• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
:grinning: matusik, ocakavat mozes..ale ci pride ? :slight_smile: nechces testnut ;) ? eviku :slight_smile:
30. srp 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauritka, ja som dnes testovala a biely ako sneh :frowning2: , takze nic z toho nebude. Jedine, ze by to zajtra este stuplo na 37 :grinning: :grinning: :grinning:
30. srp 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lauri.... co hafinka?uz si zvykla na kosik??
mi teprve ted pripada,ze prisla pravá MS :unamused:
30. srp 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
matusik urcite si mala blby test :P kup si ten dvojciarkovy :grinning:
30. srp 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
matusik,mne to pride,ze si mala dost neskoro ovu..takze na testik je asi skoro,nie?

evik - veelmi prijemna nedela :slight_smile:
30. srp 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tenty, a to cooooo? nas natahujes???
kati, nmam ziadne priznaky, ak neratam obcasne pichnutie v brusku a obcasny tlak v prsiach. ved co by to boli za priznaky ked som len 15.DPO :grinning: to maju niektore este len lutealnu fazu :grinning:

matusik, mozno je este skoro. :wink:
30. srp 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
bol posledny , ktory som mala doma , tak som nemala na vyber. :grinning: :grinning: , ale nepaci sa mi ten pokles na 18 DC , takze myslim, ze tento mesiac si este vlozky kupim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. srp 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaarka, vobec nie :wink: mam asi blby teplomer :grinning: ukazuje si teploty ake sa mu zachce :grinning:

ale vidim to na cerveno nie zeleno :confounded:
30. srp 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaarka ja som uz taky cas bola riadne hladna, pockaj ked to pride :slight_smile: kazdu hodinu sa ten maly prdik bude hlasit :sweat_smile: ale ako u koho, nemusis mat hlad samozrejem, len tie rana su najhorsie ked sa zobudis, treba daco zobnut.

eviku celkom ano, sem tam si ho este chce dat dole, ale ju upozornim a v pohode.

:wink: uz mam aspon kludnejsi pocit.
30. srp 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ak bola ovulka az toho 18DC, tak je to prvykrat v zivote,.... ale ako vidim, tu je vsetko mozne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ja budem len poctivo cakat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. srp 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
lau.. to je dobre..jen pro tvuj klid :wink: ale stejne si za to mohla holcicka sama...nebo spis maminka...ale co uz :wink:

jdu už ted papkat :grinning: a naleju si vinecko :grinning:
30. srp 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri, tak skoro? :confused:
ja viac pijem (ale to asi vdaka euthyroxu) a tym padom cokolvek zjem, mam totalish plne brucho a ledva sa hybem. ani vtiahnut sa mi neda. hm :unamused:

tenty, ale netestovala si?????????
30. srp 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimochodom, ani tie hormony mi nejako mrchu nezmenili :confused: stale je rovnaka... :rolling_eyes: se na to vyprdnu.- :sweat_smile:
30. srp 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sharrka , aky datum si si dala, ked Ti vypocitalo 10 maj ? Maj je pekny mesiac pre babatko,.... akurat zacina slniecko svietit a mozes kocikovat cele leto.
30. srp 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri, jake?
netestovala, lebo krcok dnes uz makky, otvoreny a vysoko
ale nevadi, ja sa tesim z vas :wink:
ale musim sa priznat, ze majovciatko by som velmi chcela :wink:
30. srp 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
matusik, hej, maj je idealny mesiac. takto pred rokom som si priala, aby nam to vyslo v auguste alebo v septembri, najneskor v oktobri a potom som na to nejako zabudla :slight_smile:
ja som zadavala (kedze ovula bola neskoro) 38.DC (predpoklad ovulacie) minus 14 dni a datum poslednej MS mi teda vysiel 2.8. (pri cykle 28 dni)
30. srp 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no brala som divinu / estrogeny/, ta je na rast sliznice.. cely minuly cyklus.. a mrcha zase rovnaka.. len prvy den normalne krvacanie, druhy uz slabsie a treti len sem tam nejake spinenie... :confused:
neviem, ci z toho mam dedukovat, ze sliznica nenarastla ako mala, alebo proste je to slaba mrcha jak furt.
30. srp 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaark aja som sa narodila 10. maja :grinning:
30. srp 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeej lauri :grinning: to je sranda!
ja tam mam sice 9.5. teraz, lebo ovulu tipujem na 38.DC, ale keby som ju mala na 39.DC v nedelu, tak by mi to hodilo DP na 10.5. - takzeeeeeee ktory den bola ovula? :grinning:
30. srp 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mas jedno, uplne presne sa aj tak malokto trafi s porodom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. srp 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
som netestovala a sa so mnou nebavite, co :grinning: :grinning: :grinning:
30. srp 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak si uhadla :grinning:
30. srp 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tenty, mna by ta neistota totalne vynervovala. :angry:
radsej by som testla, aj by bola /, tak by som to pustila z hlavy a ak //, tak by som sa uz mohla tesit.
hm...
30. srp 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy len testy by ste okukavali :grinning: :grinning: :grinning:
30. srp 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
stracam tu pomaly skore testomaniacky sakra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. srp 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri, jasne, ved to je totalne fuk.
ty si laura? vazen premyslam, ze ked to bude dievcatko, co podla mna bude, a narodi sa 10.5., tak jej dam meno laura, na tvoju pocest :grinning:
30. srp 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
test som robila vo stvrtok, nebolo tam nic, cize som to nechala uz len na krcok a ten sa dnes totalka rozflakol, cize...
ale verte mi, ze keby mam test, tak to nevydrzim
30. srp 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a chcem sa este opytat, mala som ovu 11 dc, to by som nemala dostat MS trochu skor? mysli o den- dva skor?
30. srp 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek