Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

nat28
22. čer 2011

@annavi ale uz nepi vodu a necikaj 😉

nat28
22. čer 2011

@chirabell ale uz asi do smrti mi zovrie srdce ked zbadam dvojicky. To si asi vezmem aj do hrobu ☹

strihalka
22. čer 2011

tak jsme tu...doktorka nevylezla, ina sestra mi vrazila papir a recept😀, recept do lekarny, s papirem kendokrinologovi......za 10€ me vzal hned a zjitil, ze ty vysledky az tak spatne nejsou, zvyseny prolaktin ma kazdy, kdo jde na odber drive jak 2hodiny po probuzeni, ja sla asi 1+1/4 hodky po probuzeni 😀, ale tak at ten pardolel beru...mam jednu tabletu vecer po dobu mesice a pak opet na krev, tentokrat uz pujdu 3hodky po probuzeni😀, a co se tyce stitky, tak je jen lehce porouchana🙂ze by na to lecbu nedaval, ale tim ze chcem babo, ze mi nasadi L- Thyroxin 50, jednu rano, mam to na dva mesice, ale s tim, ze to budu brat asi i behem tehu........pak to zkusime casem vysadit.............do toho zacinam brat tento mesic duphaston 15-24DC, jen prusvih je v tom, ze ovulka probiha kolem 20 😠 , takze dufik nasazuji az po a fytosoju nemam doporucenou kvuli te stike😀
Tot cela moje dnesni navsteva😀 😀 😀 😀 😀 😀

riana12
22. čer 2011

@strihalka ahojky, no celkom fajn si dneska povybavovala 🙂 😉 a len lieciky pekne ber, istota je istota 😉

sunday1
22. čer 2011

@strihalka No vidíš, že to nie je také hrozné 😉

st2
22. čer 2011

@strihalka jeeee no super, tak nakoniec to nieje take strasne, takze sup ho pekne bude fazulka co nevidiet

st2
22. čer 2011

kocky je normalne aby som uz o 11 zivala, a to nehovorim ako mi teraz padaju oci
idem radsej do mesta daco vybavit, to pri chodzi aspon nezaspim 😀 😀 😀 😀 😀

nat28
22. čer 2011

@st2 no teda, no teda, zeby tehotenska unava? 😀 inak aj ja som bola vcera okolo obeda ako zbity pes, som to nevedela rozchodit a to som pritom spala ako babo a mala som len lahky obed (teda ja vzdy mam len lahky obed) 😉

nat28
22. čer 2011

@strihalka tak vidis, nic strasne sa nedeje, tesim sa aj za teba 🙂 a nemas doma nahodou papier od endokrin s hodnotami? Vies ake mas TSH?

st2
22. čer 2011

@nat28 no neviem co mi to je posledne dni, poobede som ako zbity pes 😒

nat28
22. čer 2011

@st2 bud zle bio, alebo tehu 😉

st2
22. čer 2011

@nat28 tak budem to zvalovat na to bio, ale dnes som sa aj dobre vyspala a aj tak sa vidim teraz v posteli

annavi
22. čer 2011

sooom spať...jáááj tu v lekárni ovu testy uz nemajúú 😒 a do druhej lekárne to mam na pol hodku peško...kebyze som neni v praci tak si tam odbehnem..hmm. co uz...skusim po praci...ale hadam staci aj zajtra..či??testnem zajtra a hned aj manzelíka znasilním.. 😀 😀 uz to nebudem dnes znásilnovať..zacinam sa moc pozorovat a to nem dobre... 😝
@nat28..moja a akoze nemam pit vodu??ved umriem od smadu... 😅 😅

nat28
22. čer 2011

@st2 a byvas niekedy unavena? Pytam sa ci je to bezne, alebo nezvycajne. Lebo ja napr odkedy nejem maso a nepijem kavu, neviem co je to unava. 🙂 Az na ten vcerajsok. No a samozrejme, psychika zapracovala a napadlo ma ze som mozno tehu. Plus dnes som dostala neuveritelnu chut na maso ktore neznasam a nejem. Hovorim, cista pseudogravidita. Aj susedova fenka to ma, normalne pustila chudatko aj mliecko 🙂

sunday1
22. čer 2011

@annavi Testovať môžeš aj večer, do 20.00 je to podľa návodu OK. 😉

annavi
22. čer 2011

@strihalka..jeeeejm mooojaaa 😎 no vidííís...pohodka... 😎 som na teba myslela a posielala pozitivnu energy.... 🙂 🙂 uz len tie pozitívne testíky nam chybajúúú 😝
@st2 no moja to vyzera a tehu.... 😵 😵 😵 inac ja som vcera mala taky postielkovy dnik..dosla som z prace a šup do postele..uz o 15 tej..veru sa mi dobre haji pretoze tu v TN zúrila burka..aj v noci.... 😉

dadak
22. čer 2011

Baby, chcem sa opytat...mrcha teoreticky mala dojst dnes...nedosla, priznaky nejako prestali, iba prsia ma bolia a robila som si test a do 10 minut iba jedna / ale ked som kukla neskor, bo som ho chcela vyhodit, boli tam uz ciarky dve...ake mate s tym skusenosti? je to iba skreslene?

nat28
22. čer 2011

@annavi no ved to. Ked chces mat presny vysledok, mala by si obmedzit prijem tekutin 2 hod. pred testovanim. Inak ja s tym tiez mam problem, lebo ja dost vela pijem - vody samozrejme 😀 a potom ked idem testovat trpim jak tava.

strihalka
22. čer 2011

@nat28 no jasne ze vim😀, sak jsem ho nejdriv jela domu zkopirovat a az teprve potom jsem sla k endokrinologvoi😀 a ten mi ten papir na konci vysetreni vrati,l 😀 😀 😀 😀 😀 😀
S-TSH 7.025, a ten prolaktin mam 48,16

annavi
22. čer 2011

@sunday1 ja viem mojaaa..ale dnes to uz necham tak....pretoze uz zacínam pseudogravititovat. aj ja... 😅 😅
snazikovali sme vcera...dnes dame pauzicku...zajtra kupim testik a zajtra sa uvidi...ci bude ovulka alebo nie...takze dnes weget.. 😎 😎
@nat28 moja to si akoze wegetarianka???to ti vobec nechyba maaasko...???no ja mavam v praci obedy...masko mozem mat kazdy den..ale moje maximum je 2 x do týzdna...uz na zajra som si dala zemiakove placky... 😝 😝 ..
@st2 ne ne ne bio...ale tehu tehu... 😉 😵 😵

st2
22. čer 2011

@nat28 no velmi tazko mi to je posudzovat kedze spanie patri k mojim oblubenym cinnostiam, 😝 ale tak aby som zivala uz pred obedom to sa mi veru nestava, alebo vcera o tretej som bola mrtva a doma som uz len lezala
asi to bude tym teplom alebo ja neviem, najradsej by som sa videla doma v posteli uz
no asi to aj tak urobim 😀 , normalne tento tyzden pocitujem ze si musim poobede lahnut inak chodim ako mumia, vcera ideme s drahym domov padaju mi v aute oci, predvcerom som prisla domov o 2 som mala hodku cas tak som v momente spala ako dudok, a dnes to zivanie uz
no nic mozno aj u mna funguje uz pseudografividita 😀 😀 😀 😀 😀

nat28
22. čer 2011

@strihalka aha, dakujem. Pytam sa lebo ja mam 3,4. Norma je do 4, ale vraj pre tehu ideal do 2,5. Preto som chcela vediet aky nazor mal tvoj lekar 😉

strihalka
22. čer 2011

@riana12
@sunday1
@st2
no muzu rici zue mi kamen spadl🙂)jsem sir rikala, ze se necitim byt nejak nemocna😀
taks uper, duphaston zacnu brat az po ovulce a bude.....mozna se podari a budem testovat na dovce🙂)

strihalka
22. čer 2011

@nat28 ja tu mam napsanou normu do 5🙂)
no jsme zvedava, a ty beres nejake leciky?

annavi
22. čer 2011

@nat28 az dve hodky??? tak hadam vydzííím..ale ved to potom ten test ani nebudem mat čím ocikat ked nebudem pit...vodu.. 😅 😅
@strihalka no moja som naozaj rada ze je to okej ....tesim sa s tebou... 🙂 😉

nat28
22. čer 2011

@strihalka mne praveze nedala dr nic, lebo som v norme. Len na sone videla, ze do buducnosti sa tam nieco prejavi, preto v tehu okamzite utekat na dalsiu krv a uvidi sa

strihalka
22. čer 2011

@nat28 aha, tak aspon ze tak ale urcite si to hlidej v tehu to prave neni nic lahkeho.....☹
idem do temy stitka, ze kdo kolik toho sajratjtu vere🙂a jak mu to pomaha

sunday1
22. čer 2011

@dadak Skús testnúť zajtra, druhá čiarka sa len tak nezvykne objaviť. Určite je to dobré znamenie 😉

nat28
22. čer 2011

@annavi ja tiez preto neznasam tieto testy. Ale co uz. K tomu masu, nie som striktna vegetarianka, raz za sto rokov si dam kuracie prso, nic ine. Bravcove ani hovadzie do ust nevlozim. Bola som prisna veget. asi rok. Proste mi maso nechuti a ked si ho dam, akurat som z neho unavena a nevladzem ani zit. Sa citim ako znovuzrodena odkedy ho nejem. A nejem ani mliecne vyrobky 😉

tinara23
22. čer 2011

@nat28
@strihalka ahojte, ono každý labák ma iné normy, u nás je od 0,27-4,00, ale viem, že niekde majú aj do 5,00 a podľa toho nejak prispôsobia výsledky.