• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@lauritka tiez si myslim, i ked minuly mesiac sa mi duch objavil az 15dpo, ale uz kaslem na to lebo stale si iba davam nadej a aj tak to k nicomu nevedie
28. čer 2011 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi ty tam mas riadne hory doly, rovno bane :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ten test to ako vazne pozitivny mas silne ciarky??
28. čer 2011 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no ja pokial nenajdem tehu test do 12 dpo, tak uz tomu prestavam verit.. :slight_smile:
lebo 90%, co poznam uz mali davno na 12 dpo poz, testik. cize potom aspon be z stresov cakam na mrchu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. čer 2011 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no ved aj ja by som bola bez stresov, ale mne to podla vsetkych zvyklosti doteraz uz meska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2011 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Hlavička :wink: Je to tam, moc děkuju!!! Už není správně jen tabulka, ale i Overview :slight_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/safarikovap

Děkuju holky, musím letět.

@st2 Ještě bych neházela flintu do žita - nejsem odborník, jako Lauri, ale možná byla ovu opravdu o 2 dni později, přece jen si 16DC ještě trošku klesla
@saronka Tak na tenhle závěr jsem zvědavá - zatím to vypadá hodně nadějně :wink:
28. čer 2011 v 07:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANNAVI tebe to riadne skace teda. jaky mas teplomer ? :slight_smile:
28. čer 2011 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi Jsem myslela, že už ovulka byla a pozitiv test? :confused:
28. čer 2011 v 07:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky kočky,tak ja zajtra nabieham na clostil :grinning: už aj mrcha končí,jupíííí,sa teším :grinning:
inak okolo mňa sú zase dve tehule....a obidve že na prvý šup :angry: jednu zaujimajú len topánočky a dovolenky a druhá je taká že za celý deň zje dva zemiaky :angry: :angry:
28. čer 2011 v 07:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no ten test akoze pozitívny..dam tu neskor foto...oki? no ja neviem..skusim ovu test aj dnes... muz nechape... :grinning: tento cyklus berieme obidvaja ako testovacíí.. :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2011 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe sladka spravodlivost :angry:
28. čer 2011 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no digi..zmeria mi to do 10 sekund...hmm... neviem preco to takto skace...a co ten ovu test..hmm... uz ste sa stym niektore stretli??? :confused: :confused: ci som faaakt ja z ineho sveta... :grinning: :grinning:
28. čer 2011 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@safarikovap no daaam tu foto neskor... predtym som mala na ovu testoch len duchov...slabých...a teraz ciarka...jak šíííp.. :sweat_smile: :sweat_smile: nechapenm...
28. čer 2011 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
babuleee a este ma "usmernite"..ako tu pridam foto???
28. čer 2011 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi no chcelo by to foto, ciarky rovnake, alebo skoro rovnake ??? :slight_smile:
28. čer 2011 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no ta druha je je o troliiliiinku slabsia...hmmm...ale vidno tu zmenu...ked si dam vsetky testy dokopy..ako ta ciarka silnie.....nieco sa musi ale diat...hmm.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. čer 2011 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi dole na pravo ako pises mas pridaj foto :slight_smile:
28. čer 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi nemusi, ja mavam ciarky bezne aj po ovulke. teplota je teraz smerodatna. len tie vyskoky su cudne u teba. :fearful: aj hodinu merias tu istu ??? spavas normalne ???
28. čer 2011 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka však to :angry: :angry: ja doprajem každému,ale prečo aj mne nie je dopriate,alebo aj tebe :frowning2: :frowning2: ja sa stravujem čo najpestrejšie papám všetko a nič a ešte tá topánočková aj letela na dovolenku a teraz je v 10tt.....no mne by sa just niečo stalo :frowning2: :angry:
28. čer 2011 v 07:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
hmm..
28. čer 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ehh, sa radsej neznervoznujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja uz som sa tolko nad tym zamysela, preco a preco a odpoved nenajdem asi nikdy... :angry:
28. čer 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi hmmm. no ciarku su, ale to moze stupat a klesat, kym nie je pozitivny. takze este skusaj dalej.
28. čer 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ano moja...meriam v tu istu hodinu....spavam fajn...no nechapem... :confused: :confused: tie ovu testy su u mna novinka..tak som šiši z toho... :grinning: :grinning: takze sa nic nedeje ?ci mi FF ovulku zle vyznacil??
28. čer 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka je to fakt nejako zle podelené :frowning2: :frowning2: a tá čo zje dva zemiaky denne má ešte aj muža takého že aj chlast aj mariša a splodili na prvý šup :angry: :angry: :frowning2:
28. čer 2011 v 07:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka pekneee :wink: drzim palce.. a tie priznakmi - no ako to bolo s tou motykou? :grinning:

@st2 mne pri prvom tehu test ukazal // az 10 dni po meskani MS, dovtedy bol vzdy len s / :wink: takze nic nie je stratene..

@annavi ty mavas vrcholy akosi casto.. :grinning:

mne dnes FF vyznacil ovulku na 15 DC.. http://www.fertilityfriend.com/home/337bcc/
28. čer 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka moja takze ovulka podla teba bola ci nebola??ci este len príde??ci co? :grinning:
28. čer 2011 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelika666 ahojky...no ja sa výšok bojííím...ale vrcholy mmilujeeem :grinning: :grinning: raz si hore a raz dole... :grinning: :grinning:
jeeej ty mas pekný grafííík.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. čer 2011 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelika666 to vazne :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: tak to si uz treti clovek ktoremu sa neobjavili ciarky ako mali ale az neskor, a neviem vtedy kolko si bola po dpo ???, takze budem predsa len stale dufat :wink:
28. čer 2011 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 aj mne sa ukázali dve // až týždeň po meškaní mrchy,vtedy keď som mala biotehu....ale teraz neviem či sa to počíta,keďže to bolo biotehu :sweat_smile:
28. čer 2011 v 07:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe a vies kolko si bola dpo?? a podla mna aj to je tehu sice len v zaciatkoch lebo to hcg sa tam neobjavi len tak z nicoho nic
28. čer 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 to neviem lebo ten mesiac som ešte nemerala,ale viem že to 36DC
28. čer 2011 v 08:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek