• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@nelika666 juuu dala jsi tu grafy..gratuluju :slight_smile:
6. črc 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi bylo super, zítra jdu do školy manžel odjel se synem tak se mi vrátí až v pondělí tak tu budeme samy :slight_smile:
6. črc 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/ttc/homepage_module.php snad už je to spravně opravdu se v tom moc neviznám :grinning:
6. črc 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nasla si to, ale mne sa ukazal moj graf, tam v tom ramceku ti vygenereje adresu

nad tym mas napisane : Your Charting Home Page Web Address:

nozsie pohladaj : CREATE UR OWN CHART a daj save alebo submit, neviem co ti ukaze. a potom budes mat hore adresu

6. črc 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 to netusim.. 6 rokov dozadu je dost, len viem ze to bol rapiclear kazetovy :sweat_smile:
6. črc 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka este nie je k comu gratulovat :slight_smile: ale snad v nedelu uz bude dovod :grinning:
6. črc 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
6. črc 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chcem sa Vas opýtat, kedze si meriam prvy mesiac teplotu a dneska mi bol podany pregnyl, ci pregnyl ovplyvni teplotu. Ci si ju mam dalej merat, alebo ju uz nema vyznam merat dalej.
6. črc 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ked das prec ten EGG hlien, posunie ti ovu ?? podla mna ju nemas oznacenu spravne, ak by si mala, to uz si davno tehu :wink: ja vidim ovulku az na 28-29DC DC
6. črc 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cherry1981 kuk moj grafik, minuly caklus som mala pichnuty pregnyl , je to H :wink: mne neovplivnil, stupla az na dalsi den, po ovulacii. teda len moerny vzostup. folikul by mal praksnut do 36 hodin od podania pregnylu.

http://www.fertilityfriend.com/home/lauritka
6. črc 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka máš pravdu ted jsem ho smazala a ovu je 28 DC děkuji za pomoc :slight_smile:
6. črc 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. črc 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Dakujem tak budem merat dalej :slight_smile:
6. črc 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ty už zase ovuluješ :slight_smile:) to já mám do ovu ještě daleko :slight_smile:
6. črc 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka dufam, dal mi totiz clostyl predvcerom, lebo som mala nizku sliznicu :confused: :fearful: od zajtra mam nasadit duphaston. : :slight_smile:
6. črc 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka , no ver tomu, že kedže bola posledná "normálna" ovulka vo februári, tak si veru namýšľam.... :wink: :wink:
čudný pocit v podbrušku, ale to je normálne v luteálnej fáze a creamy hlien - dosť ho mám dnes..
ale vôôôôôbec to nič nemusí znamenať, no kedže prvýkrát sme použili pre-seed v pravý čas a aj tá sliznica by mala byť "obrovská" (ak to preženiem.... :grinning: ) tak si vravím, že prečo by sa to tam už nezahrýzlo....
čo ešte k tomu treba, dokelu... !?
šťastie a asi vyššiu silu... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
len ma štve, že som si kúpila iba 2 kusy Pepina... som ťapa, tak mi treba... :unamused:
no uvidím zajtra ráno - vieš, ja už špekulujem a vidím sa ako utekám na hematologiu po injekcie... preto zmätkujem :rolling_eyes:

som zvedavá, ako dopadne tvoj "pokus" s clostilom... :wink: :wink:
6. črc 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna :wink: :slight_smile: takze testnes rano ??
6. črc 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka, uvidím či vydržím... :wink:
dám vedieť, ked ocikám.... :grinning: :grinning: že bielo bielučko.... jak furt :angry: :angry:
ahoj
6. črc 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ok, drzim palce. :wink: :slight_smile:
6. črc 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna ktory DPO si ja dnes 11 a testik ako staaale biely
6. črc 2011 v 18:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 takze niiic :unamused: pockaj, mna to uz caka tiez o par dni. :slight_smile: testovanie, juchu. :dizzy_face:
6. črc 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka tvoje cykly fakt závidím :slight_smile: :slight_smile:
6. črc 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka dufajme te to bude uspesnejsie ako u mna lebo ja bielo este tomu dam rano a uz koncim z testovanim na 12DPO uz musi ukazat a ked nie tak len preto ze tam nic nieje
6. črc 2011 v 19:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia ale co z nich, ked to nejde taku dobu :slight_smile:
radsej by som mala nejaky pco, dala dokopy a otehu, lebo mam pocit, ze cim rozhadzanejsi cyklus, tym lahsie to potom ide, ked sa da dokopy :grinning:
6. črc 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 ano, mam taky isty nazor, do 12 dpo, potom uz tomu neverim :slight_smile:
6. črc 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka fakt? tak to jsem zvědavá :slight_smile: :grinning: si vem, že ty testuješ těhu testem a já teprve ovu :sweat_smile: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
6. črc 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia no aspon, ze vela necakam, uz ked sa tak dlho nedari, aspon mam viac nadeji za rok :wink: :grinning:
6. črc 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka naděje umírá poslední :wink: teďka máte co v plánu?
6. črc 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dalsi cyklus znova IUI :slight_smile:
6. črc 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky verite na teoriu ovu testov v tehu ja som si robila nejake a vysledok je taky-divny
6. črc 2011 ve 20:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek