Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

sofinka2009
28. srp 2009

dakujem shaarka to mi odlahlo lebo uz chceme zacat snazilkovat ked skonci tento cyklus ideme na to 😉

shaarka
28. srp 2009

zuzi, ty si mala cyklus, teda MS a bez ovulky??? a merala si BT, mas graf??
sofi 😉

zuzanockamt
28. srp 2009

shaarka ... hej mam normalne MS ako vzdy, ale ovu nie je ... tri cykly som nemala ziadne priznaky na ovu ako predtym,tak mi to bolo divne a stvrty cyklus som zacala merat a potvrdilo sa mi to, ovu nebola, teda FF mi ju nevyznacil a priznaky tiez neboli a teraz to iste

shaarka
28. srp 2009

ukaz graf 😉

zuzanockamt
28. srp 2009

no ale zase je to len odkaz na ten aktualny, neviem ako si tam mam vlozit ten predosly,tak asi skopirujem a dam do albumu

shaarka
28. srp 2009

zuzi, neviem sice ako merias, ale keby som velmi chcela, tak v tom minulom grafe ovu vidim. a predpokladam ze aj ostatne baby. dodrzala s vsetky pravidla merania?
ako merias, cim, kedy a kde? 😀

a co sa tyka tohto cyklu, tak je velmi unahlene hovorit o nom ako o anovulacnom! 😉

katkaajurko
28. srp 2009

zuzanocka a predtym si brala anitkoncepciu?

inak-nepozerate sudnu sien?? ide ma rozhodit od jedu - je tam taka krkavcia matka... 😖 ja inak do spiku kosti neznasam rodicov-co sa po rozvode o svoje deti nestaraju..nemozem to ani vidiet.... najradsej by som jej jednu pleskla aj cez telku 😀

katkaajurko
28. srp 2009

shari-aj mne sa v tom predoslom zdalo-ze teoreticky byt mohla...len mi tam chybali asi tak dve teplotky... ale ak boli hore ako si myslim,tak aj mohla byt...

shaarka
28. srp 2009

kati, mne tu za chrbtom susti rex. sudnu siet pozerat nemozem (niezeby som chcela), lebo MM chytaju infarktove stavy 😀 😀 😀

a musim vam aj ja napisat: dnes na zastavke MHD bola nastrocna cigoska s malym dietatom. to male uz pekne chodilo a malo obrovsku blondatu babiku (hned by som fotila 😀 ). velmi pekne komunikovalo s matkou (skoda ze som nerozumela). obaja boli straaaasne zaspineni, no des. hroza. kazdy na nich cumel a stavim sa, ze kazdy si myslel to iste. ona si sadla niekam pod strom aj s igelitkou a decko behalo pomedzi ludi, obcas spadlo, obcas sa dvihlo a snazilo sa dostat do chladnicky s napojmi pri PNS stanku (cez sklo) 😀 😀
no, ale bolo to smutne. velmi smutne.

shaarka
28. srp 2009

kati, hej. a este trosku vadia tie predovulacne teploty merane v inom case - predpokladam, ze neskor ako obvykle. myslim, ze keby boli nizsie a merane v norme, tak by FF vyznacil aj ovu 😉

zuzanockamt
28. srp 2009

shaarka ... merala som pravidelne v rovnakom case, akurat tie prve dni nie, tam kde mam ten prazdny kruzok ... mne hlavne nejde do hlavy, preco mi teda zrazu zmizli vsetky ovu priznaky ... absolutne ziadny vytok, nic
katka ... bez HAK som uz nieco viac ako rok a ked som ju vysadila, tak mi cyklus nabehol uplne normalne, aj ovu bola

shaarka
28. srp 2009

zuzi, ja tam vidim ovu na 12.DC
a hlien nemusi ist von (i ked je to bezne), niektore baby si ho musia nahmatat vo vnutri 😉

zuzanockamt
28. srp 2009

ved uvidim, ze ako to bude teno cyklus, lebo uz meriam pekne poctivo kazdy den a v rovnaku hodinu, lebo som zvedava 😀

zuzanockamt
28. srp 2009

shaarka ... a preco mi ju FF nevyznacil? ... predtym som vzdy mavala pocas ovu bolesti v podbrusku ako pred MS a vytok, ktory sa nedal prehliadnut ... ale ak teda ovu bola, tak to ma len tesi 🙂

adinek
28. srp 2009

Tie OVU testy woman secret right time som si aj ja kúpila, bolo to veľmi výhodné balenie, budúci týždeň ich začínam skúšať. Akurát som kukala na ich stránke, že majú aj nejaké nové balenie s nádobkou ...... 😅 . Máte s nimi nejaké skúsenosti ? Som tu prvý krát a nechce sa mi preklikávať všetkými tými stránkami.

dzou
28. srp 2009

aj ja si myslim ze mohla byt podla grafu na 12DC

shaarka
28. srp 2009

zuzi, podla tych teplot to nie je sice jednoznacne, ale vylucene to urcite nie je.
nerada experimentujem s grafmi a FF, ale keby si si tie prve tri teploty dala o 2 desatiny nizsie (ak si merala nekor), tak by ti FF asi ovu vyznacil.
a ten osobitny kruzok mas kvoli comu?

evikmi
28. srp 2009

zuzu...jestli nechceš mít ty prázdný kolečka, nezadávej čas 😉 jen třeba pokud budeš nevyspaná,dej "Sleep Deprived" a je to 😉

zuzanockamt
28. srp 2009

shaarka ... kvoli tomu, ze som merala zase neskor, namiesto 5:00 az o 9:00, co je teda uz velky rozdiel ... no ale bol vikend 😀 ... takze moja lenivost zvitazila ... a jedna kamoska mi poradila, ze ked to bolo tak neskoro, tak tu teplotu nemam brat do uvahy 😉

shaarka
28. srp 2009

adinek, nepomylila si si temu? 😅
evik, ja rada nehavam cas, lebo aspon viem, ci teoreticky teplota nemohla byt nizsia alebo naopak vyssia 😉

katkaajurko
28. srp 2009

no teoreticky by 12 den mohla byt... no ale ten chybajuci vytok-ak pred tym bol..neviem...ale aj to sa stava..ze ovu priznaky zmiznu..kazdopadne tento cyklus zdaleka este nie je strateny... poctivo meraj-ak bude ozaj anovulak treba urobit asi horm.profil...

shari- ani MM nema rad sudnu sien..ale ked je zaujimavy pripad-tak ja si sem tam pozriem ak je cas..pri zehleni alebo vareni... no ale tento pribeh je tak smutny..fakt... nechapem,ako takyto ludia mozu mat deti... .. na soferovanie sa robia testy...bohuzial deti si moze urobit aj takyto ludia -co ich ani nechcu potom 😢

evikmi
28. srp 2009

tak pokud je rozdíl několika hodit,tak to jo,ale stejně bych nezadavala čas...ale jen "Discarded"... když chodíš do práce pořád na stejnou hodinu,tak měříš logicky ve stejný čas 😉 a víkend zohledníš 😀

shaarka
28. srp 2009

zuzi, kedze si merala az o 4 hodiny neskor, tak by som to vobec do uvahy nebrala. to je velmi velky rozdiel.
no a ak teploty vymazes, FF ti sice ovu nevyznaci, ale na 99% bola. takze mozes byt spokojna. netreba sa zakazdym spoliehat na FF - je to len softver. 🙂

dzou
28. srp 2009

katka to si presne vystihla 😉kolko ludi odhodi babo len tak a my co by sme za to dali aj posledne nic..

zuzanockamt
28. srp 2009

no ste ma trosku ukludnili baby, ja viem, ze FF nie je 100% istota, ale inak to uz neviem zistit, ked aj telo sa rozhodlo vsetko tajit 😀

shaarka
28. srp 2009

evik, sme sa trafili 🙂

evikmi
28. srp 2009

shaark 😉

katkaajurko
28. srp 2009

a tato fuchtla z tej sudnej siene sa 15 rokov nestarala o dieta, nechala ho otcovi po dvoch rokoch -a na sude dokonca vypotila-ze to dieta jej znicilo zivot! ono jej!!!!

a oon chudak sa staral ako vladal..pomahala mu aj matka..ale ked zomrela..tak dcera povedala,aby isli na sud.. lebo ta matka platila 900 korun mesacne cely jej zivot..pripadne nic... na sude vyslo najavo ze jej zarobok za predch.rok bol v jej firme cez 5 milionov korun..mala aj dalsieho syna-toho nechala druhemu muzovi-tiez sa o neho nestarala..vyjadrovala sa o tej dcere ako o handre... a ta bola vzorna ziacka..brigadovala..studovala... ach boze..hroza... ale sud jej to nandal...vymerali je 12 tisic mesacne... 🙂 🙂 🙂 ale aj tak neznasam takychto ludi..

Zuzanocka-ak si merala tak neskoro - mne tri hodiny robia rozdiel troch desatin cez vikend... uz som to pisala ale mam to presne odsledovane...cize ja by som na tvojom mieste kluuuudne tie teploty do ff aj zmensila-ze ci nasledne tu ovulu vyznaci...sak len tak informacne... 😉

sofinka2009
29. srp 2009

ahojte.je uz niekto hore ci tu strasim sama? moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/29818c