• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
ahojte :slight_smile:

cukrus dobre vidim, tie testiky su nadherne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jej to sa tesim :slight_smile:
23. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata-poradte mi

kolko dni po ovulaci (pripadne po implantacii) sa najskor da urobit tehu test.... neviem ci som-ci nie a som dost prechladnuta a neviem co si mozem davat a co nie a ci nieco hrozi :( davam si zatial paralen a pravdupovediac pijem bylinkove cajiky...a coldrex... davala som si na vykasliavanie aj Ambrobene ale od dnes mam pre istotu nejake homeopatika...

http://www.fertilityfriend.com/home/278331
23. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes som merala o hodinu neskor a nad ranom som musela ist cikat- tak aj preto je ta teplota v inom kruzku
23. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukru gratulujeeem :dizzy_face:
23. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka, podla toho aku mas dlhu lutealnu fazu...ale baby zvyknu testovat okolo 10dna po ovulacii..ja by som vsak radila az v den ocakavanej mrsky :wink:
a co sa tyka liekov, uz sme to tu raz preberali a myslim ze si kludne daj paralen a tie homeopatika su dobry napad :wink:to co si uzila doteraz by nemalo podla mna uskodit, a zase je lepsie , ak sa infekcia vylieci teraz, ako neliecena infekcia neskor :slight_smile:
23. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
lutealnu mam asi 14 - 16 dni (doteraz som to len odhadom vypocitala--meriam prvy krat)... cize som max 6 dni pred MS...
23. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
ja zatial takto http://www.fertilityfriend.com/home/25c971

cukrusko, to je uzasneeeeeeeeeee !!!!!!!! gratulujem :wink:
23. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
aby som to upresnila-dnes ideme na svadbu a mam strach ze sa mi to zhorsi..aj ked teraz cez den-to nie je hrozne..celkom ok - v podstate len ako prechladnutie... no budem mudrejsia o par dni..inak ale ziadne priznaky nemam-absolutne... mozno jedine - ze uz 3 vecery som plakala-pri telke :grinning: - ale to moze byt bliziaci sa PMS , pred MS sa mi vzdy dost zhorsi plet a teraz je uplne ok a nebolia ma prsia...ale to ma nebolievaju kazdy cyklus...
23. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukruuuus :astonished: :astonished: :astonished: ty si tehulaaa? vidim dobre tie testy v tvojom albume? to su aktualne? :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
katkaajurko, si nachladnuta alebo vyslovene chora? no to ze places pri telke nie je moc znak, ja placem tiez a tiez neviem preco.. ale u mna to trva uz velmi dlho :grinning: pockaj este par dni a v po si urob pokojne test..
23. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukruska, gratulujem... inac vyslo ti to podla tych vypoctov? to mi napis to ma velmi zaujima...
23. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mohla bych Vas pozadat o nazor? Podle grafu mam tento cyklus ukazkove teploty - neni to zadna divocina - teploty nahoru a dolu, jak u me byva casto zvykem... dokonce mi to vyznacilo ovulaci. Ale zaroven beru utrogestan a zvyseni teploty nasledovalo az den pote, co jsem zacla podle planu brat svou mesicni davku utrogestanu. Tak ted nevim jestli to zvyseni opravdu znacilo ovulaci, nebo je to jen reakce na utrogestan. Mate s tim nejake zkusenosti?
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2797609&vReferer=%2Fphotos%2Fkarol84
23. kvě 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukru...ake vypocty???...to aj mna zaujima :wink:
23. kvě 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukrus moja zlataaaaa tak predsa??? no teraz len vydrzat do konca moooc ti drzim palce a tesim sa ako by sa to tykalo mna...cela som z toho mimooo ved si mi pisala ze z toho nic nebude a zrazu bum...no ani neviem ako si ma potesila..cela sa trasiem od vzrusenia a uprimne ti gratulujem samozrejme potichucky :wink:
23. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
sranda kazdy den sem chodima kukam ci nahodou a dnes som tu nebola rano a bac...to je uzastna sprava ja dnes nezaspim :sweat_smile:
23. kvě 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojteee...kuk moj graf...az mi je to cudne pri tych mojich skakajucich teplotach... :slight_smile:

http://www.fertilityfriend.com/home/241f0c
23. kvě 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tatu to vyzera nadejne...kedy testujes?
23. kvě 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
v stredu ak teplota neklesne uz by mohlo nieco vidiet na teste :wink:
23. kvě 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
vejinka,asi az po statniciach..cize tak 4.6...teda ked nepride mrcha...no ale je mi cudne,ze uz 3 dni po sebe neklesla ani nestupla ani len o jednu desatinku...hmm... :confused:
23. kvě 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tatu ved to super znamenie keby to tak xcelo vydrzat :wink: lebo ten graf vyzera ukazkovy :wink:
23. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
mooooooc drazim palce tatu..a verim ze 13tka prinesie veeeela gulatych brusiek :wink:
23. kvě 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
aka 13tka??? :grinning:
23. kvě 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tatu 4.6? garantujem ti ze to nevydrzis..niktora z nas by to nevydrzala tak dlho cakat...ved koniec koncov aj ja som testla minuly rok len tak lebo dlho mrcha nechodila..ale ja som si nemerala...a ani z ranneho mocu som si nerobila test a krasne kolajnice som si nasla :wink:
23. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no trinaste pokracovanie serialu o bazalnych teplotach nie? :grinning: :grinning:
23. kvě 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaj,ale vydrzim,lebo teraz sa musim sustredit na statnice a keby som naaahodou bola tehu,tak by som myslela len na to a nie na statnice...
23. kvě 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tatu a co keby si si urobila test teraz v pondelok rano? to sa zmieris s tym ze si tehu a statnice dopadnu na vybornu :wink:
23. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak teraz som ja za teba zvedava...tusim este viac ako ty...takze pekne sup sup do lekarne a kup a urob..ja tu citam kazdy den takze ta super sprava mi moze len a len sprijemnit den teda pokial mi ho moj drobec neokoreni :grinning: :grinning:
23. kvě 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale ved dnes som len 6DPO..to by aj tak nebolo vidno...radsej fakt pockam..idem..ahojky...
23. kvě 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mas pravdu vacsinou sa pozitivny test ukaze 10DPO a viac :wink:
23. kvě 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukruškaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. kvě 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek