• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
na tej stránke čo si sem hodila musiš okopírovať tu adresu čo je v tom šedom rámčeku...to pod Your Charting Home Page Web Address:
5. črc 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. črc 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelynka no ved som si da sharing setup ak de je ten rámček....ja som asi blbá ja sa v tom vobec nevyznam
5. črc 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tebi Your Charting Home Page Web Address: tesne pod timto je ramecek, kde je web adersa, tak su zkopiruj:slight_smile:
5. črc 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojteeeeee... tak ja dnes taaakto... nic noveee.... http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec
ako babulkyyy????
6. črc 2011 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja frcim do práce ale idem sa ohlásit..zase teplota hore
http://www.fertilityfriend.com/home/22ba72
len od vcera vecera akosi citim močák, tak musím dneska kupit suprne urologický čaj, dúfam, že zaberie a príde aj mrcha :grinning: :grinning:
6. črc 2011 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelynka čavééés..kokso moja ty mas ale grafíííčisko... :grinning: :grinning: to taketo dlhe cykly zvyknes mavat?? :fearful: :fearful:
6. črc 2011 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi nie moja nezvyknem..toto je prvý cyklus v živote čo si pametam, že je taký dlhý ked to nie je tehotenstvo...
musím vyčkat a dneska poobede objednám na gyndu, už budem vedet ako mam smeny a kedy tam možem ist..
tak uvidíme..
snad mrcha príde aj bez toho.. :cry:
6. črc 2011 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelynka ved toto je na nervy...ked vies ze to neni tehu a cyklus mas dlhokansky a mrcha nie a nie dojst..
ja mavam takyto cyklus raz za rok..anovulaaak...som min. rok tahala tusim 50 dnovy. :angry: :angry: ale potom dosla mrcha a bola to mrcha jak hovado..ksss.. :confounded: :confounded: no dufam ze ti uz coskoro dojde(aj ked nerada) ale aspon sa mozte snazit hned po mrske... :wink: :wink: my si dame asi v juli pauzu..pretoze akurat v ovu den budem na vychode u nasich na dovci...hmmm...ale merat budem... :wink: :wink:
6. črc 2011 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi my tiež jul nič.. chcem od augusta platit DNP, tak nech to na niečo aj bude.. a pochybujem, že drahý zrovna vtedy bude mať chut..šak vieš.. ono je to komplikuš..
pre nás su velmi smerodajné výsledky v septemrbi..tak uvidíme čo bude.. :angry:

nič moja, frčím do práce..prvý ofikoš den na predajni..tak som zvedavá čo to bude..
tak sa tu zatial majte, ozvem jak prídem.. :grinning:
6. črc 2011 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelynka no ale ako kukam tak ty mas pekny grafik.nevyzera ani na anovulak...a aj teplotky sa pekne drzia hore..hmm... nemchapem.-.oukej...tak pekny dnííí..papap
6. črc 2011 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky,tak ja konečne klesam :grinning: :grinning: blíži sa ovulka,jupííííí :grinning: drahý sa ma každý deň vypytuje....ešte nemáš tie dni :grinning: :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/3552c8
6. črc 2011 v 07:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte, mna uz konecne opusta mrcha a tak zacnem znova testikovat kvoli ovulke :slight_smile: zvlastne.... ked konci cyklus mrchou, tak som nestastna, pesimisticka a potom po mrche znova prichadza nadej :slight_smile:
@nelynka zaujimavy grafik... nemoze to predsalen byt tehu? :confused:
@annavi len tak dalej :slight_smile: krasne dlhe LF mate obidve!! :sunglasses:
6. črc 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no, to uz je nacase, aby ti dosla ovulka :slight_smile: aj testikujes?
6. črc 2011 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka no jo....začnem asi v piatok alebo sobotu,uvidím aj teploty a hlien :slight_smile: :slight_smile:
6. črc 2011 v 07:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka preeesne tak..ja som ale "ubolena" ked mam prvy den mrchu..jaaaaj.. :confounded: :confounded: ale clovek si vzdy povie že ide dalej...že nabuduce to URCITE vyjde... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no ja som zvedav, že aka ta LF bude....si myslím že moje "prvé meranie" po pol roku dopadlo na "výbornu" :grinning: :grinning: :grinning:

@elebe jeeej..aké su zlate tie nase polovicky že??aj ten moj mi kazdy den "vyhodnocuje" grafík na FF.. :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi no ja si zapisujem teploty a všetko aj do notesa a minule to pozeral a hovorí.....som z toho debil,ale stačí že ty tomu rozumieš,len povedz a ja ti spravím krásnu dcéru :grinning: :grinning:
6. črc 2011 v 08:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. črc 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe
@annavi jeeeeeeej baby ako vam len v dobrom zavidim :sweat_smile: ten môj je teda hrosi pripad vzdy my povie neboj moja nestresuj ked sa ma zadarit tak aj tak zadari :dizzy_face: niekedy z toho mam az nervy ale co uz snim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. črc 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denda29 no ale to su asi preto nase polovicky také "poslusné" lebo s @elebe este bábo nemááme...tak to inác asi "prežívajú"tí nasi chlapi.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
moj drahy mi vcera dokonca "zakazal" odpiť si z pivka... :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denda29 moja aj mne to hovorí niekedy priateľ a potom sa ma vypytuje už máš tie dni? :grinning: :grinning: to sú chlapy :angry:
6. črc 2011 v 08:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi no môj priate už jedného syna má,ale to je už je mládenec 14 ročný :grinning: :grinning: a to mal zamlada preto to teraz berie ináč a teší sa ako na prvé a ešte keby bola dcéra,tak sa posere od radosti :grinning: :grinning:
6. črc 2011 v 08:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
no, ono u nas je to tak na striedacku, ked sa ten moj tvari ze ho to netrapi a jedina kto s tym "otravujem" som ja potom su chvile ako teraz, posledne dni, ked to trapi jeho a ja som pre zmenu znova pozitivna :sunglasses: docasne .... ale ze by mi to sam evidoval na ff, tak to teda nie :grinning:
6. črc 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaaj baby moje..bola som na wc...a som si nasla na papieri taky ruzovkastý nádych...hmm..asi mrcha ide...nerozumieeem... :confused: :confused: ale bola som na "velkej" a asi som sa do toho az moc "vlozila." :grinning: :grinning: tak asi aj mrchu spušťam.. :fearful: :fearful: neviem..citim sa dobre... :fearful: uz som dlho takto nemala ..že prichadzajuca mrcha a bez bolesti..ôô :sweat_smile: :sweat_smile: no neva...uvidime ci sa rozbehne..ci to neni len nejaky vytok... :confounded:
6. črc 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka ale nieee moja.. :grinning: :grinning: moj mi na FFneviduje.... :grinning: :grinning: som mu ukazala grafíík..vysvetlila co a aako..a sa ma furt pýta..no coo??ako nas grafííík..tak mu ho sem tam ukáázem... :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi
@elebe no neviem toto krasne dievcatko nie je nase spolocne dieta ale iba moje :slight_smile: ale ma ju rad ako keby bola jej tak asi to bude tym :wink:
6. črc 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi juj, a nemoze to byt vytok tehulkovsky??? uz si testovala?
6. črc 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka no moja nevieeem ci je to tehulkovksy vytok... :fearful: :fearful: ved uvidim ci sa mrcha rozbehne pocas dna... :fearful: :fearful: hmm..no ale je to zaujimave veru..pretoze furt mam bolesti jak hovado...ked mi mrcha dojde... :fearful: :sweat_smile:
a to som potom aj šiši z teplotky..ved by pred mrchou mala klesnut. ci ako??? :fearful: :fearful: juuj..idem niejake olvejsky pohladat,...ci máám.. :grinning: :grinning:
6. črc 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denda29 :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: to je pekneee :dizzy_face: :dizzy_face:
6. črc 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi no být tebou tak testnu, vypadá to dobře :sunglasses:
6. črc 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek