• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@lauritka a neuvazovala si uz aj o adopcii? inak niekde si pisala ze su dva druhy ovu testov len si mi potom neodpisala ze aky je medzi nimi rozdiel...tusim si pisala wondfo a one step?
8. črc 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka suhlas s tym co napisala @atreyu treba verit :wink:
8. črc 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@atreyu no kym nemam mrchu tak este to nie je celkom stratene.. aj ked zbytocne nadeje si teda robit nebudem, takze cakam mrchu :angry: ked ma rpist, nech pride co najskor.. nech mozem opat trochu manzela potrapit :grinning:
8. črc 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzanka751 pekneeee.. este si netestovala?
8. črc 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milagros nie, adopciu nechcem. jednak na to nemam podmienky a jednak chceme vlastne. potom radsej ziadne.
ja nie som zastanca toho, aby som sa adopciou snazila liecit neplodnost. kym to est epojde, budeme skusat, aspon IU a prirodzene, do aleluja. :slight_smile:
8. črc 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milagros one step je menej citlive ako wondfo, aj ovu aj tehu.
8. črc 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ty mas teda dost vysoke teplotya ovu furt nic?
8. črc 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelika666 diky , uz som otestovala a ciarka zatial len jedna, uvidime co bude dalej :wink:

a testy dorazili, tak zajtra skusim hned rano

8. črc 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzanka751 drzim palce :wink:
8. črc 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka u mna FF tiez nechcel vyznacit ovulku, ked som zmenila teplotu 24 DC z 36,5 na 36,55 tak vyznacil
8. črc 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka dakujem ja tebe tiez velmi silno :wink:
8. črc 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka tak urcite vlastne je vlastne...len som pocula uz aj pripady ze si adoptovali a potom zistila ze je tehotna...ja tak rozmyslam ze 2deti ale neviem ci ma ten prvy porod neodradi/uz vselijake horory som pocula/ tak si druhe adoptujem ale to len tak uvazujem zatial ale nazory sa menia tak uvidim....ale 1vlastne chcem urcite.
a women secret su ake ovu testy?one step ci wondfo?
8. črc 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka On mi ju povodne oznacil na 27DC, to by teoreticky aj vychadzalo, lebo pred tehu som mavala po ovu fazu 13dni, ale potom ako mi klesla teplota a drzala sa dole 2 dni ju zrusil...tak neviem, je dost mozne ze aj nebola, vraj je to caste prvy cyklus....no tak uvidim co bude teraz. Vdaka za analyzu :slight_smile:
8. črc 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelika666 ale nieeee, neveriiiiiim.....este otestuj o par dni tym druhym testom. To nie je graf na mrchu....
@milagros women secret nie su ani wondfo ani one step. Tie women nie su velmi spolahlive, ja som ich raz kupila, ked som nevedela ine zohnat narychlo a potrebovala som testovat. A ukazali mi velke prd,a rapi hned na to bol pozitivny
8. črc 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka mojaaaa a ty si odkiaľ?kukám, že okr. Košice...ja som pôvodom Prešovčanka :slight_smile:
8. črc 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no to aj ja som sa cudovala :wink: . v KE v jednom centre mi robili tie testy :wink: a docentka ma s tym udajne velke skusenosti...
8. črc 2011 v 11:05  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som priamo v KE: :slight_smile:

@milagros noa le prave s tout myslienkou by som do toho uz vobec nesla, ze ved ked adoptujeme, mozno sa podari vlastne. chapes ? lebo to uz je vlastne naplast na to.. a takto to nechcem. Na adopicu musi byt clovek vnutorne vyrovnane, chciet to pre dieta a nie pre ine dovody.. okrem toho musia byt splnene aj financne podmienky atd atd, Takze o tom absolutne neuvazujeme.

@chirabell no ber to tak, ze sa telo este davalo dokpy, hlavne, ze uz skoncil prvy cyklus a nastal druhy.
jedne som mala po MA tiez dlhy. kuk
8. črc 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka751 drzim palce :wink:
@mima01 jasne, otestujem, dam potom vediet..
@atreyu aj ja som presovcanka :grinning: teda nie uplne, ale domcek mame nedaleko PO :sunglasses:
8. črc 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nella13 vies mi dat adresu, mozno sa dam otestovat teda aj ja na mlieko :slight_smile:
8. črc 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milagros woman secret je woman secret :slight_smile: to je tiez znacka.
8. črc 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atreyu ano ano, brali mi 16 ampuliek krvi na vselijake testy, aj na muku mi robila, co sa tyka stravy, potom na protilatky proti trofoblastu, antifosfol.protilatky, stitka, mutacie, tromboza a este neviem co. Je to skutocne zvlastne, ale je to fakt uznavana docentka, ktora sa venuje tehotnym zenam, potratom, ako predist potratom...
8. črc 2011 v 11:09  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelika666 a kde presne? :stuck_out_tongue_closed_eyes: onedlho spolu možno pokočíkujeme :grinning:

@nella13 mne brali tiež na začiatku veľáááááá krvy ale okrem d-dimerov a toho že mám MTHFR bolo všetko ok...som mala také dve lajstre plné čudných názov som len rozumela tomu, že negatívne alebo pozitívne a tomu, že keď bol výsledok zlý bol vytláčený silnou farbou :grinning:
8. črc 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nat28 moji svokrovci cely zivot nepiju mlieku, nejedia jogurty ani ine mliecne vyrobky a su uplne zdravy :wink: . Mlieko velmi organizmus zahlienuje, ale co sa tyka moznosti otehotnenia, tak urcite nieco natom pravdy bude, ked sa v suvislosti s tehu vysetruju aj protilakty na kravske mlieko.
8. črc 2011 v 11:14  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka jaj to su znacky tie dve som myslela ze nejake take oznacenie jak maju tehu testy ze je citlivost 10 a potom 25.....a ktore su najlepsie ? mam women secret ale mima tu pise ze su na prd....
8. črc 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atreyu to by bolo super.. domcek mame v Licartovciach, no pochadzam z Drienova.. ty si priamo z PO? Do Roznavy si sa vydala?
8. črc 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atreyu ved sa pozri do papierov, ci tam mas aj tie protilatky vysetrovane :wink: . Kde ti robili vysetrenia? v PO?
8. črc 2011 v 11:18  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. črc 2011 v 11:18  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelika666 faaaaakt z Drienova?tam mám babku mama je odtiaľ :grinning: a áno priamo z PO a vydala som sa, ale ne priamo do Rožňavy...
8. črc 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nella13 kukla by som, ale papiere mám u našich lebo hemošku mám v PO...
8. črc 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelika666 co to tu citam?Ja byvam v Drienovskej ale pochadzam z Roznavy :slight_smile: :grinning: Inak aj ja si robim graf ale doma do zosita :unamused:
8. črc 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek