• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
lauri ja viem, že je to správne rozhodnutie, ale ako som písala, stojí ma to strašne veľa síl, prekonať tento cyklus len tak... asi budeme dnes večer s manželom hrať piškvorky :grinning: aby som na to nemyslela....

viete čo je najhoršie na tej "prekliatej" BT? Že človek tak spozná svoje telo, že ani nemusím merať a viem, kedy približne je ovu.... a potom mi dajte návod ako na to nemyslieť, keď človek vie, že teraz by to šlo.... :sweat_smile:
29. srp 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja viem flami, ja mam dost velke ovulacne bolesti, takye aj keby som nemerala , tak viem presne kedy mam a tiez na to neviem nemysliet. :unamused: priatel mi vcera povedal, ze dieta vznikne z lasky a nie na povel :pensive:
ale ked niekedy prave v plodne dni nema chut atd.. ako to mam potom nacasovat sakra. :cry:
29. srp 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko :slight_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/vavenka
Este stale tomu nejak nemozem uverit....
Vcera duch, dnes pekny ruzovy tien, na fotke to az tak nevidno, ale je tam :slight_smile:
29. srp 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale coby, vidno to kraaaaaaaaaaaaaaaasne...vavenka, sa tak tesim... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uz som ti pisala v Lady teme :grinning:
29. srp 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeje vavi gratulujem. tak ste na mna nepockali joooj :angry:
29. srp 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuku moja dakujem :sweat_smile:
Tesim sa hrozne, ale aj bojim, vies jak je to so mnou, // ciarky u mna znamenaju len prvy maly krocik...
V pondelok musim ist za hematologickou nech mi predpise silnejsie injekcie, dufam ze tento raz to uz dopadne dobre....
Ako sa tu mate? Shaarka ma informovala, takze to sme prezivali spolocne, a inak? Nedocitam asi tie3 dni, ste sa posnazili :grinning:
Lauri :angry: takze prisla swina jedna....
29. srp 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
vave :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: blahoželám a strašne silno držím palce aj na nohách :grinning:
29. srp 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko babulky ja dnes takto http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=72648/nummer=1
krasnu sobotu a do oplodnenia :slight_smile:
29. srp 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
vavi, ja verim, ze tentokrat uz to dobojujete do zdarneho konca :dizzy_face:
29. srp 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano vavi, zial :pensive: ale vidim, ye ste tiey keksikovali kazdy den a vyslo to :wink: juchuuu. a mamtest je peknucyyyy
29. srp 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauri hej no, som si povedala ze tento mesiac urobim vsetko preto aby to vyslo - ziadne - sex ked je chut :grinning: ale sex lebo chcem babo...Aj ked polovicke to az tak nevadilo :grinning:
No zatial sa vo mne biju obavy s radostou, este to musim stravit, zatial o tom viete len vy :slight_smile: drahy pride az vecer domov od rodicov.....
29. srp 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeej vavenka :wink: drzim prsty :wink: :wink: :wink: silno silno :wink:
29. srp 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
vavi, napisem aj do fora :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: budeme tehulkovat spolu, hej? :grinning:
Flami dakujem, som este v soku stale :slight_smile:
sranda, ze keby si netestovala, tak si dnes asi sklamana, ze klesla teplota, ze ??? :sweat_smile: :wink:

no tak toto poviem drahemu ;) a aj si vykladala nohy ??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcata, z celeho srca vam to prajem :wink:

vy ste sa nejako dohodli
29. srp 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
srdca off course :wink:
29. srp 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasne ste to tu rozbehli kukucky :dizzy_face: :slight_smile:
29. srp 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sa tak tesim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. srp 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujeme dakujeme, Shaari tak dohodnute, spolu rodime :slight_smile:
Lauri vies co? Hej, vykladala som na stenu, ale snazila som sa aby to nepostrehol :slight_smile: ... Ono uz mi raz povedal ze nech nerobim take caviky okolo toho, ze ho to demotivuje, ale zas na druhej strane - nebude spermia - nebude babo, takze tam logika nepusti.....
29. srp 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
vavi :grinning: ja mu tiez stale musim vysvetlovat, ze sa neda len ked je chut, lebo sa nemusime trafit lol :sweat_smile:
29. srp 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tenty :dizzy_face: :dizzy_face:
Lauri presne tak... A som sa smiala, ze chodakovu robili 2 tyzdne do zadu spermiogram a vysiel nic moc....
Len 20% morfologicky normalnych a tusim len 30% pohyblivych....
Ten spg bude asi kravina, este ale dodam ze uz 2hy mesiac poctivo uziva profertil.....
29. srp 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
vavi..ja tiez vykladam, nie vzdy, ale stane sa obcas a to tak, ze pomali robim az stojku , zadok tiez oprety o stenu...a MM ma z toho ohromnu srandu :grinning: zatial nepomohlo, ale sak snad raz...a potom poviem, ci aj nohy boli vylozene :grinning:
29. srp 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuku :slight_smile: dohodnute :slight_smile:
Idem sa ja pustit do bytu, lebo od stredy tu bol herec sam, tak si ani neviete predstavit ako to tu vyzera :angry:
29. srp 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakra vavi, a my mame ovela lepsie spg ako ty aj shaarka, a aj tak prd.. nechapem :confounded: my mame pohyblivost okolo 45 percent a morfoligicky zdrave asi 24 percent :angry: asi je to mojim vekom, lebo ja uz neviem. :confused:
29. srp 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauri ja tiez nemam 19 :wink: Tento mesiac skus keksovat okolo ovuly kolko to pojde :slight_smile: ja som tomu mojmu nevravela ze je ten spravny cas, len som sa tvarila ze som nenormalne nadrzana a sapala som sa po nom :slight_smile: a skusil by odmietnut :grinning: :grinning:
29. srp 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. srp 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte merateľky, to je super, že tehuľky pokračujú
shaarka a vavenka gratulujem a budem silno držať palčeky :wink:

lauri a vieš čo najlepšie, že nám sa zadarilo práve vtedy keď som nemerala, nesledovala...len dva dni som mala ten dobrý hlien tak môj vydedukoval, že asi je ovu :sunglasses:
29. srp 2009 v 09:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
vavi, ja ked sa zacnem sapat, tak hned zapoti, aha mas plodne... :angry: lebo normalne sa nesapem :grinning:

stanusa, ale ovu bolest sa neda nesledovat, proste sa hlasi a ja viem, ze je to tu :slight_smile:

kamca a co sa ti nepaci?? ved mas pekny pokles pred ovu...moze dorazit kazdu chvilu.
29. srp 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka:mě ten pokles a ovu testy negativ nějak straší.. :frowning2:
29. srp 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek