• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@nelika666 tak a nie? aby som sa ja potrhala potom?
chce mat vyžehlene nech si vyžehlí, nechce nech nosí také..mne to je jedno..
ja čo potrebujem si pre seba urobím..a on nech sa kusok tiež stará..
nepoviem, navarit navarím, lebo to ma baví a jemu to chutí, tak prečo nie..aj oprat dám lebo to len do pračky nahadžem a hotovo..
ale že by som bola blázon ešte žehlit kopec prádla a pri nom? čo vidí malinku bodku od muchy obsraté a už to neoblečie? ho fúkam :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelynka no ano prijemne...hmm...moj tiez čo to porobíí..ale ženské veci najlepsie zvládne len ženská ruka.. :sweat_smile: :sweat_smile: takto je to aspon u nas..a co je na prvom mieste u nas doma..KOMPROMIS...o tomto to vsetko je...ak dáávas tak musis aj brat..a ak beries tak musis dáávat... :sweat_smile: :sweat_smile:
mas to tazke moja..neviem si to ani predstavit..a veruze ani nechcem.,..hmmm
@tinka6 este nam chyba @atreyu a @sarafortuna tie su tiez z nasich krajov :grinning:
@nelika666 jeeeej..tak vytvorme novu temu.. "vychodniarky snazilky.." :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nelika666 vazne? :grinning: no toto a tiez niekde z okolitych dedin?
11. črc 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi človek si rokmi zvykne na to, čo mu život ponuka..
ja sa nestažujem.. najlepší chlap akého som kedy mala..a to som ich nemala 2 ani 3..(a nemenila som ich každý mesiac..)
a každý máme svoje muchy, aj on by vám iste vedel rozprávat o mne, aká som ja mrcha a všetko..
a pokial to obom vyhovuje, prečo nie..
ja napr by som nešla záhradu kosit..len keby bolo nevyhnutne treba..a
ale je to proste jeho robota, tak nech si ju robí sám..
napríklad ked grilujeme, neexistuje že by som sa mu ja k tomu motala..to si on robí výlučne sám, ja len pochystám prílohy :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi to nei je zlý nápad :D

aj lauritka je Ke :grinning:
11. črc 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi VYTVORMEEEEEEEEEEEEEEEEE :grinning:
11. črc 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelynka :grinning: :grinning: :grinning:
moj aj navari obas aj operie, ked uz nema co naseba :grinning: mozem ja za to ked neohlasi, ze uz nema ciste trenky :grinning:

@nelika666 hej, pochadzaju niekde z nasich koncin.. ale uz byvaju inde
11. črc 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinka6 @annavi @nelynka a dajte sukromnu, lepsie... ci? :confused: mozme potom aj konkretnejsie pisat :sunglasses:
11. črc 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelika666 noo to by bol super napad :grinning:
11. črc 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi jeee škoda že jsem z Čech :frowning2:(
11. črc 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasnééééé dajte sukromu, ta je najlepšaaa :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelika666 no moj sa furt ohlasi že kde ma trenky, kde ma kratase a tak..
a včera zistil že ma vetky kratasi zadrbane ale len preto že naozaj aj mušacie hovienko mu tam vadí..
tak som sa nasrala a mu vravím že skončil s bielymi gatami..ani jedne jedine mu už biele nekupim..bo furt ich tak zasere že to sa ani vyprat už nedá
11. črc 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kto ju teda založí? kto sa na to podujme???

@tinka6
@nelika666
@annavi
11. črc 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka nesmut :slight_smile: ved mozme dat aj vseobecnejsiu.. nieco ako snazilky z BT13 alebo tak.. :slight_smile: nemusis sa stahovat :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelynka :grinning: moj je presny opak.. minule sa kdesi oprel.. mu hovorim ze nech sa prezlecie, ze je od niecoho obabrany a on ze naco.. ze to je este dobreeee :angry: vymenim, chces? :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelynka, by som zalozila...ale ako teda dame nazov? :confused:
11. črc 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka alebo sa proste urobíš že si z východu tiež :DD

@nelika666 ta ten je taký jak ja :grinning: mne to tiež nevadí ked som kusok špinavá, šak čo :grinning: :grinning: :grinning:

šak dajme snažilky z vyhodu... a to neznamená že len zo slovenského :grinning: ale može aj z českého byt :grinning: :grinning:
šak čo máme kamošky a chcu sa pridat tak prečo nie..ked poznáme?
11. črc 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelynka :grinning: dobry postreh, snad je @saronka z vychodu CR :grinning: :grinning: :grinning: tak mozem zakladat? :slight_smile:
11. črc 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelika666 zakladaj.. a aj ked nie je myslím že sa nič nedeje.. kludne sa može pridat ked bude chciet nie?
a potom aspon stretávky budeme dávat bruškaté :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetulik pride mi to ako anovulak ja som sice z toho tiez este dost velky jelen ale jedno viem ze trom dnom vysokych teplot ma predchadzat 6dni nizkych teplot a to u teba nesedi
11. črc 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelynka jasne, ze moze :slight_smile:
11. črc 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelika666 daj "vychodniarske snazilky" alebo taky podobny vystizny nazov :grinning:
11. črc 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
taaak a som tuu....som sa obžrala jak pipina... :slight_smile: :slight_smile: ale mnamka bola... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jeeej tvy to myslite vaaazne s tou temou???anooooo ..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no som dala.. ale urcite som nepridala kazdeho.. takze sorry ak som na niekoho zabudla :sweat_smile: a ozvite sa mi :slight_smile:
11. črc 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelynka no ved ano...kazda z nas vie ktorej co vyhovuje..a ako to vyhovuje...niektora sme menej narocna, niektora viac, niektora vobec....kazda sme ina...a kazdy to má v domacnosti a doma inak "zladené" :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
ja som spokojna s tym co mam doma.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj ked este máááme co vylepsovat...okolo chalupy myslíím jááájj... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
@nelika666 a kde si dala??? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ako sa tam mam dostat?
@annavi vidis, ci?
11. črc 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky, vy čo vymýšľate?... tu pekne ostante, tam si potom do inej témy pôjdete tehuľkovať a písať o grcaní a opuchnutých nožičkách... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale je pravda, že sme sa tu nejako stretli fakt z jedného kraja... :wink:

@annavi , mojho muža možno aj poznáš... :grinning: končil rok pred tebou :grinning: :grinning: :grinning: ale nepátrajme, lebo mne sa anonymita pááááči :wink:
11. črc 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek