Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

nelika666
27. čer 2011

@annavi
za ten vypocet si aj nieco platila? od toho jonasa?

ja sa teraz len smejem, co sa obhanania tyka, ze dohaname minuly mesiac 😀 /cely maj sme totiz boli na slovensku bez manzela, manzelik uz tu v rakusku zariadzoval veci/

Tamarka sa nam vydarila ani nevieme ako, otehotnela som v 19tich pocas HA 😝 sli sme na chatu, zabudla som tabletky doma, takze som 2 dni nevzala.. a na krabicke pisali, ze ucinok trva este cca 7 dni 😅 takze mozem potvrdit ze je to mytus.. 😀

potom som si dala mirenu, aby som do seba nemusela pchat tabletky, tu som si dala vybrat koncom augusta 2010, nechali sme si 3 cykly na ocistenie a v decembri sme skusili, zadarilo sa na prvykrat, v januari 2011 sme vsak o babo prisli.. a cakali sme pol roka na odporucanie lekara, cize doteraz 😀

nelika666
27. čer 2011

@annavi mala som tu aj fotky malej, z tehotenstva a tak, ale potom sa tu objavila jedna zlodejka, moje fotky si dala do albumu akoze je to jej dcerka.. tak som vsetko zmazala.. nechala som len profilovku a odvtedy som tu na MK ani nepisala.. uz cca 2 roky..

lauritka
27. čer 2011

ahojte.

tak len hodim info : na dalsie IUI mozme ist az na buduci cyklus, tento uz nestihnem, lekar tu nie je tyzden. takze uz vydrzime. 😉 takze 2. IUI koncom jula. dufam, ze uz bude uspesne. 🙂

lauritka
27. čer 2011

ELEBE napisala som ti IP, testy cakam kazdym dnom. 😉

nelika666
27. čer 2011

@lauritka drzime palce nech sa podariii 😉

riana12
27. čer 2011

@annavi meriam len tolko, co vidis v grafe 😉

annavi
27. čer 2011

@lauritka jeeej lauri moja...drzim palcekyyyy.... 😵 😵 😵

@nelika666 kokos to faaakt??že si niekto prisvojil foto malinkej???nepochopim takych ludi kokos... 😠 😠 to už musí byt zúfalstvo... 😠 😠
no za jonasov vypocet som "cvakla" 16 éčiek.. ma to furt pokušalo tak som neodolala...ale beriem to športovo...ako bonus.. 😀 😀 😀
tak to je pekneee...že sa vam podarilo malinku "počať" počas HAK... 😀 😀 😀 😀 😀
my sme snazilkovanie v poslednej dobe tiez akosi zanedbavali...brala som dufík pol roka...a zda sa ze bol zle nasadený a blokoval mi ovulku...vymizli mi vsetky ovulovske priznaky, či už plodny hlien.či pichanie vajka...hmm..co už je to chemia...

nelika666
27. čer 2011

@annavi no naozaj, volala mi znama, ze "pocuj, mas na MK novu registraciu?" a ja som sa spytala ze preco a ona ze nejaka osoba tu ma potom Tamarku v albume.. pisal jej asi niekto potom do albumu lebo kym som dosla na net, albumy uz mala ta osoba vymazane - nick si nastastie pamatala kamoska takze som vedela kde hladat.. adminom som pisala, nic sa s tym vraj neda robit 😠 tak som na toto tu trosku zanevrela..

no hej, ja som specificky pripad otehotnenia pocas HAK 😀 dufala som, ze aj druhe babo sa nam podari bez vacsich problemov.. no..

cize teraz nemavas ziadne priznaky pri OVU?

annavi
27. čer 2011

@nelika666 kokos..vravím že toto už je zúfalstvo... 😠 😠 😠
ale zadari sa ....urcite... 😉 😉
a ano...nemavala sopm ziadne ovu priznaky....ked som uzivala ten dufík...ale tento prvy mesiac co ho neberiem, som mala ako také ovu bolesti, prsiskááá,, 😀 jaaaj tie maam teraz teeeda.. 😀 😀 a aj hlienik mavam..sice nie číry ukážkový ale mavam nejaký ten lotion... 😉 😉

nelika666
27. čer 2011

aj ja chcem prsiskaaaa 😀

annavi
27. čer 2011

@riana12 hmm..vedl vidííím...a preco nemerias kazdý dnííík..hm??ak uz merias tak kazdy den...či?? 😨

annavi
27. čer 2011

@nelika666 nooo ja ich potom stratííím..po ovu...sa poznááám..odídu na dovču.. 😀 😀 😀 ale je aj pravda ze som prestala fajciť (3 mesiace) a nabrala som ...teraz som na 50tke z 45tky...za 2 mesiace... 😀 😀 snad uz nebudem naberat.... 😅 😅 takže aj prsiska trolilnku vyrááástli... 😀 😀 😀

nelika666
27. čer 2011

teda ja som nemala ani pred prvym tehotenstvom nejake extra ale po nom uz vobec nie.. tiez odisli na dovcu asi.. 😀 ale cez ovu je to lepsie veru.. 😎
ja naopak dufam ze budes naberat.. tak tehotensky 😀 ja pri prvom tehu nabrala 24kg 😅 beznu vahu som vtedy mala 50kg

riana12
27. čer 2011

@annavi nemeriam kazdy den, mavam aj prestavky - ak spim malicko alebo prespim budik... niekedy sa aj pozabudnem... alebo ak som bola mimo domu, zabudla som si vziat teplomer, takze trebars cely vikend som nemerala (to vid min. cyklus, ten dlhy - podobne to je aj v predoslych cykloch) nuz a v tomto aktualnom - stahovali sme sa, takze teplomer najskor schovany medzi drogeriou ci cim a to bolo medzi poslednym, co som upratovala... nuz a potom zakrok a aby som si nezaniesla infekciu, tak som po zakroku merala len raz, aj to som ho vecer dvakrat dezinfikovala, aj rano pred meranim... lebo ked som skusala ovu testy, tak len tych par, co mam zaznacenych, boli robene s velkym rozostupom... a ze aspon jedna teplota mi napovie, tak hadam napovedala dobre... a neviem, kedy budem merat opat... tento cyklus, len ak sa mi bude chciet zaoberat dezinfekciou teplomeru 😅 na bezny rezim najskor az po MS... vies, ked uz meriam 2.5 roka, mam co to odsledovane, tak mi nevadi, ze vynecham niekolko dni... nie vzdy si sice som pri urcovani ovulky ista, ale ani nemusim uplne presne vediet termin ovu... aj tak mi LF kolise z mesiaca na mesiac, tak aj to je jedno 😀 😅

uff, aky prispevok, ospravedlnujem sa 😅 😅

annavi
27. čer 2011

@nelika666 no ved ked budem tehu tak to mi bude uuuplne jedno ze naberieeem... 😀 😀 😀
cez ovu si veru pripadam taka "neodolatelne kráásna" 😀 😀 😀 😀 aj prsiskáá vykúkajú 😀 😀 aj pleť mam lepsiu....vlasy...vlastne mi aj sexuálne "haraší" 😀 😀 čo si odnesie moja polovicka...ked ju obháánam.. 😀 😀 😀

safarikovap
27. čer 2011

Ahoj holky. Co myslíte - mohl být 6DPO implantační pokles?
http://www.fertilityfriend.com/home/3605e7

atreyu
27. čer 2011

@safarikovap ahoj ja mám podobný graf a mne holky povedali, že je to len výnimočne tak skoro tak neviem, ale držím pršteky 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/Atreyu

annavi
27. čer 2011

@riana12 jaaaaj... 😀 tak to mas potom super...ze si sa uz odsledovala ..ved za 2,5 roka...to je "zaberák" merat poctivo kazdy den.. 😅 ja to robím prvý cyklus avysla som z cviku, zdá sa.. 😅 to asi aj preto mi tak skákaju teploty ako divééé..moje telo je asi v šooku..že meriam.. 😀 😀 😀 no ale tak hadam zistím aj ja po viacmesacnom merani ze ako pracuju moje hormooony , ovulka atd atd.. 😀 😀 😀
ty merias 2,5 roka a sa vam nezadarilo za ten cas???či ako??som asi nieco prekukla na MK... 😕 😕

annavi
27. čer 2011

@safarikovap,@atreyu ano môôôže... 😵 😵 držím vám pršteky....nech sa to drží už len hore... 😵 😵 😵

safarikovap
27. čer 2011

@atreyu Jojo, vím, že ID se nejčastěji objevuje 7-10 DPO, ale někdy 5DPO, popř. až 11DPO. Tak holka - držím palce a budu Tě sledovat 😉

safarikovap
27. čer 2011

@annavi děkuji 🙂 Já už hraju vabank - v červenci nás čeká první návštěva v CAR, takže my už si to snažení posledních pár měsíců fakt jen užíváme 🙂 Ale jseš hodná.

atreyu
27. čer 2011

@safarikovap @annavi júúúúj obom vám ďakujem a držím silno pršteky 🙂

annavi
27. čer 2011

@safarikovap no takto to prave byva...vtedy motyka vystrelí..ked idete do CARu tak prave vycikás krásne dve // a fazulka sa uz bude udomacnovat v brusku.... 😉 grafík mas pekny tak nech sa to drzí len hore... 😵 😵 😵

nelika666
27. čer 2011

@annavi chudak chlap.. hotova tyrania 😀

annavi
27. čer 2011

@nelika666 noo aky chudááák...velmi dobre vedel do čoho isiel... 😀 😀 😀

safarikovap
27. čer 2011

@annavi Tak i kdyby nic, tak teď si mě fakt rozesmála - tohle jsem u nás ještě neslyšela "motyka vystřelí" 😀 No bylo by to fajn, protože já jsem ready, ale přítelovi spermoníci nějak nestíhají 😠 Ale jsem nohama na zemi...
Ale u Tebe ten grafík taky pěkně vystřelil...luxusní skokanskej můstek - tož, držím palce 😉

safarikovap
27. čer 2011

@atreyu taky jsem napnutá 🙂 Zítra to zase porovnáme 😉

riana12
27. čer 2011

@annavi no po 2,5 roku to cloveka aj omrzi 😀
my sa este nesnazime, sledujem si len priebeh cyklu... ale uz som si par cyklovymi nenormalnostami presla, aj teraz ten gyn. zakrok... takze hadam si dam vsetko do poriadku, kym sa k snazeniu dostaneme... 😉

annavi
27. čer 2011

@safarikovap tak to som rada ze si sa pobavila na nasomslovenskom slovnom spojenííí... 😀 😀 😀 vy musite mat ale tiez nejake tomuto podobné..či?? 😅 😅 no u mna to vystrelilo az nad 37...som zvedava...ale kedze meriam prvy mesiac pol rocnej pauze tak to beriem ako vstúpny test....kt. si myslím ze som zvlááádla...ovulka hadam prebehla... 😝 😝 a uz mozem zacat studovat moje telo...ci funguje ako mááá.. 😀 😀 😀 😀
samoska ze zajtra porovnáme...si "ukážemeeee.."" 😀 😀 platíííí??? 😅

annavi
27. čer 2011

@riana12 jaaaaj...no vidííís...ja blonndska blondavaaaaaaa. 😀 😀 😀 som myslela ze sa tiez snazíte "o dušu"....tak potom v pohodke...tie cykl.nenormálnosti ja poznam tiez velmi dobre..som si aj ja preskáákala ked som sa oddala snazilkovaniu...hovorím ze psychika robí divy...treba to brat s nadhladom...aa motyka hadam vystrelí že @safarikovap???? 😀 😀 😀 😀