• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
http://www.fertilityfriend.com/home/35a71d Ale BT uz nemeriam, lebo by ma to len stresovalo, tak som poprosila muza nech mi schova teplomery tak aby som ich nenasla :wink:
27. čer 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunday1 moja ziadne leenn..vyda to urcite... :slight_smile: :slight_smile: len treba verit, nevzdavat to, povzniest sa nad to vsetko a hlavne mysliet pozitvne... :dizzy_face: lahko sa to pise ale nemame na vyber... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunday1 prosim ziadne cierne myslienky. Samozrejme ze sa to podari, nevidim najmensi dovod preco by sa nemalo. Mne psychicky pomohlo ze ked som mala ovulku a sme ju vystihli, predstavovala som si, ako sa mi tam stretnu plavci s vajickom a ze ten priestor je taky maly, ze sa nemozu minut. Mozno to znie ako hlupost, ale aspon som mala dobry pocit.
27. čer 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nat28 pekny grafiiik... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. čer 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. čer 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nat28 presne tak :wink: :wink: :wink: som zvedava dokedy mi vydrží tento moj optimizmus.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi jasne ze ti vydrzi. Musi, lebo to bude to jedine co ta bude hnat dalej!
27. čer 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nat28 no ja vieeem...hmm...ja teraz musim len cakat... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a sledovat teplotky ako budu skackat... :grinning: :grinning:
27. čer 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi ozaj a ty ako pokracujes s grafom? Viem ze minuly tyzden ti to nejak skakalo...
27. čer 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 dekuju moc,ja mam na dovce net pres mobil,a asi jsem prekrocila limit,tak zkusim pozdeji,konci nektere pozitivne? :slight_smile:
27. čer 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka spodne 4 minimalne su zelene :wink:
27. čer 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka spodne 4 minimalne su zelene :wink: a je taky fakt, ze tehu grafov s rovnakou opakujucou sa teplotou je v galerii viac nez len ovulacnych, ktore skoncili MS... o niecom to svedci :sunglasses:
27. čer 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nat28 no moja ja skacem furt... :grinning: ale cez week sa to nejako trolilinku "upravilo" a FF mi dnes ovulku oznacil.. kukni. :sweat_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec

tak ja neviem...uviiidím kam zajtra podskočím alebo spadnemmm :sweat_smile: :sweat_smile:
27. čer 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi hm, teda pekne skaces...a preco ti ff vlastne vyznacil ovu presne ten den? Podla coho? Ozaj a tie ovu testy si robila?
27. čer 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi pekne tatry :grinning:
27. čer 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nat28 gratulujeeem :wink: a tichucko zavidim :sweat_smile:
aj ja sceeem :sweat_smile:
27. čer 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte, u mna to vyzera takto http://www.fertilityfriend.com/home/3256f0
a co nove u vas?
@nat28 drzim palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. čer 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nat28 moja neviem preco to FF vyznacil. na 22. hmm..ovu testy som robila...ale prvý až 23 - bola tam druha / ale slabsia ako ta testovacia, potom som robila ovu test 24 druha ciarka bola este slabsia, 25 teho som robila a uz len duch po druhej ciarke...neviem...mala som spravit ovu test 21... :unamused: uvidiem aka bude teplotka...

@nelika666 no moja...to teda suuu tatriskáá.. :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 super,tak nejaka nadej,prisla jsem si nenormalni 7x za sebou :slight_smile: se Sofi jsem taky merila jen 1 mesic a mela jsem asi 5x stejnou teplotu tesne pred ovu. Ale zadne priznaky nemam,hruza to cekani
27. čer 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi dufajme, ze budu vitazne :grinning:

ja tento mesiac ani nedufam.. tie nizke teploty ma fakt rozculuju.. zeby naozaj ta zmena prostredia tak posobila? :confused: 8. sme sa stahovali.. :sweat_smile: a odvtedy to ide dole..
27. čer 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka ja som uplne pvy cyklus, co som merala, aj to len poslednych 9 dni, mala stale tu istu teplotu - 36,6°C myslela som, ze je teplomer pokazeny, lebo som cakala dake kolisania, uz ma to ani ku koncu nebavilo zapisovat :grinning:
27. čer 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nelika666 jeej ste sa stahovali do vlastného?? :slight_smile: :slight_smile: hmm...no vela robi psychika...to uz mam "zažité." :sweat_smile: :sweat_smile: .. chce to len klud..hmm...ja zatial este som...len neviem dokedy.. :grinning: :grinning: :grinning: si aj tak myslim ze sme ovulku asi presvihli...ak bola po 21 tak urcite...hmm...šak uvidíme...

@riana12 čože??? a ktory DC si?? :confused: ja tiez meriam po pol rocnej prestavke prvý cyklus...a to vidno aj na mojich teplotách...raz sú dole raz hore... :sweat_smile: :sweat_smile:
uvidim na bud. cyklus..ci sa to upravi...hmm. :unamused: co už , čo nový cyklus to nové prekvapenia... :sweat_smile:
27. čer 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi to sa tykalo prveho cyklu, co som zacala merat pred skoro 2,5 rokom :wink:
27. čer 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
a toto je moje aktualne:
http://www.fertilityfriend.com/home/2004ff
- som po odstraneni polypu v krcku maternice, preto to spinenie (aby to nemiatlo, ze mam problemy s cyklom :wink:)
27. čer 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi nie, vlastny domcek sme nechali na slovensku, teraz sme u mojej maminy, ta tu zije uz 10 rokov.. chceme nieco nasporit a vyplatit skor hypoteku :unamused: aby sa nam zilo lahsie..

ja som si myslela od 11 DC ze ovulka je tu.. a teda neviem, ci uz vlastne bola.. :sweat_smile:
27. čer 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelika666 jeej ste sa stahovali do vlastného?? :slight_smile: :slight_smile: hmm...no vela robi psychika...to uz mam "zažité." :sweat_smile: :sweat_smile: .. chce to len klud..hmm...ja zatial este som...len neviem dokedy.. :grinning: :grinning: :grinning: si aj tak myslim ze sme ovulku asi presvihli...ak bola po 21 tak urcite...hmm...šak uvidíme...

@riana12 čože??? a ktory DC si?? :confused: ja tiez meriam po pol rocnej prestavke prvý cyklus...a to vidno aj na mojich teplotách...raz sú dole raz hore... :sweat_smile: :sweat_smile:
uvidim na bud. cyklus..ci sa to upravi...hmm. :unamused: co už , čo nový cyklus to nové prekvapenia... :sweat_smile:
27. čer 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 a to nemerias kadzy den, však?hmm..či??
@nelika666 jaaaj...hmmm... no my sme sa prestahovali min rok v sept.do svojho...tento rok nas cakaju upravy terenu, oplotenie atd...no roboty jak na kostole... :grinning: :grinning: takze teraz ste mimo SK?či ako??nemchááápem :sweat_smile: :sweat_smile:
vidím ze st ou ovulkou sme na rovnako..neviem ci bola...by som brala keby sa nam ozvala sms ze :"čavééés už som na ceste, bude mi to tvrať 24 hod..tvoja ovulka.." :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to by bolo priam idealne, hm?nemyslíte??? :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 jaaj to mi je luto ze takto dole ti ide teplotka....ale na buduci mesiac sa to uz musi podarit sakra.....a clostil uz ako dlho beries?
27. čer 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi ano, domcek na SR sme si zacali stavat v 2006, od 2008 sme sa v nom byvali a teraz sme sa prestahovali do Rakuska k mojej mame, lebo manzelik tu dostal pracovnu ponuku, tak sme sa rozhodli trochu zarobit a vyplatit hypoteku.. a ak zvysi, tak dokoncit domcek, tiez nam chyba uprava terenu, fasada atd...
zatial sme rozmyslali ze ostaneme rocik - dva.. no uvidime.. clovek mieni, pan boh meni..

takyto odkaz by bol priam idealny :grinning: by som nemusela tak "tyrat" svojho muza od 11DC :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelika666 jaaaj tak už cháápem....no máš pravdu.človek moze planovat ked...sa furt nieco vyskytne... :confused: :confused:
no moj drahy by ti vedel porozpravat ako som ho "obháňala" pocas možnej ovu. :grinning: :grinning: :grinning: ..hmm...a to chudak makal pri chalupe a vecer som ho este ja obhanala... :grinning: :grinning: :grinning: ale ved čo nespravíme pre bábenko, že? ja som si dokonca nechala poslat vypocet od jonasa..hmm..ako bonus.. :grinning: :grinning:
vidím že mas dcéérku...jeeeej.. prvy krátj ste snazikovali dlho alebo sa vydarilo na prvy šup..?
27. čer 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek