• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@annavi aj to mě mrzí..
@sarafortuna s tím duchem je to vtipný...ale tvůj graf vypadá nadějně..
@nelika666 graf je parádní a koukej si koupit dnes test..chceme hlášení o // :slight_smile:)
@jania023 já to mám taky tak.. ovu test pozitivní když má přijít mrcha.. mrzí mě to..tak jedeme další kolo :slight_smile: a nebo jak píše Lauri a ještě tu šance je :slight_smile:) moc bych ti to přála
7. črc 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka no ale u mna este na mrchu este casu tak 7-8dni to uz si mala pozit tak skoro pred ms?ja mam od vcera a aj dnes akurat som si ho robila a zase tak ako vcera..takze to ukaze az 8-9dni pred ms pozit. test ovu?
7. črc 2011 ve 12:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka ale aj ked pride mrcha tak co uz nebudem deprimovat ved aj buduci mesiac je mesiac nie?len ze som robila posledne 6 mesiace ovu test tak 13dpo a stale negat a aj pred ms stale iba taky dusik..ale asi tesnto mesiac som nejaka specialna :grinning:
7. črc 2011 ve 12:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 uka graf.. jak máš dlouhou lf??
7. črc 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 , my sme s Tinarou tiež raz skúšali a mali sme takmer pozitívne... a nič z toho nebolo.. Tinare to dokonca silnelo zo dna na den...
asi to neplatí na každého alebo to platí len s tými menej citlivými testami, ktoré sú aj úplne biele niekedy :sweat_smile:
7. črc 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka mam aj 17dpo pozri na graf,mavam 30-31dc
http://www.fertilityfriend.com/home/34f8cf
7. črc 2011 ve 12:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna
myslim ze mas pravdu moje su dost citlive tie testy a predtym som mala inu znacku a neboli nikdy pozitivne tak to bude asi nejaky prelud :confounded:
7. črc 2011 ve 12:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelika666 hmm, ja keď som došla do nemocnice, že krvácam som bola v 6 tt...tiež mi hcg klesalo, dávali mi lieky a injekcie na udržanie..ale potratila som...kyret mi nerobili s tým, že to pekne začalo samo tak by nemal byť problém...problém bude len keď budem krvácať dlhšie ako týždeň a ja som krvácala možno 3 dni...ale asi iný kraj iný mrav...
7. črc 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelika666 krásný grafík :slight_smile: :slight_smile:
7. črc 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 no kazdy cyklus moze byt iny, mozno vacsia hladina hormonu je teraz u teba, ale nevim co to ovplyvnuje.. :confused:
7. črc 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 ano sara ma pravdu, su to ciltlivejsie testy, tak zachytia viac toho LH-
7. črc 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atreyu jeeej ty tolko zavvvaaaraas??? :grinning: :grinning: :grinning: tak šup šup :grinning: :grinning: :grinning:

@nelika666 dopadne to dobre ..uvidisss... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: budem na teba mysliet... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. črc 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ok uz nebudem polemizovat aj tak nanic nepridem tak o sa ma stat to sa stane..pockam na dalsi cyklus a uvidim co bude
7. črc 2011 ve 12:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jania023 jasne, ja uz radsej ovu testy pred MS nerobim, lebo len sa clovek zbytocne namota.
ovu test urobim na skusku,len ked raz najdem najprv pozitivny tehu test :wink:
7. črc 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka tak aspon ze tie testy co mam nerobia duchov lebo to by bolo dost na psychiku tak ako ine mesiace..podla tych testov by som mala byt tehu uz viackrat a stale prisla ms :grinning:
7. črc 2011 ve 12:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saronka moja v pohode..na buduce to vyjde URCITE... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že rozebíráte spolehlivost ovutestů, jako těhu. Já teď ten 13DPO byla tak pos.aná strachy, že jsem nejdřív zkusila ovutest a takové dvě kolenjnice jsem neměla nikdy. tak mi to dodalo odvahy a i na těhutestu už byla druhá čárka. Takže u mě to fungovalo.
7. črc 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 , no veď to, že to boli už koľajnice... :grinning: :grinning: :grinning:
a my polemizujeme že čo ak je ovu teste len takmer pozitívny...
čiže ak tá druhá palička nevybije oči, tak je to asi jasné.... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
7. črc 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leeena_4 jeeeej..takze tehulka dalsiaaa??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. črc 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna ahá, tak pardon, to jsem blbě četla. Slabá čárka na ovutestíku asi fakt moc neprozradí, no :-/
@annavi no zatím to tak vypadá, ale ještě se moc hlasitě neraduju, ještě je brzy :wink:.
7. črc 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leeena_4 akoze brzy??mi nieco uslo??? :confused: :confused: :grinning: :grinning: hod grafííík... :wink: :wink:
7. črc 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi no, ještě není srdíčko. byla jsem na kontrole minulý pátek a to byl zatím jen černý 3mm puntík. Podle PM jsem ten pátek byla v 5tt, ale těhotenství je mladší, protože jsme byli na IUI až 19DC :wink:. Tady je grafík, ale už neměřím, už mě to spíš stresovalo :wink: http://www.fertilityfriend.com/home/325d11
7. črc 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 jojo takto to funguje..když je kolejnice na ovu tak by měla být slabší čárka na těhu co jsem tak viděla na FF, jenže pokud je bílo a kolenice na ovu ..tak to může dopadnout mrchou...tak to mám já...
7. črc 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka nojo, bohužel to spolehlivé není :-/.
7. črc 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 jeeej..kraaasnyyy... :dizzy_face: :dizzy_face: gratulujeem..prajem kraasne bezproblemove tehulkovanieee... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. črc 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi děkuju :slight_smile:. Asi tomu pořádně uvěřím, až když uvidím blikat srdíčko :slight_smile:
7. črc 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 uviiidis... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. črc 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 uvidíš ho :slight_smile:
7. črc 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju holky :dizzy_face:
7. črc 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 , neospravedlnuj sa... len vieš, my ŽENY zvedavé si to hneď obrátime po svojom a veru už aj ja som sa vzrušovala nad relatívne silnou druhou čiarkou...
a práve tu je ten háčik, že by to mala byť riadna bakuľa cca od 12.DPO... a dovtedy sú tie ovu testy asi na PRD (sorry za výraz kočky :wink: ) fakt si tie ovu šetrite - nemá to zmysel...
7. črc 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek