• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
dobre rano.je tu niekrto? http://www.fertilityfriend.com/home/29818c moj graf.ale to sleep deprived som na dnes nechcela aj som to dala prec ale ostalo to tam tak si nevsimajte.
30. srp 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
sofi, dnes si merala skor alebo neskor?

hlasim, ze dnes mam uz // ako sa patri! :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/shaarka
30. srp 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dnes o 48minut newskor lebo som zaspala
30. srp 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulujeem k dialniciam shaari.foto nedmas?
30. srp 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, no super shaari...akurat som zapla net, ze pokukam, ako ste tehulky na tom :grinning:
30. srp 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sup sup do albumu :dizzy_face:
30. srp 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
sharkaa---super, blahoželááám :grinning:
30. srp 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Môj sa asi zbláznil, hneď na začiatku::slight_smile: :wink: http://www.fertilityfriend.com/home/28f7dc
30. srp 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuni, mozno ti kresli nejaky obrazok a toto je prave ucho. :grinning:
foto sa stahuje, budete ho mat aj s naucno vzdelavacim programom Poznavaj pamatihodnosti kosic. :grinning:
30. srp 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heeej peknu nedelu prajem :slight_smile:
Shaari co som hovorila?? :wink: Ze hej? Ze nedela? :wink:
Kebyze mate otazky ohladom buducnosti, pokojne sa pytajte :grinning: :grinning:
Ja som dnes testla - a ciarka rovnako silna ako vcera - ale mam menej citlivy test (vcera mamatest 20 mlU/ml a dnes nejaky baby duo s citl. 25 mlU/ml)....
30. srp 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. srp 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
vavi :wink:
30. srp 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaaaaj drahy robi lecko,cely byt rozvoniava, uz som takaaaa hladnaaaaa....... :sweat_smile: :sweat_smile:
30. srp 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. srp 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
som na skype. pod aj ty. ci ides jest?

no, test je v albume :wink:
30. srp 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko...
takze u mnas a uz zmrchovieva.... http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie
zajtra ju tu mam.. a aspon sa mi ulavi od tych prisernych bolesti brucha a krizov...

shaari kraaaaaaaasny testik a aj ta panorama za nim je super... :wink: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. srp 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
vavi aj tebe krasne silnie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. srp 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nellie, ma neser. to je POKLES? nie je.
testovala si?
30. srp 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nell veď to je ešte skoro na pokles, nie? :confused: myslím, že sa ešte nezmrchieva :wink:
30. srp 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nellia pozri na moj pokles na 12 DPO :wink:
30. srp 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je fakt, ze som merala o 5,00 a inokedy az o 5,45 ale ked som zbadala ten pokles tak som sa na test vykaslala.... :unamused: :unamused:
ja som radsej zmierena s mrchou, lebo uz som si fakt zacala namyslat ze aj nam nas jeden jediny sexik stacil a konecne to vyslo... :sweat_smile:
ja na zazraky uz neverim.... :frowning2:
radsej to bieriem tak ze konecne sa mi ukonci tento cyklus dlhokansky a o mesiac to mozno vyjde.. :slight_smile:
30. srp 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
vavi a fakt ved aj ty si tak kleskla..... :fearful: :fearful: :fearful:

ale nieeeeeee nechcem si robit ziadne plane nadeje...
30. srp 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem... mám dotaz, když teplota dnes klesla na 36,7 je to už známka ms? Nebo je nějaká šance??? :cry:
30. srp 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet, znova a znova ti ja a ine baby napisu, ze nezalezi od konkretnej teploty. lauritka ti minule tusim kopirovala cely text, ak si dobre pamatam... :wink:
30. srp 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja mám otázku :sweat_smile: bežne meriam o 6.30... dnes som sa zobudila o 5.30, tak som zmerala, lebo ja si cez víkend nenastavujem budík (nie som blbá :sweat_smile: , aby som kvôli BT vstávala, keď môžem spať...) no a o 5.30 som mala 36,5... tak som to automaticky brala, že o 6.30 by bola 36,6.... zatiaľ to u mňa vždy tak fungovalo.... čo hodina, to o desatinku vyššie-nižšie.... hneď po odmeraní som išla na WC, potom ľahla a spala ďalej... zobudila som sa 7,30, tak som pre "srandu" zase odmerala a bolo 36,6 :rolling_eyes: Tak koľko si dať do grafu? :confused:
30. srp 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet ale príchod mrchy nezávisí od teploty... že keď klesne pod 36,7, tak to už nemôže byť tehu prosím ťa..... :unamused: To záleží od toho, aké máš TY konkrétne predovu a poovu teploty..... ak ti klesne teplota na predovulačnú, tak je predpoklad, že dojde mrcha.... ale aj tak... niekomu klesá až po mrche....
30. srp 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne pri uhniezďovaní klesla teplota až na predovulačnú a hneď na druhý deň letela opäť hore....
30. srp 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no minulý měsíc mi při ms klesla na 36,2, takovou mám nejnižší... Normálně běžně před ovu mám kolem 36,4. Do včerejška se mi držela kolem 36,9-37,0. Omlouvám se ale kde jinde se mám ptát, když se v tom moc nevyznám. 37 jsem zatím měla poprve za poslední 4cykly.
30. srp 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam, akokolvek sa na to divam, tak merat sa ma po spanku, hned po zobudeni, pred vstavanim z postele a pripadny iny cas zaznacit ako iny. :grinning: takze co z toho vyplyva? :grinning: :grinning: :grinning: nie som zastancom korigovania teplot, ani ked sa jedna o desatiny. radsej sa potom pri vyhodnocovani, ked mi nejde do hlavy nejaka teplota, opytam, ci bola namerana ako obvykle. :slight_smile:
ale katkaajurko si teploty koriguje a nic tym nepokazila. :wink:
30. srp 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet,
lepsie by bolo, keby si sem hodila link na graf. :wink:
takto povyberane udaje o teplotach nie som velmi smerodajne... :unamused:
30. srp 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek