• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@tinka6 Sharing...Sharing Home Page...Setup a tú adresu čo máš pod Your Charting Home Page Web Address: skopíruj
11. črc 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelika666 tak mne poradila po telefone velmi mila teta od nas, ale tym ze som v KE a trvaly pobyt mam inde tak som bola skusit ci to mozem riesit cez socialku v KE a tam robi manzelovi krstna takze uuuuplne vpohode :grinning: :grinning:
papiere som dostala vsetky co mi boli treba a uz to len vyplnit a poslat na moju pobocku postou.. a hotovooo :grinning: :grinning:

@elebe to aj ja mám dobreho jedaka nastastie, ale vela zeleniny u nas nikdy nefungovalo..ale teda papirka zelena sla furt na odbit..
no moja mamka ked sme u nasich do neho furt len zeleninu pcha tak si uz aj torsku zvyka.. a teraz aj hrasok zeleny uz je aj salatik uhorkovy, alebo zeleny salat, alebo kapustovy..juuuj :grinning:
ale inak vpohode..svokra ich na zeleninu nikdy neucila, len obcas nejaka paradajka tu je ale to je vsetko..
11. črc 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. črc 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinka6 toto, no veď si na tom podobne ako ja som bola... ale pre niekoho to môže byť normálny graf a pre niekoho tehu graf...tak držím prsty nech sa teplotky držia hore :slight_smile:
11. črc 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelynka tak to je potom super :wink:
@tinka6 graf vyzera pekne.. :wink: drzim palce
11. črc 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arteyu dakujem ti krasne.. aj pri tehu boli podbrusko ako pred kramami??? :confused: nevies??
11. črc 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelinka666 dakujem aj tebe, ale prave sa pytam, ci je normalne, ze mi vyskocila teplota, ale boli ma podbrusko ako pred ms.. :unamused:
11. črc 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinka6 čo som počula tak áno, ale mňa nebolelo...
11. črc 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atreyu tak to som teda zvedava.. zajtra alebo pozajtra uz budem vediet odpoved
11. črc 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelika666 ano ano vpohodke..
tak uvidime, čo sa z toho vykluje..tento mesiac chcem ist na folikulometriu a uvidíme.. :slight_smile:
11. črc 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinka6 merat cakat a cakat.. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. črc 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi asi tak ako pises :grinning: nic ine mi nezostava... aj ked vedci vymyslaju hocijake vecicky, no aby vymysleli pre mamicky test, ktory uz po par hodinach od "snazenia" zisti mozne tehu, tak to nieee :angry: :grinning:
11. črc 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinka6 moze, vela zien by prisahalo, ze pride mrcha a ono prisli // :wink: ostala len cakat.. tak ako pisu zeny :grinning:
11. črc 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelika666 tak kočky, veľmi ste ma potešili aj povzbudili :slight_smile: ste zlaté!!! ďakujem vám za všetko
11. črc 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinka6 jaaaaj mojaaaa. to by sme tu potom neboli...v tomto fóre..... :grinning: :grinning: :grinning:
juuj baby moje..ma tak bolkááá...aauuu..mrcha este furt nedorazila v "plnej paráde" herečka jedna.. :angry: :angry: dufam ze sa tu v noci budem prebalovat..jak šišina... :unamused: :unamused:
sa tesím na dalsie kolo... :grinning: :grinning: :grinning: juuuj...a zda sa ze ovula príde vtedy ked ja uz s drahym budem... :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. črc 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelynka tak sup sup na folikulomertiu a potom znasilnit manzela :grinning:
11. črc 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelika666 ty si dnes 2 DC???
11. črc 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelika666 na flikulometriu pojdem, ale znasilnovat nebudem..
ked bude chciet, sam pride...ja ho do nicoho nutit nebudem..
ze by sa mu to zhnusilo este viac a potom s nim nehnem uz vobec? :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinka6 nie je zac dakovat :grinning: ako dlho sa snazite?
@atreyu moja miestecko sa vzdy dá nejaké náájst... :grinning: :grinning: :grinning: my sme sa kedysi s drahym veru navystrájali...by som vedela rozprááávat.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale uz sme s nohami na zemi..trolilinku... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@annavi ano, preco? :slight_smile:
@nelynka tak o tom pochybujem, ze by sa mu to zhnusilo.. niektorim chlapom sa to paci, ked obcas zena prevezme "vedenie" :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelynka no moja to mas pravdu...sex na povel to nieje nic dobre..my sme si tym presli :frowning2: a bolo to velmi smutne obdobie... :frowning2: preto to teraz beriem tak ako to beriem..aj s testovanim... :wink: :wink: ale vcera to na mna dolahlo..sa priznam... :frowning2: mi bolo do placu..a tak smutne..to z tej mrchy hnusnej...ale potom ma drahy "učičíkal" :grinning: :grinning: a bolo dobre.. :grinning: :grinning:
a zase nieje dobré draheho nechavat len tak..ze sam dojde...trosku ho musis "inšpirovat" :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. črc 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelika666 lebo ja 1 DC... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi jáááj co by som ja dala za to keby sa mojmu chcelo kusok povystrajat este..ale to uz stary cap boha a mne by sa take obzvlastnenie obcas aj pacilo..ale tak ked ja ho nenahovorim na to..och :confounded:

@nelika666 lenze ja to vedenie prevezmem stale, to je ten problem..on by sa sam od seba nerozhybal a kolkokrat ja skoncim jak male decko co prosi o cokoladu..a aj tak ju nedostanem...
sa cudujem ze este vobec mam na to nervy :angry:
11. črc 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelika666 nie dlho :slight_smile: se vsim vsude prvy mesiac :slight_smile: doteraz to bolo len nechane na nahodu a nakolko ma priatel pracu, v ktorej je viac nez doma, tak sa nedivim, ze sa nam nic nepodarilo.. tento mesiac sme sa pekne strafili 2 dni pred ovu, v den ovu a den po ovu, takze momentalne sme nervozni cakatelia :grinning:
11. črc 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@annavi inspirovat :grinning: :grinning:
no to by som chcela vidiet tu inspiraciu co by mojho donutila k tomu aby sam prisiel..
to by som si nechala asi aj patentovat lebo take este nevymysleli
11. črc 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelynka hmm...tak to nechapem... :angry: :angry: no ja by som mojmu "dala" kebyze ma nepo ťuťu... :grinning: :grinning: :grinning: a to sme spolu "už" alebo "este len" 12ty rok..hmm....už len bobiačik nam chýýba... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. črc 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nelynka tak dobre...tak "navnadit"
11. črc 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi :grinning: my sme spolu takmer 9 rokov a tiez sa nemozem stazovat.. :grinning: :grinning: :grinning: z tohto hladiska mame zazitkov az az :grinning: :grinning: niekedy aj na miestach hodnych policajneho zasahu pre pohorsovanie na verejnosti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelynka juj, tak stale nie.. to potom skor vyzera ako hon na spermie :grinning: :sweat_smile: tazka povaha ten tvoj muzik :zipper_mouth:

@annavi spolu budeme cakat a testovat.. aspon nam bude lahsie a rychlejsie :slight_smile:

@tinka6 a odkial z PO si ak sa mozem spytat? :confused:
11. črc 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek