• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
Ahoj ...kde ste vsetky?? :confused:
28. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
groka, ale to nie je este stupnutie...ta teplota 36, 3 este nemusi nic znamenta, pockaj na dalsie teploty..pekne plodte cely vikend a uvidis, ako sa to vyvinie, niekomu vyskoci teplota naraz , niekomu ide hote postupne..neda sa to zovseobecnit, ze ak stupne, co i len troska, tak uz je ovu :wink:
cukru, ja som tu..ale aj varim a uspavam maleho, tak vsetko dokopy, takze odbieham :grinning:
28. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
kuku...aha..tak to si plne vytazena...ja sa tu parim v teple a umieram..otras...ble
28. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
aj ja som tu....

grovka presne ako ti no napisala kukulik... uvidis v najblizsich dnoch ako sa budu teploty vyvijat... :wink:

my mame v kancli celkom prijemne chladno :dizzy_face: :dizzy_face:
28. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
no ospadla mi jedna cinnost, Samko zaspal :grinning: ..takze uz iba varim a konikujem :grinning:
dnes fakt doooost horuco, neboj zajtra uz hlasi chladnejsie :wink:
28. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
čo dobre varis Kuku? narob mi chutky :grinning:
aj ked momentalne mi nechuti jest čo ma tak to brucho boli :confounded:
28. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
mame este kapustnicu a chystala som si vyprazany syr a zemiaky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...zdrava strav, ze? :grinning:
28. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
taku zdravu stravu mozem.. :grinning: :grinning: :grinning:
my sme mali syr a hranolky pred vcerom na veceru... :grinning: :grinning: :grinning:
kalorie jak diva svina... ale sak zijeme len raz :grinning:
28. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
dnes ma MM dovolenku../ neviem, kde to mam napisat, to je oslava :sweat_smile: :grinning: /...a robi konecne balkon, treba ho vyspravit a natiahnut omietku novu, konecne bude vyzerat k svetu, akurat, ze mame doma momentalne vsade kopec prachu, co sa z neho navlaci :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....a este k tomu sme zistili, ze sa nam na balkone udomacnili osy a robili si za takymi doskami, co tu mal obity s nimi predchadzajuci majitel cast balkonu, hniezdo :confused: ..tak sme ich museli nejako vystrnadit, ale podarilo sa a teraz iba chudata lietaju okolo, ale nemaju kde ist :sweat_smile: ..no ale bolo nam cudne, ze nejak vela os nam tu poletovalo a uz vieme odkial vietor fukal....
28. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
takze troska sa skraslujete.. :wink: no viem co to je bordel v byte - u nas samomentalne maluje nasa bytovka cele schodisko a tiez sa nam to statocne vlaci do bytu.. :sweat_smile:
fuuu osy su svine.. ale aspon ze ste ich zrusili... :sweat_smile:
28. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
hej nellie, mne najviac chuti to nezdrave :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..minule som jedla tri dni po sebe tlacenku s octom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: MM len krutil hlavou a tukal si na celo :grinning: ...mozem ja za to, ze mi sla taaaaaaak na chut :grinning: :grinning: :grinning:

ale uz sa na mna aj fajne lepi,vies po 30tke to uz ide, takze budem musiet nieco zo sebou robit..hmmm....ale co? :grinning:
28. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to teda nemusim tlacenku s octom :sweat_smile: ale moj drahy ano a este kilo cibule s tym.... a potom v posteli umieram.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja som vcera mala chute jak naozaj - PMS je svina - najskôr cestoviny tvarohove, total presladene, hned potom oravsku slaninu , potom nanuk a o chvilu salamovy chleba s paprikou.. a to vsetko behom 1,5 hodiny :grinning: :grinning:
28. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
sak my furt daco robime, a nie a nie skoncit..uz byvame v tom byte 5 rokov a nemozme ho dokoncit poriadne ako by sme chceli, vsetko si robime sami...tak to ide pomaly...nooo :confounded: este ze mm je sikovny a fakt urobi vsetko , je to taky kutil a hlavne robi rad :wink:
28. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: my vzdy dodrzavame taku zasadu... ked jedava jeden cibulu, tak sa musi pridat aj druhy :grinning:
28. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
no kuku to mas super.... ten moj daco urobi az ked ho do toho dokopem a povadim sa s nim :grinning:

my tiez prerabame byt - velikansky 4 izbovy s dvoma balkonmi ale nejak sa nam stale daco serinka a nejde to ako by sme chceli.. uz sme mohli 2 mesiace byvat, ale mame problem s plynom....
zatial byvame u mojej maminy...ona je sama takze je to v pohode netlacime sa s nikym, ale uz sa velmi tesim ako sa prestahujeme do svojho a budeme sami :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
28. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
jeeeeeeeej, super, ze mate dva balkony, ja som zatazena na balkon....my sa teraz troska pohravame s myslienkou , ze asi vymenime nas 3 izbak za 4-izbak :sweat_smile:, ceny bytov klesli, bolo by to teraz vyhodne a hlavne tych 4izbakov je teraz dost vela na trhu v ponuke ...hlavne, ze sme tento prerabali :sweat_smile: , ale ked zisla by sa fakt este jedna izba :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale to je este len nasa vizia :grinning:
28. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
MM je zo mna chory, ked mu poviem, ze ..pod , ideme si vypit kavu na balkon :sweat_smile: ..a on, ze a co tam budeme..ja , ze no sediet a rozpravat sa....tak vobec nechape, ze naco ma ist kvoli tomu nabalkon, ked sediet mozme aj v izbe a tiez si vypit spokojne kaviskku a pokecat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...tak si sedim na balkone sama a som spokojna :grinning:

jeden cas som mala taku maniu, ze budeme aj jest na balkone...no toto hned zavrhol, ze ci som normalne jedavat v teple na balkone :confused: :grinning: ...sak by sme si dali slnecnik...ale nic , snaha bola marna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
no aj ja sa vytesujem z balkonov, doteraz som zila bez balkona... a dokonca sme ten co je v kuchyni zvacsili a je z neho uz nie balkon ale velikanska terasa, kde si v pohode dam ratanovy nabytok na sedenie :dizzy_face: :dizzy_face:
lenze tento rok uz to sedenie nevyuzijem, kedze je realne ze sa nastahujeme az niekedy koncom oktobra :angry:

hej to mas pravdu, ceny bytov sli dost dole...teraz sa oplati riesit bytove otazky.. :wink:

prave som si pozrela grafy na anymedii..ty brdo ved to tam sama tehula :sweat_smile: :confused: :sunglasses:
28. srp 2009 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
kuku ty si ako ja.. ja tiez sa na to najviac tesim... to je take ine tam len tak sediet a relaxovat....
ked sme boli teraz v juli v chorvatsku, tam tiez sme boli cely tyzden iba na terase.. tam sme aj jedli aj večerali a sedavali dlho do noci... a ten vyhlad na more... skoda ze ho aj doma nemam :grinning: :grinning:
28. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
nellie, hej ...same vysvietene tehule :grinning: ...no ztehulieva sa :dizzy_face: dufam, ze aj my sacoskoro pridame :slight_smile:
28. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
no. tak aby ste sa necitili blbo, lebo vobec nemate preco, tak tam popridavam najnovsie meratelky a hned to tam bude vyvazenejsie, jo? :wink:
som zvedava, kolko ma ten blog kapacitu :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
shaari len popridavaj vsetky... :wink: nech sa tam my stalice necitime blbo take nevyoranzovane :grinning:

a seba si vyznač :wink:
28. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
kuku my budeme junovky... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
28. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
nellie, zeby sme sa prestahovali niekde k jadranu :grinning:

jaj, junovciatko by som brala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ja by som sa prestahovala hned.. aj teraz v tomto momente.. tam je tak nadherne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

junovciatko by bolo genialne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
baby, aj vy mate..ja tomu vravim " pocitacovy/ konikovy / laket"?...lebo ja mam na lavej ruke laket ovela suchsi, ako na pravej, lebo ked sedim pri pocitaci, tak lavu ruku mam podobretu pod bradou, alebo si podopieram hlavu :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: ..normalne si musim vkuse mastit..ty kokso, asi toho konika musim obmedzit..alebo celkovo net :stuck_out_tongue_closed_eyes: alebo sa neopierat??? :grinning:
28. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
kuku to mas dobru deformaciu :grinning: :grinning: :grinning:
ja si hlavu nepodopieram, takze to nemam... :grinning: :grinning:
ale ved ked moze byt tenisovy laket tak moze byt aj konikovsky.. :grinning: :grinning: :grinning:
musit teda vela mazať :grinning: :grinning:
28. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: veru deformacia jak vysita :grinning: :grinning: :grinning:
no uz dlho nie, lebo v robote nebudem mat cas na net, teda aspon nie konikovat :grinning: takze sa dostanem opat do normalu :grinning: :grinning: :grinning: a hlavne sediet s podopretom hlavou v praci..no to nie je velmi pekny pohlad pre zamestnavatela :grinning: , ze?
28. srp 2009 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
kukulik kedy nastupujes do roboty???? :confused:
28. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
v stredu 2.9 :sunglasses:
28. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek