dobre to dapoadne neboj, potom napis co si vybavila
22. čer 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi jojo, tu uz mam snad vse proctene a uz chodim i na konkurencni stranky :grinning:, ale ymslim, ze to dnes zacne nanovou, to uz budu vedet i hodnoty:grinning:
juuujj, jak ja se tesim a a netesim.-/

22. čer 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 nie merala som tak ako zviknem v tu istu hodinu. no tak budem cakat ale aj tak nechapem. :pensive:
22. čer 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka hlavne nech uz vies presne na com si

@denda29 no veru je to viac ako cudne
22. čer 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka...som rada moja ze ti to pomohlo :wink: je dobré mať infosky....z prvej ruky.. :grinning: :grinning: ved vsetko je na webe ci nie?? :grinning: :grinning: tak daj potom vediet co a ako..oki??
ozaj a ty si dnes kolky DC???hm??merias ci nemerias?
22. čer 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka presne lepsie vediet kde je problem...predstav si keby si kvoli stitke prisla o babo...takto vies,kde je problem a pripravis sa ;)
22. čer 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunday1 ahoj :wink: ako dnes graf?
22. čer 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nat28 Ahoj :slight_smile: Práve si dočítavam tých 6 strán, čo som tu nebola. Tak zase to stúplo http://www.fertilityfriend.com/home/3419d0 Už fakt neviem, čo si mám o tom myslieť. :confused:
22. čer 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunday1 ale ved to je len dobre ze to stuplo, prave som to pocitala tak dnes si uz 12dpo
co tak testit????
22. čer 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunday1 moja a testla si???toto stúúpanie znamená zee sa nam tu crta dalšia tehuulkaa..jeeej..testni..hm???pekny grafííík.. :wink:
22. čer 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 @annavi Naposledy som testila včera, teraz sa kvôli tej listerióze aj dosť bojím. Inak sa fakt necítim tehu :confounded: Zajtra čakám ms, tak by som chcela testnúť, až keď nepríde, ale asi to aj tak nevydržím :wink:
22. čer 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunday1 ozik a co doki povedala teda na tu pliagu?? tak vyckaj s testikom teda, my tiez pockame
22. čer 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunday1 fiha, nejak si nam stupla...zeby? :slight_smile: Zajtra rano musis povinne testovat. Ja tak strasne chcem aby ti to vyslo!!!
22. čer 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 inak ty vyzeras dost nadejne :grinning:
22. čer 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 mozno folik nepraskol od tej soju :fearful: . alebo co. ja uz neviem tak budem cakat
22. čer 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. čer 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denda29 nechcem plasit, ale ja som so sojou mala anovulak a predlzeny cyklus o cely tyzden :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale ktovie preco, vacsina zien na nu reaguje super. Ja som asi divna :sweat_smile:
22. čer 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaj baby moje....koľko práce, snahy, trpezlivosti musime vynaložiť na to aby sme mali bábenko...a ked si pomyslim ako "poniektore" nechcene otehotneju a detúrence nechcúúú... :angry: :angry: by som vrazdila vtedyyy.. :angry: :angry:
22. čer 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 Nepovedal mi zatiaľ nič, lebo bol práve na operačke a výsledky nevidel :frowning2: Kázal mi len prísť v piatok, potom sa uvidí, či ma pošle na infekčné. Moja mama je sestrička, tak som jej hneď volala, nech mi pozisťuje čo a ako a doki jej povedala, že netreba stresovať, ak je to len mierne pozitívne, tak je to v pohode. Už som pripravená na všetko :grinning:
@nat28 Rozkaz šéfe :grinning: Si zlatá, aj ja Ti to zo srdca prajem a aj to ostatné :wink:
22. čer 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi no mne nieco hovor...sa snazim mysliet na nieco ine ked pocujem o dalsich co otehotneli ze ani nechceli. Ako sa raz vyjadril jeden gynekolog od nas, "celosvetovy recept na plodnost je zakazat vsetkym zenam otehotniet" :grinning:
22. čer 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denda29 no vidis, to ma nenapadlo, lebo vtedy ked nepraskne je sice ovu test silno pozitivny ale graf tomu nenasvedcuje vobec, poznam to dobre
no fakt len cakat co a ako dalej bude
@nat28 zatial moja zatial, este je daleko vsetko, no a ty si pekne stupla teda
22. čer 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek