Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

st2
22. čer 2011

@dadak uz som videla vela babatiek ktore su ciarkou ktora je vyhodena a po limite, takze by som to nevzdavala veru
a daj fotku ze aka je ta ciarka

chirabell
22. čer 2011

@annavi
@zucana
@lenik_25 - tu poslednu stratu viem, pamatam si z decembroviek :(
@nat28
Kočky vďaka za podporu. Ono je to asi tak, ze odplače si to každá, je jedno či v 5tt alebo v 20tt, lebo každá z nás túži po tom babätku. Aj keď je pravda, že čím dlhšie tehu trvá, tým viac si to človek pripúšťa a viac to bolí. U nás bolo najhoršie to, že sme sa túto správu dozvedeli asi 2 týždne po tom, ako sme si dovolili konečne uveriť, že som tehu a podeliť sa o radosť s našimi blízkimi...no a podla veľkosti utz, práve vtedy dieťatko zomrelo...takže pri ďalšom tehu to asi budeme držať v tichosti čo najdlhšie...darmo...prvý trimester nie je výhra ak sa prekoná, mám známu, ktora porodila mrtve dieťa v termíne, hoc ešte hodinu predtým žilo, ďalšiu čo mala potrat pár týždňov pred pôrodom a aj takú, ktorá musela ukončiť tehu v 5mesiaci kvoli vrodeným vývojovým vadám....jednoducho, mať dieťa je boj...takže som sa otriasla a ideme ďalej.
@lenik_25 u mna bude zly každý Mikuláš, lebo predbežný termín sme mali mať práve okolo Mikuláša (6.-10.12 podla utz sa to menilo)
a najhoršie aktuálne pre mna je to, že suseda je tehu rovnako ako som bola ja, takže vidim ako jej rastie brusko a tak...ma dve deti, je s nimi skoro stale na dvore, tak ja sa snazim jej vyhybat ako sa da, ale nejde to...doteraz nosila volne veci, ale ked sme sa v pondelok vratili z vikendu, mala na sebe obcuc tricko a mne nebolo treba vela, slzy ako hrach, ledva som dobehla dnu aby ma nevidela...lebo oficialne o sebe nevieme, ze sme boli naraz tehu, len cez nasu spolocnu znamu...tak nech ma nelutuje, to by som uz vazne nezniesla.

@st2 unava moze byt aj tehu, aj bio povodu...ale aj miestom...ja sa napr citim strasne unavena tu kde docasne byvame, zato u mojich rodicov, ci na chalupe uplna pohoda a to mam tam kopu fyzickej aktivity oproti tomu co tu "doma" ...aj ked sa dobre vyspim, tak uz na obed sa mi chce spat hrozne...presne ako v tehu...ale uz nie som a nemyslim, ze mesiac po by ma este takto ovplyvnovali hormony...takze skor to pripisujem dakej zlen zone tu v dedine.

saronka
22. čer 2011

holky potřebuju poradit, jak odstraním ten graf jak se překrývají ty různé cykly??

chirabell
22. čer 2011

@dadak a v limite nebol ani duuusok? 🙂 ono sa teoreticky maju taketo vysledky povazovat za negativne, ale ako uz niekto napisal, nie vzdy to tak je...na druhu stranu, ja ked som mla ducha, nestmavol ani po 3 hodinach, takze ak ti vyskocila ciarka, moze tam nieco byt...ale testovala by som bud zajtra rano alebo az obden 🙂 drzim palceky

annavi
22. čer 2011

@nat28 no ved to...ved toto ovu testovanie je len malina.. 😉 .co nepodstupime kvoli drobcovi vsak? 🙂
ani mlieko??juuuj to by som ja nemohla...bez kávicky s mliekom... 😝 toto je moja jedina nerest....
kvoli mimi som prestala aj fajcit...ale bez jednej kavicky denne to neviem ako by som fungovala... 😝
sa mi volako zacina driemat....volaco musi byt vo vzduchu... 😒 alebo uz potrebujem dovcu... 😉

saronka
22. čer 2011

pardon nevložila jsem přesně co myslím http://www.fertilityfriend.com/home/24d079 ten první graf 😀 😀 😀 😀

annavi
22. čer 2011

@chirabell viem co si asi prezívala a viem ako sa citis... 😔 a som rada ze to vsetko beries pozitivne... 😉
treba ist dalej a skusat skusat verit a vyjde to... 🙂 😵
@dadak no moja sasenka mala ducha a vidis to je tehula.. 😵 😵 😵 takze vyloziť nozky..veget..klud a testnut zajtra .. 😎 😵 drzim palceky..

nat28
22. čer 2011

@annavi aj ja zacinam byt nejaka unavena, asi fakt to bio 😖 A to ma este poobede caka lietanie po poistovniach a musim este kupit farbu na stenu, zajtra rano mi pride maliar. To zas bude doma bordel. Ale sa tesim ze bude zmena zas 😉

annavi
22. čer 2011

@saronka no moja ja neviem ... 😒 ja som na ff bola uz tak dávno...v praci mame tuto stranku bloknutu...ale zajtra si donesiem svoj sukromny PC a sa tam "vyhrám" 😀 😀 ozaj a tu ovulku (cervenu ciaru)vám tam autom aticky vyhodí alebo si to musíte zacvakat??ak ano tak ako??

st2
22. čer 2011

@saronka rada by som poradila ale neviem, podla mna musis mat daco zakliknute ked si das sharing, setup, tak dole co su tie stvorceky pod graphics tak tam budes mat daco zakliknute podla mna

@chirabell si silna zena, to nahjhorise je uz za tebou a teraz ta caka uz len dobre, chvilku to potrva ale verim ze nie dlho
a unava miestom asi nebude kedze sa pohybujem stale v tych istych miestach uz dlhu dlhu dobu

st2
22. čer 2011

@annavi to robi ff automaticky, on vyhodnocuje vlastne udaje ktore mu davas a na zalade toho dava aj ciaru

annavi
22. čer 2011

@nat28 moja aj ja som si "vymyslela"malovanie obývačky... 😀 este len rok bývame v domceku...mam vsetky steny biele a chcela by som to trosku "farebne oživiť"..a aspon sa odreagujem...manzel sa čertí že furt vymýslam... 😀 😀 😀

annavi
22. čer 2011

@st2 jaaaj...no ff to robil vzdy...sam vyhodnotil a vyhodil ovulku 😀 😀 som myslela ze sa tam nieco pomenilo...
zajtra si tam nahádžem teplotky a vsetky veci aj ja..som zvedavá co vyhodí mne.. 😀 😀

saronka
22. čer 2011

@st2 díky už je to pryč hihi

st2
22. čer 2011

@saronka a co to teda bolo? 😕

@annavi no jasne daj tam udaje co najskor a budeme pozerat na graf 😉

chirabell
22. čer 2011

@zucana
@lenik_25
@nat28
jedna z vas sa este pytala aku si davame pauzu, sorry nepamatam si presne ktora, tak davam vas takto chcela som to do prveho prispevku len som zabudla 🙂
pockam na tuto mrchu a v dalsom cykle skoncime s ochranou, ale nebudeme sa cielene snazit...pride druha mrcha a budeme sa cielene snazit...takto nejak som si to rozmyslela po tom, co som citala na fore tu od bab aj na nete od lekarov, lebo je to ako viete, kazdy inak, niekto 3m, niekto pol roka pauzu odporuca...a tu na MK som v sukromnej teme snaziliek po MA a baby su tam skvele a ked som pozerala na ich pokusy, tak su aj take co cakali aj take co necakali a tak nejak som to tam prebrala a ideme na to takto...

saronka
22. čer 2011

@st2 jak jsi radila 🙂

strihalka
22. čer 2011

@annavi ja jsem si vymyslela novou kuchyn rovnou🙂))uz mi boura pomalou tu starou a kazdy vecer se venujem vybirani spotrebicu,.....je to se budou varit kasicka a mlicka 😀

annavi
22. čer 2011

@st2 no moja len aby sa bolo na co pozerat... 😅 dufam ze sa z neho vysomárime...ja som uz teraz z tohto chaosneho grafu šiši 😝

st2
22. čer 2011

@annavi no volaco uz len z neho vyhutame 😉

kocky tak ja vas pre dnesok opustam, vidim to predsa len zmrzka a potom sup domov smer postel 😀 vecer idem s hafom k veterinarovi a potom sa budem venovat uz len drahemu, ale kuknem co tu nove
cafte sa zatial

nat28
22. čer 2011

@chirabell ja som sa pytala 😉 my sme si tie 3 mesiace dali a to z 2 dovodov. Pretoze sa to stalo v 11tt vyvoja a boli to dvojicky. Obe tieto okolnosti znamenali vacsi zasah pri cisteni, mala som aj komplikacie pri kyrete, nevedeli mi zastavit krvacanie a potom dalsi tyzden som myslela ze vykrvacam ☹ Dr mi povedala, ze ak by babo bolo 1 a odislo by aspon trosku skor, nebol by ten kyret az taky velky zasah a stacilo by cakat menej. Takze len preto sme cakali tie 3 mesiace. Ale som stastna ze su za mnou...

nat28
22. čer 2011

@st2 pa 😉

annavi
22. čer 2011

@strihalka no my sme rok cakali kym nam domcek postavia...ale teraz sa mi akosi tei biele steny zdaju take prázdne...tak to chcem mat aspon trolinku farebnééé.. 😀 😀
aj ja som sa takto vytesovala...a aj vytesujem...kašičky a mliecka som si uz odskusala pri mojej 8 mesacnej neterke
😀 😀 😀

annavi
22. čer 2011

@st2 ahojky moja...pekne si oddychni.... 🙂
juuuj mna akosi tiez na spanie berie... 😝

poleva
22. čer 2011

@annavi juj v akých prípraVACH? nespomínam si,cez tehu som sem nechodila vôbec a teraz som akosi zas začala,hih

lenik_25
22. čer 2011

@chirabell Ach jo, je mi to líto, tyhle pocity znám ☹

lenik_25
22. čer 2011

@nat28 Jo, tak to bych taky počkala déle jako vy. Byl to obrovský zásah do těla. Ona musí dorůst znovu sliznice, aby se to nové miminko mělo kde uchytit a v čem se udržet.

lenik_25
22. čer 2011

@chirabell Rozhodli jste se moc dobře a držím palečky 😉

dadak
22. čer 2011

@annavi
@chirabell
baby dik za podporu, ale ja si myslim, ze ten test, to bol len blud...ze tehotna nie som, lebo ziadne ine priznaky nemam, iba tie prsia a meskajuca mrcha, ale ta zvykla kedysi chodit jak sa jej zachcelo, takze to ako priznak neberiem...skoda, uz len cakat na mrchu a skusit este raz... 😠

ftinka
22. čer 2011

ahojte baby, ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/3256f0
vyzera to, ze som sa ovulky dockala, i ked podla testov to tak nevyzera 😖 uvidime....