• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@elebe no tak ja budem dalej cakat co sa udeje, ono ako sa hovori topiaci sa aj slamky chyta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som skvely priklad :grinning:
28. čer 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko kocky tak aj mne dne FF prehodil ovu az na 15DC :frowning2: tak teraz neviem hadam sa spermii udrzali do toho 15dc co pochybujem takze tento mesiac asi bez uspechu :unamused:
28. čer 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko kocky :slight_smile: Tak dnes uz mam test vyrazne silny, ciarka je jasne viditelna aj z dialky :grinning: 12 DPO. Ale aj tak sa stale bojim, no snazim sa to zahnat. Rano som bola na krvi na endokrinologii, zajtra idem na hematologiu na zrazanlivost. A beriem Utrogestan. A vy ako sa mate dievcata?
28. čer 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi no uvidime ako ta "krasa" skonci :dizzy_face:
@st2 38DC, vtedy som mavala kvoli tej HAK pravidelny 28 dnovy cyklus :wink:
28. čer 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nat28 jeeeee to je super ze ciarocka silnie, len tak dalej, nebojkaj vsetko bude v poriadku
28. čer 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelika666 pockaj nejak sa v tom stracam, si brala HAK a bola si tehu ci ako :confused:
28. čer 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 :grinning: :grinning: :grinning: to nie len ty,to asi každá z nás :grinning: :grinning: ja viem len toľko z toho biotehu,že som začala merať asi od 28DC a to som mala stále 37.0 alebo 37.1 až do 36DC kým prišla mrcha a bývalo mi strašne zle a všetko mi vadilo stále som kričala a spala :grinning: :grinning: ale ty si iná,takže u teba bude všetko iné :wink: tak sa drž zubami nechtami a zober palicu a odháňaj mrchu :grinning: :grinning:
28. čer 2011 v 08:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: rovno bejsbolku na nu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mna dnes od rana boli hlava, neznasam ked sa uz budim s tym ze ma bol hlava, uz vcera vecer to zacalo a dnes pokracuje, ktohovie aky je dnes bio stupen
28. čer 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 ktory dpo si naposledy testla?
28. čer 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 tak, otehotnela som pocas HAK, vcera som to pisala na strane 3628 :wink:
28. čer 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 mňa bolela včera hlava,ale že nenormálne :angry: :angry: ale ja to mám aj z krčnej chrbtice :rolling_eyes: musím zavolať kamoške,ona je primárka na fyziatricko-rehabilitačnom oddelení,že nech ma dá zase dokopy :rolling_eyes: :rolling_eyes:
28. čer 2011 v 08:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nat28 jeeeej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ahojkyyy....moooja..to je baječnéé..dalsia tehulkaaa.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: len sa opatruj a nebojaaaj všetko je a bude okaaaa.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@nelika666 no veeed ..uvidime...mne je baby akosi blbo...bolesti akokeby mrcha prichadzala.. :confounded: juuj a to tu v praci nemam ani olvejsku okrídlovanú. :unamused: :unamused: :unamused:
28. čer 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nat28 dnes ráno 14dpo ale mohol by byt aj 12dpo

@nelika666 aha tak to som dako prehliadla idem si to kuk
28. čer 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka jeeej, tak ze by to bol ten vitazny?! :dizzy_face: :dizzy_face:
28. čer 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 takze nie si ista kedy bola ovu? No a robila si dnes testik, ci sa bojis? :confused:
28. čer 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi dakujem, si zlata. Drz mi palce, budem to potrebovat :wink: A ty ako dnes, stale skaces hore dole?
28. čer 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nat28 no FF vyznacil ovu na 14dc ale mohla byt aj na 16dc podľa bolesti a teplotky no a dnes ráno som testila a nič nebolo
28. čer 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, moj grafik http://www.fertilityfriend.com/home/3256f0 posledne dni nespavam najlepsie... asi som uz mierne nervozna, ci sa teplotka stale udrzi hore :confounded:
28. čer 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 tak stratene este nie je nic. Ako som tu uz par krat pisala, v minulom tehu som mala test negativny este nejaky 12 dpo, 13 dpo som netestila bo som to uz vzdala a potom 14 dpo len tak zo zvyku som urobila test a boli tam //. Skus este zajtra. A mas stale priznaky, unavu a pod?
28. čer 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nat28 ahoj, a kedy si zacala testikovat tehu testom? a aky silny si mala?
28. čer 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nat28 moja budem...pekne sa nam budes hlásiť ako sa mavas.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no ja skácem...mam nejake divne bolesti ako pred MS...prsiska naliate,,zacinaju byt aj citlive...auuu...neviem neviem... :confounded: vcera na ovu teste druha ciarka...hmmm..a dnesna teplotka skocila hore... :sweat_smile: :sweat_smile:
28. čer 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka myslis toto tehu alebo to minule? Ak myslis toto, tak 1. krat // som mala 10 DPO, ale velmi velmi slabucku ciarku, viditelnu len z blizka, ale bola tam a naskocila nejak po minute. Postupne mi ten tmavol az dnes rano 12 DPO bol uz vyrazne silny. V minulom tehu bol test este na 12 DPO uplne negativny a to som pritom cakala dvojky, tazke tomu moc nerozmiem. Asi sa mi vtedy neskoro uhniezdili...
28. čer 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi no ja ti fakt neviem ci si ovu uz mala, alebo co teda...ff ti ju este nevyznacil? Hod graf, nechce sa mi ho tu spatne hladat :wink:
28. čer 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nat28 no k tym priznakom stale ma bolia prsia, je pravda ze nie tak silno uz ale stale su citlive, unava co ja viem v nedelu som celu prespala a vcera tiez poobede o tretej som uz lezala az do vecera :grinning: takze uvidime fakt len cakat mi zostava
28. čer 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nat28 http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec neviem ci z neho nieco vyčítas... :grinning: :grinning:
28. čer 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 veru moja..čakat...hmm... mne dnes veruze nieje vobec dobre..ak nedostanem mrchu tak ja uz neviem...achh..keby mi aspon od zaludka nebolo zleee.. :confounded: lenze to mavam pri mrche...ale zase na druhej strane..kokos taky krasny 28 dnovy ukazkovy cyklus som este nemala...hmm..ak dojde mrcha tak aspon nieco pozitivne... :slight_smile: :slight_smile: hmm..ja uz veruze neviem...som tatár z tohto mojho cyklu :grinning:
28. čer 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi ale to je u teba este skoro na mrchu nie???? inak mna tak mrchato bolelo brusko ked som to spinenie mala som si myslela ze sa fakt rozbieha a ona nic
a v tom tvojom grafe fakt neviem co a ako, jedine ze by sa tam daco vrtalo tak preto tie bolesti mrchate
28. čer 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi nejak mi nejde graf otvorit, ale medzitym som ho nasla v inej teme...no ja ti neviem ci to nevyzera na anovulak alebo na oneskorenu ovulaciu. Inak ak by to bol anovulak, nic si z toho nerob, ja som ho mala minuly cyklus a vidis hned ten dalsi sa zadarilo :slight_smile:
28. čer 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nat28 ano, tento mesiac myslim. takze na 10 DPO uz bolo viditelne.... a teraz si 12 DPO a uz to mas potvrdene :slight_smile: tak to je super :slight_smile:
28. čer 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia tak ako, uz si sa dockala? :wink:
28. čer 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek