• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

17. srpna 2017 
@denda29 já mám na listovce napsáno, že 1/2 tabletky před těhu a jednu v těhu a je to 400 jednotek. Takže myslím, že brát 2 je zbytečné :wink:
5. črc 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denda29 vieš, že ani mňa to nezobralo...nejak od začiatku som vedela, že nič z toho...ako trápi ma to, že konečne nebruchatiem :grinning: ale nie tak ako pominulé mesiačiky...ale tak ty máš už aspoň krásnu slečnu doma, tak máš komu tú lásku dávať :dizzy_face: ja si niekedy pripadám ako debil keď prídem domov z roboty a vyobíjmam mačku a psa :confounded:
5. črc 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denda29 mne moja hemoška tiež predpísala 2 tabletky denne...
5. črc 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atreyu Hej mam doma a dakujem bohu ze aspon ju mam :slight_smile: No uvidime ako dopadnem buduci cyklus :wink:
5. črc 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 mozno pre mna nie je zbytocne :wink: :confused:
5. črc 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denda29 ptal jsi se na názor, tak jsem psala dávkování, klidně jez dvě denně, když myslíš, že to potřebuješ :wink:.
5. črc 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 hej a dakujem za odpoved ja som si skôr myslela ze je to malo.... ale fakt dakujem za odpoved :slight_smile:
5. črc 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denda29 nemáš zač. Otázka je, kolik z toho si tělo vzeme a jestli jíš i věci, které listovku obsahují :wink:. Já jsem chudáka manžela předávkovala éčkem a selenem, takže jsem už opatrnější :grinning:
5. črc 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 ako si zistila predavkovanie ???? :slight_smile: :slight_smile: Lebo aj ten moj hovori ze ho pomali predavkujem :grinning:
5. črc 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denda29 no, měl velké problémy se žaludkem, zvracel a bolel ho žaludek, byl 3 týdny na neschopence, na gastroskopii, na sonu a pak doktora napadlo zeptat se ho, jestli jí nějaké potravinové dpolňky a kolik :grinning:. Dávala jsem mu toho chudákovi moc :grinning:
5. črc 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 fuha tak aj ja mu to asi zriedim chudakovi :slight_smile:
5. črc 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denda29 ja beriem 1 denne - mam 400mcg, v tehu sa ma 800mcg denne.. som sa docitala ked som snorila na nete :confused:
5. črc 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelika666 takze by my stacila iba jedna tabletka :confused: sakra asi to znizim
5. črc 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denda29 rozoberali sme to par dni dozadu s @riami78 ona pisala ze vysoke davky mozu sposobit prave opak toho, co chces.. ak sa nemylim tak pisala ze ona ma 10mg balenie a ma brat kazdy druhy den..
mrkni sem: http://www.femibion.sk/index.php?pid=kyselina
5. črc 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denda29 mne predpísala hematologička 2 tabletky denne tak si nemyslím, že je to až tak veľa...
5. črc 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nelika666 jeej, krasne stupas :slight_smile: drzim palce
5. črc 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak ja jsem sidnes uz fakt poplakala:frowning2: http://www.fertilityfriend.com/home/353109
5. črc 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka nezúfaj ešte...
5. črc 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby chcem sa vás spýtať...niekde vo fotoblogoch som našla, že ženy berú sóju na hlien...neviete náhodou o čo ide?ako na plodný hlien?a sóju v akom tvare mám namysli tabletky či ako?
5. črc 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka nezoufej, stoupne a ovu ti to vyznačí, uvidíš :wink:
5. črc 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atreyu hej hej, fytosoja.....je to v podstate nahrazka clostilbegytu, ale pokud mas problmey se stitinou zlazou, tak e to nedoporucuje......byt mam snizenu funkci,ale jen trochu, prsiti mesic jdu do toho.....proste to zkusim aspon jeden mesic
5. črc 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka lauri, ked chodis do caru, navstevujes popritom i svojho lekara? ja mam totiz zatial 4 mesiace od CARu pauzu, lebo liecim tu stitku. Aj my v CARe povedali, nech pridem, az ked budu dobre vysledky. a popritom sa mi to zda ako cakanie na godota.... tak som sa objednala buduci tyzden na gynku, ze mojho gynekologa znova poprosim, nech presetri co sa da. Ci tam nenajde u mna este nejaky iny problem.... ale neviem, ci sa nebude lekar hnevat, ze som ho obisla (on mi dal totiz vo feb. iba agnucaston a povedal ze sa mame dalej snazit) a objednali sme sa potom rovno do CARu.....
5. črc 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka @atreyu ja som tiez skusala fytosoju i ked mam problemy so stikou. podla mna tie davky nie su az take velke... teraz je to treti mesiac, ostalo mi iba na 3 dni po 75 mg (myslim, ze sa ma brat az okolo 150 mg)
5. črc 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka a nemozes mat tu ovulku teraz ovplyvnenu tymi liekmi co si nasadila? este pockaj, urcite dorazi.... ake cisla mas nakoniec u stitky?
5. črc 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka @strihalka hmm, tak ja to zatiaľ nechám tak...mala som v minulosti problémy so štítnou žľazou...my v podstate začíname tretí mesiac snaženia...mňa to len napadlo lebo keď som bola mladšia mala som ukážkový plodný hlien, taký sopľový a riadny výtok a teraz už pár rokov nič také ani len podobné v čase ovulácie...ale tak min. rok som otehotnela tak dúfam, že v tom by nemal byť problém...
5. črc 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka k mojmu chodim len na preventivku, raz za rok. :slight_smile: Pokial teda nemam nejaky problem, ale mykozy a zaplay nemavam, takze ani som nemala dovod tam ist.
5. črc 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka myslela som ci navstevujes gynekologa i popri CARe :slight_smile:
5. črc 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka cisla u stitky, no ma ji ljen lehce mimo, rikal, ze pokud by sme senepokouseli, tak mi ani neda leky,ale tim ze e pokousime o babo, tak mi da slabou lecbu....jen ted nevim, dke mam ten papir
5. črc 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka nie. ved naco aj ? :slight_smile: ale aspon mi napisal zasoby duphastonu, tak si dam po dalsom IUI, lebo v CAR mi minule nedali nic po IUI. :angry:
5. črc 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kazdopadne si jdu objednat fytosoju.....dr mi nsáadila duphston na 15-24DC, moja ovu byva tak 20DC-25DC..k tomu kratka LF...ted jsem nasadila duphaston az po ovu testu zcelapozitivnim....od novehio cyklu nasazuji fytosoju na jeden mesic a dufik presne podle dr..
5. črc 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek