• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@lea1333 no jsi teprve 3DPO zatím to vypadá dobře..ale bohužel ti to ted nikdo ještě neřekne..držíme palce..
13. črc 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lea1333 ja som ti uz pisala do albumu, zaujimavy grafik ale jasnejsi bude co povedia teploty v dalsie dni
13. črc 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saronka hej len ja som myslela ze ci nemam problem nahodou s tymi teplotami???no to viem ze este sa nacakam na to kym zisti ci nahodou nie som tehu :wink:
13. črc 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka , fakt máš ten graf taký iný... začala si pekne nízko, takže rozhranie teplôt máš širšie než inokedy :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
13. črc 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky....nejaké novinky? potrebujem poradiť.....mrknite sa na môj graf,myslím že ovulka bola včera,ale bolelo ma bruško aj dnes doobeda a neviem či dnes bude tulkanie,lebo drahý je dnes pracovne vyťažený až do večera a neviem či sa mu bude chcieť :rolling_eyes: :rolling_eyes: myslíte že stačilo tolko tulkania? :confused:
http://www.fertilityfriend.com/home/3552c8
13. črc 2011 ve 14:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 to som zadala discarted ci ako sa to pise....aby mi to tu teplotu vynechalo lebo som spala menej ako som mala a nechcela som to zaradit normalne lebo by mi to mohlo ovplyvnit vyznacenie ovu
13. črc 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe joj teraz tulkajte ostosest
13. črc 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe staci, ked nechce dnes, nechaj ho, ved ak bolo vcera a mala si plodny hlienik, spermijky si pockaju :wink:
13. črc 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe veru vyzera to ze ovu bola vcera
ja som si myslela ze uz aj davno sa k testikovaniu chystas a ty tu ovulkujes prave, tak sme na tom zase nejak rovnako, ty teraz beries ten clostik uz
a tulkanie ked drahy nebude mat chut tak ho nenut, nasilu to nie je ono a maraton mensi mate uz za sebou

@milagros aha chapem
13. črc 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna no ale co to znamena :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe stacilo aj vcera, dnes uz mas pravdepodobne aj horsi hlien, ze ? :slight_smile:
13. črc 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka , tak to neviem... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: môžeme len dúfať... :wink:
proste nejaká zmena tam je... asi z tých liečikov, čo ješ tento cyklus :slight_smile:
13. črc 2011 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: no ale na zaciatku cyklus som nebrala nic, mozno este posobil clostyl z minuleho cyklu, ze som bola tak nizko, lieky som zacala brat az tesne pred ovu :slight_smile: ... no uvidime. trochu ma dnu tlaci a picha, hlavne pri sexiku, nemozeeem :unamused:
13. črc 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka , tak nech len picháááááá niečo pozitívne... :wink:
13. črc 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky,
ak má niekto nadváhu, tak hľadám niekoho, s kým by som "zdieľala" úspechy a neúspechy "chudnutia" - idem na to už touto cestou :wink: .
Kto chce trošku zhodiť a pomôcť si takouto cestou k vyššej šanci na bábätko, tak sa snažím "resuscitovať" tému:
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/nadvaha-a-problem-otehotniet/?collapse=true&page=last&post=last

tak vás pozývam... :wink:
13. črc 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna no idem hned kuknut co to za tema, lebo uz len popis ako stvorena pre mna
13. črc 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, dievčatá, ktorý deň DPO je možné už testovať? A ešte jedna otázka, mal by ukázať niečo aj ovulačný test v prípade tehotentsta?Ďakujem
13. črc 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky dnes som si robila test a zasa tam je čárka zdá sa že o trošilinku silnejší...Doktor v poho to jsem byla překvapená.. na ultrazvuku nic nevyděl... Ale říkal... Že to vyzerá dobře čípek je uzavřený tvrdý... Sliznice je vysoko a nafialovelá... myslí si že jsem v tom... jdu k nemu zase v pondelí...Krev nechtel brát prí že je to zbytečné... vraj si myslí že jsem v tom... Typuje 14dní... tak ja nevim.Bolesti mám jak kdybych to mnela dostat..Ale raz to bolí raz ne..
13. črc 2011 v 18:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janine6623 mozes skusit 10 dpo, ovu test ale vacsinou vyjde plne pozitivny az ked najdes aj tehu pozitivny, ciarocka tam moze byt silnejsia aj ked tehu nie si, lebo LF v druhej fazi mierne stupa.

@sachmetttt jeeeej, drzim palce. nehodis foto testiku. plssss :sweat_smile:
13. črc 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12
@st2
@lauritka no kočky tak mňa včera strááááášne pichali vaječníky som myslela že zahyniem,ale drahý večer pomasíroval tak to ustalo a bolo aj tulkanie :grinning: :grinning: a dnes ma boleli iba doobeda a potom už nič :confused: a problém je v tom že ja som vôbec nemala hlien ani včera ani dnes :angry: :angry: iba pri tulkaní som bola tak viac mokrá :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže podľa hlienu sa neviem riadiť :angry: ale najsilnejší ovu test bol včera,bol aj dnes ale ten včerajší je naj :sweat_smile:
13. črc 2011 ve 20:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka zajtra udělám ráno test a hodím ok?? No nevim či sa to vyvede...
13. črc 2011 ve 20:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe tak super, ovulka je na ceste :wink:

@sachmetttt jasneee, peke odfot.
13. črc 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka akože na ceste :confused: :confused: ja som myslela že už prebehla a dnes asi nebude tulkanie :rolling_eyes: a keďže nemám hlien tak spermijky asi nevydržia :confounded:
13. črc 2011 ve 20:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no myslela som to tak, ze uz folik praskol a a teda vajko sa stretava so spermijkami. :slight_smile:

ale hlien mas mozno v maternici, uz tam davno plavaju.
13. črc 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka aha....no bola by som spokojnejšia keby sme tulkali aj dnes.....uvidím keď príjde drahý domov...ale nedávam tomu veľkú nádej :unamused: no čo už,tak len dúfať že hlienik bol vnútri a malí šibali tam plavajú
13. črc 2011 ve 20:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunday1 @tiburcia @deyana diky za reakcie aj vysvetlenie, zajtra budem mudrejsia :sunglasses:

@lauritka ked som dala prec aj tak nevyznacil na 25 DC ovulku, stale 23 alebo ziadna a len, ze medzi 19 az 31 DC prebehla
13. črc 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka751 hmmm, no neviem, ja by som ju tam videla az na 25 dc.. uvidis teplotku zajtra.
13. črc 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je slíbene foto test dnes ráno :grinning: 13 DPO už to vypadá dobře :grinning: :grinning: co myslíte
14. črc 2011 v 06:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@alisi001 krasa :dizzy_face: gratulujem. este ti v podstate vykonal lekar aj sluzbicku, ze ti to podporil tym agolutinom :stuck_out_tongue_closed_eyes:

takze kludne potom za nim skoc, urcite sa potesi :grinning:
14. črc 2011 v 06:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
u mna pokles, na testte neviditelny duch, tak neviem co z toho bude :confused:
http://www.fertilityfriend.com/home/Lauritka
14. črc 2011 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek