• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@nat28 krásne tehu testy :wink:
30. čer 2011 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
vcera sme boli na navsteve u znamych. mala ma 2 roky a za mesiac jej pribudne surodenec.... i ja uz takeho drobca chcem :slight_smile: mm sa tak s malou vyhral, ze bola radost na to pozerat :grinning:
obaja sme ready, uz len to baby nam chyba....
30. čer 2011 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja to už tiež tak vidím, že budúci mesiac ma tu zase máte... http://www.fertilityfriend.com/home/Atreyu
30. čer 2011 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunday1 aj ja veru, ale teplotka tak ako furt nesklamala
30. čer 2011 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte moje... tak ja dnes takto... http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec :sweat_smile: som sa zasekla :sweat_smile:
ale do smiechu mi veruze neni... vcera som mala take PMS hnusne...nie az moc ale boli strasne nepríjemne... :confounded: a dnes to iste..som ani do prace nesla...moc to neboli ale... kríže, podbrusko.acch...to mam asi z tych vitaminov asi posobia ako maju alebo co ..ja neviem...alebo ze by mrcha mala dojst?ak ano tak nech uz potom uz "bolesti" prestanu... co ty na to lauri??
@nat28 kraaaasne testiky..jeeejj...gratulujeeem..moja....
@st2 moja to mi je luto...mrchata mrcha... :rolling_eyes: :rolling_eyes: ale mas krasne ukazkovy grafik a verim ze onedlho bude ten vitaznyy
@saronka moja a ty ako???hm?? ste tu tolko popisali od vcera ze vas nestiiham...
aky caj je vlastne dobry aby mi "povolil" od tych "bolesti"??hm???
30. čer 2011 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte , normalne vcera takove prepadovka...ze jsme z toho uplne jeste ted v soku, ale samozrejme pojistujem:slight_smile:)uz odpo zacal bolet levy vajecnik a taks i rikama zkusim testnout.........no a vysledek je tu :slight_smile:testila jsem hned po praci a pak po 3,5 hodinach pred tulkanim:slight_smile:hlenik jsem mela asi poprve taky pruhledny rosolovity tahly...taky nejaky...tu je teplotka http://www.fertilityfriend.com/home/353109 a fotka:slight_smile:
no ze jaka prepadovka co?.)minuly mesic mi to vyslo cca na 25DC
30. čer 2011 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@st2 Ale aspoň už konečne vieš, na čom si a leto je ideálny čas na zabezpečenie si potomstva :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2011 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj tak moj grafik po dlhej dobe http://www.fertilityfriend.com/home/34f8cf
30. čer 2011 v 11:01  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka ahoj, testiky mi vcera prisli, dakujem velmi pekne a co povies na moju teplotu, na 100% prebehla ovulacia alebo este stale sa to nevie,..... :unamused: http://www.fertilityfriend.com/home/333213
30. čer 2011 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@jania023 ahojky..noooo tak ty si teeeda stuuuplaaa :sweat_smile: :sweat_smile: ja som pre zmenu zamrzla.. :grinning: ved po tolkom skáákanííí.. :grinning: :grinning:
30. čer 2011 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@nat28 čakám na pozitívne správy :slight_smile:
30. čer 2011 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak co je nového? kdo je šťastlivec s // ? a kdo jde s námi dál do dalšího kola ? u nás překvápko na dovči, přesně uprostřed dorazila MS, takže dneska jsem 6dc, měřit začnu asi pozítří. Museli jsme s manžou zapít žal :frowning2: Tak nějak to vypadalo nadějně, ale na dovolené už jsem neměřila, takže 4 dny grafíku asi nějak oblbnu a zadám tam aspoň něco. Jo a myslíte si, že když od prosince neberu HA, že bych měla jít k Dr. pro nějaké prášky na srovnání cyklu? teď teda asi 3x-4x byl 35dní, odjedu na dovolenou a najednou 32... tak jsem z toho jelen.
30. čer 2011 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@jania023 jeeej, tomu sa teda hovori ukazkova ovulka :grinning:
30. čer 2011 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@annavi ja sa len obavam porekadla..kto vysoko vzlietne,nizko pada :unamused:
30. čer 2011 v 11:32  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@deyana to je normalne ze prisla ms na dovolenke lebo si zmenila climu a vtedy sa to spusti aj keby si bolaa iba 10dc,niekto iby spini a nikto riadna ms
30. čer 2011 v 11:34  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@annavi moja vyzerá to nádejne držím pršteky...mne sa á moja teplôtka nepáči podľa mňa príde mrcha o pár dní...
30. čer 2011 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky co rikate na me?co ta telota?fotky...jsem zmatena....
30. čer 2011 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte tak uz mam aj spravy od dokiho,takze budem bez clostiku tak som ja zvedava prevelice ci bude ovulka alebo ako
a mam prist az o dva mesiace a ze potom to bude nejak inak riesit, no som ja zvedava ako :confounded:
30. čer 2011 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@jania023 moja presne taaak..hmmm..nooo ved uvidiime.....verííme ale aj nadalej.... :wink:

@atreyu no neviem neviem...hmm...je to moje prve meranie po pol roku tak som zvedava ze akooo.. :grinning: :grinning: :grinning:

@strihalka no moja ja si myslim ze to ovuuu..sa tulkajte aj dnes aj zajtra... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. čer 2011 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@st2 Určite bude, v lete musí :grinning:
30. čer 2011 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@st2 hmm...tak bez clostilu?hmm..no ved uvidis moja.... a az o dva mesiace??? :unamused: ta to preco?? :fearful:
mne moja dala pred dvomi mesiacmi dufik na tri mesiace a povedala ze o tri mesiace na kontrolu..a vies co som ja spraviala??dufik mam v sufliku, meriam BT, papam vitaminky a uvidime ci sa zadari aj bez tabl. a chemikalie..
ale v sept. ak sa nezadari tak tam nabehnem aaa... :angry: budem to uz radikalne riesit...niekt Dr ja nerozumiem... :unamused:
tak moja vypnut...sledovat ci je ovu a snazilkovat... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. čer 2011 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Baby ja som si porovnala grafík s @nat28 (dúfam, že sa nenahnevá - ináč gratulujem nech fazuľka krásne silnie a rastie :slight_smile: ) čo poviete? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ružová je moja, zelená je nat28
30. čer 2011 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@st2 no FF by to hlavne mal vedet najlepšie ked je tak chytrí :grinning:
len on berie aj cykli predtým asi, a hlavne na tu cover line, a všetko čo je asi nad nu je po OVULE..

praca nova, ale po pol roku marneho hladania..
a pri nasom milostnom zivote, mimi tak za 20rokov :grinning: :grinning:
30. čer 2011 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@annavi no povedali mi ze po clostile treba prestavku dva mesiace ze az potom zase daco pojde dalej
a tak ide leto tak si to treba uzit, a pocat prirozdene bez liekov, no nie :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@atreyu super zeby dalsia tethulka?? kedy testikujes, zajtra by uz bolo nacase vidiet tie dve ciarocky :wink:
30. čer 2011 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@st2 ved to moja... ja som dokonca na nete aj vycitala v jednom fore ze ak som mala dufík zle nasadeny cize pred ovulkou v mojom pripade, tak mi mohol narobit tolko šarapaty ze dovidenia... :unamused: a to som ho brala pol roka... :unamused: hmmm...teraz ho uz druhy mesiac neberiem..a ti poviem pravdu sa citim lepsie..mrchu mavam ako predtym aj PMS, len teraz tie "bolesti" ma nejako prekvapili...ktovie co sa u mna odohrava.... :sweat_smile: :sweat_smile: a ti poviem pravdu moja...tiez to beriem tak ze ide leto...treba vypnut a oddychnut si ..od tohto... :sunglasses: :sunglasses: ale to nevravim ze nebudem merat, a sledovat ovu a samoska ze snazilkovat.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale tak uvolnenejsie...dovolenkovo... :sunglasses: :sunglasses: sa vyjadrujem uz jak tatááár :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2011 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@st2 bola by som rada keby to vyšlo, ale nejak sa na to necítim žeby som bola tehu :frowning2: testík som si robila dnes, ale je snehobiely jak kukám tak kukám ani duch na mňa nechce vyskočiť...ale nat28 mala tiež snehobiely test na 9 dpo tak uvidím ešte cez víkend budem testovať...júúúj keby to vyšlo manžel bude mať 11. narodeniny :dizzy_face:
ináč tej mrchy je mi ľúto, ale hore hlavu skôr či neskôr to musí výjsť :slight_smile:
30. čer 2011 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@atreyu jeeej moja...tak som na teba zveeedavaaaaa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: pekne napíínas... :grinning: :grinning: tak drzkam prsteky a tfuuuj tfuuuj nech to vyjde... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. čer 2011 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@annavi ďakujem veľmi, veľmi pekne....dúfam aj ja len sa nejako tehotná necítim zatiaľ...ináč aj tvoj grafík vyzerá nádejne taktiež držím pršteky...bodaj by sme tu boli všetky ešte toho roku tehuľky :slight_smile:
30. čer 2011 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@atreyu tak testikuj cez vikend az :wink: to by bol paradny darcek :wink:
30. čer 2011 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@atreyu ano moja ..bodaj byyy... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2011 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek