• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@jania023 prirataj si dlzku tvojej beznej LF a vtedy cakaj MS :wink:
30. čer 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no ved to ze uz som mala od 14-17LF ale aj tak keby bolo tych 17LF taj je ms veeeelmi skoro na 27dc kedze mavam az 30-31dc
30. čer 2011 ve 20:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 ale vezmi si, ze si mala skor ovulku!
nerataj teraz dlzku predoslych cyklov
:wink:
30. čer 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 @saronka aaaale kurnik, takze sa pridavate ku mne? Vrrrr :frowning2: Babule, tento mesiac sa to uz musi podarit, ruku na to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
@nelynka hihi, ale nas bude na dalsie testovanie :slight_smile: Aspon nam to rychlejsie ubehne. :slight_smile:
@nelika666 jeeeej, ty sa len pekne drz hore, nech nam to zase niekto ukaze, ako sa // hladaju :wink:
@lauritka zlatik, testiky dnes dorazili v poriadku. Dakujeeeem :slight_smile:
30. čer 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky ja sa na par dni lucim, ideme na chatu, tak si snad aspon oddychnem, ale budem vas aspon cez mobil citat co nove :wink:
30. čer 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mima01 veru moja, rychlejsie ubehne :grinning: :grinning:
som zvedava. ktora na to skočí prvá...
ja čakám mrchu zajtra, nanajvýš v sobotu..dlhšie jej nedávam..už aj tak mám strašne dlhý cyklus.. :angry:

30. čer 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima01 super, :wink: tak hor sa do testovania. :slight_smile:
30. čer 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelynka ja mam zase kratucke cykly...som rada, ze drzim aspon tych 24. A dnes som "uz" 5dc, zachvilku zacinam testovat ovu, uvidime, kedy sa tentokrat dostavi :confused: Pozerala som tvoj grafik, fuuu, fakt dlhy cyklus...aj to nejak riesis, ci to zatial nechavate tak?
30. čer 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka hehe, to zase bude ovu flotila :grinning:
30. čer 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. čer 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima01 ono to bol prvý taký dlhý cyklus..minulý rok som mala tak okolo 30-33 DC, od nového roka to mám tak 27-28Dc a tento jediný taký dllllhýýýý :grinning: :grinning:
takže nemám čo riešiť, kým sa to nebude opakovať..
v septembri sme na spermio objednaný a drahému na HP, tak vraj uvidíme čo nám tam povedia..
sama som zvedava či sa mu spermio zlepšilo, prestal fajčiť v novembri..tak uvidíme :grinning:
30. čer 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima01 na tie krátke cykli niečo berieš?
30. čer 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 si ma nepotesila lebo nebudem vediet kedy ta mrcha mrchata ma prist :unamused:
30. čer 2011 ve 21:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelynka jee to len tak prestal, moj nevie. :unamused:
30. čer 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 no urcite skor... rataj si 14dni LF a hotovo...
30. čer 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ni jasne že nie len tak..
bol na nejakej mgnetoterapii, alebo ako sa to vbla.. je to aj v KE..stojí to tuším 40e
počkaj najdem link
30. čer 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. čer 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeej , dakujem, idem kuk. :wink:
30. čer 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no ved vslatne ja sa chytam na tehu takze aj tak ms necakam :grinning:
30. čer 2011 ve 22:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka kukni kukni :grinning: :grinning:
myslím. že títo dávaju že ked do mesiaca zse začne, tak može príst na reparát zadarmo :D
30. čer 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. čer 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka moj manzel fajcil viac ako 13rokov a prestal zo dna na den -sam..asi to bude vola
30. čer 2011 ve 22:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
:fearful: :confused: :confused: :confused: wow.
30. čer 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 no tak ak necakas MS, aj tak by si mala vediet jej priblizny termin, aby si vedela podla toho testovat... aj ked som si vsimla, ze si zacala :sweat_smile:
30. čer 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 ja som sikovna na testovanie taky maly maniak rano pokracujem v testovani :sweat_smile:
30. čer 2011 ve 23:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojteeee.... tak ako??? tak ja dnes baby takto..som sa zasekla.... http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec
@lauritka čo ty na to moja??? :confused:
1. črc 2011 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak mne nakoniec graf ovulu posunul..dneska som zase hore.. už to vobec nechápem...
http://www.fertilityfriend.com/home/22ba72
1. črc 2011 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelynka jaaaj taaak, takze mas cca pravidelne par dni hore dole. Ja zatial na ten kratky cyklus nic nemam...doktor mi teraz robi HP, tak potom uvidime. Teraz co som bola na 3dc som mala vraj ukazkove vysledky, tak som zvedava ake budu dalsie dva. Tak ze do mna nechce pchat ziadne hormony zatial. Tak si pekne pockame aj na zbytok a ked to bude vsetko ok, tak asi poslem chlapa na spermosgram, nech mu ich omrknu, ci funguju ako maju a dostatocnom mnozstve :grinning: :sweat_smile:
@nelynka @lauritka baby, ten moj tiez zobak vypaluje. Najhorsie na tom je, ze ako pubertaka ho to ani nenapadlo a na "stare kolena" zacal, v 25tke. A nie a nie prestat...uz mi to taaaak dlho slubuje, ja uz som rezignovala, uz ani nedufam. Ale povedal, ze ked zistime, ze sme tehotni, tak s tym sekne. No ja sa asi opijem potom :grinning:
@jania023 teda klobuk dole, ze pozdravujem manzela :wink:
1. črc 2011 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelynka ked pozeram ten tvoj grafik, ako neodbornik, tak by som aj povedala, ze ten pokles na 8dpo mohlo byt aj hniezdenie a preto ten pokles a nasledne zase skok hore :wink: :dizzy_face:
1. črc 2011 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima01 no hniezdit sa nemalo čo :DDD
prvy a posledny sexik bol 19DC a najbližší minimálne mesiac si ani neškrtnem :grinning:
1. črc 2011 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky....tak ja začínam už druhý deň mám ešte mrchovské teploty,ale už skončila :grinning: :grinning: včera sa ma priateľ pýta....už si dobrala lieky,už môžeme robiť dcéru? :grinning: :grinning: a už sme boli rozhodnutí na chorvatsko a teraz začína vymýšlať turecko,že ma včera nahováral :sunglasses: :sunglasses: bože to počasie,ani do roboty som nešla :angry: :angry:
1. črc 2011 v 07:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek