• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
katkajurko, ďakujem za radu
uvidím zajtra podľa teploty :slight_smile:
30. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. srp 2009 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: ..hura do dalsieho kola..zatial nudaaaaaaaaa http://www.fertilityfriend.com/home/kukulik :grinning:
31. srp 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dobre ranko.... :slight_smile:

ja dnes takto ... http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie
31. srp 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
nellie, tenty :wink: zubami nechtami? tenty, netestla si, co? vyzera to presne rovnako ako minuly cyklus... :unamused:
31. srp 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes to tu bude prazdne, ze? vsetci maju dovolenku :grinning:
31. srp 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. srp 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha , shaarka, mna ani nenapadlo, ze dnes si ludia asi pobrali dovolenku :grinning: , aby si predlzili vikend, kd uz mame zajtra volno..aj ty?
31. srp 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jsem tu zas a hlásím že už se těším na tento cyklus... akorát se teplota drží stále na 36,7. Jako včera.
31. srp 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/29818c uz sa mi zda trosku krajsi
31. srp 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré rano mohli by ste mi povedat vas názor na môj graf myslíte si že ovu už bola
http://www.fertilityfriend.com/home/2097fc ja si myslím že bola ale neviem preco dnes ten pokles.
prajem pekny den.
dakujem
31. srp 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych řekla že se blíží ms ne?
31. srp 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaari no zatial sa drzim zubami nechtami :grinning: :grinning: :grinning: ale zajtra si ich vylomim lebo bude pad.. :grinning:
ale normalne si tu mrchu zelam, lebo keby vidite ake ma obchadzali pupačiska to je strasne, uz to nemam ma licnej kosti dole ale normalne na licach :frowning2: :frowning2: :frowning2: totalne velke podkozne bolaky... :frowning2: :frowning2:
to zato ze mam taky dlhokansky cyklus asi, lebo ja take nemavam.. no uz vidim tie krvaky co dojdu :rolling_eyes:
31. srp 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem..
Tak jaká teplota šári?
31. srp 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofi, nooo, uz to vyzera naozaj lepsie :wink:

matka, ako to citis, ak citis, ze bola, tak bola ...kludne, aj take poklesy mozu byt v poovulacnych teplotach..pockaj na zajtrajsiu a uvidis :slight_smile: mne sa zda tiez , ze bola ...no ale ja vidim iba graf, ty vnimas ostane okolo neho :slight_smile:
sofinka 2009 - zeby ovu? :wink:

tenty ty mas riadne dlhu LF :confused:
matam no vypada to, ze ovu bola, aj ked ten dnesny pokles je zvlastny....
31. srp 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nellie, tie pupaky su hrozne, ja ked mam iba jeden, hned si ho rozrypema a mam opuchnutu polku tvare :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej, kuku, dovolenkujem. v praci by som aj tak nic neurobila. ciarisko silna, hadam spolovice taka ako kontrolna.
http://www.fertilityfriend.com/home/shaarka
sofiovula? :grinning: :grinning:
mata, dost skaredy graf. to je normalne, ze ti to takto skace??? stale nerozumiem takym grafom a stavim sa o cokolvek, z nieco sa tam musi diat, lebo neexistuje, aby teplota takto skakala. v pisulke. :grinning: no a ten pokles moze byt nahodou, alebo aj implementacny :wink:
nellie, a co taka negativistka? vies ake som ja mala vyrahy? som sa hanbila strasne! MM si zvykol, ale teraz sa aj on opytal, ze co sa deje... :angry:
31. srp 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby a lutealna faza je co?nech som v obraze :slight_smile:
ale zaujimave, ked dosal mrcha, akoby zazrakom zmizli a teraz mam plet paradnu..no sem tam nejake nerovnosti su,a le neda sa to porovnavat s tym , co bolo predtym :grinning:
sofi, faza od ovulky po menzes :wink:
31. srp 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha dakujem
31. srp 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaari aj ten moj sa ma to rano opytal.. ze preboha co ta do rana roj ôs dostipal??? :sweat_smile: :sweat_smile:

no baby slubujem, ze ak zajtra sa udrzi moja teplota v tej rovine ako dnes testnem... lebo tie pupaky sa mi nezdaju a hlavne ta neskutocna bolest brucha... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
joooooj shaaaari keby to tak malo tu istu pričinu ako u teba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

lenze u mna to bude tym dlhokanskym cyklom asi... :rolling_eyes: :rolling_eyes: v kazdom pripade som zvedava na zajtra rano, dnes si behnem aj nejaky test kupit, lebo som zistila ze doma uz nemam ziadny...

kuku a som v tomto ako ty... tiez to vzdy rozrypem.. teraz som si nastastie len jeden, lebo keby si vsetky tak asi by mi ani kilo mejkapu nepomohlo.... :sweat_smile:
31. srp 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem
shaarka ked som zacala merat pred rokom a pol tak som mala teploty v pohode teda mala som len 2 grafy aj to ten druhy bol tehu a po potrate mi to takto skace tak neviem čo sa deje vid môj album. inak shaarka tebe gratulujem aby ti vsetko dobre dopadlo ty si jasný príklad že zázraky sa dejú :slight_smile:
31. srp 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kukulik tak nech uz teda aj mne dojde ak ma dojst, lebo takto chodit to mam ako za trest :sweat_smile:

shaari vidim ze testovaci maraton pokracuje :wink: a ako tak kukam aj tehulkam teplota sem tam skoci dole :confused:
31. srp 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne , tebe nemusi, ked tie pupaky maju znamenta tehu, tak nech mas tvar spuchnutu aj dalej :grinning:
31. srp 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mati, ak by to takto bolo aj v buducom cykle, asi by som isla na gyndu. nie je to dobre, kdesi som citala, ze takto to skace, ked mas hormonalnu nerovnovahu a inde som zas citala, ze to moze znamenat poruchu stitnej zlazy. :unamused:
31. srp 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kukulik ak by to boli tehu pupaky ako ma shaarka tak potom su to tie najkrajšie pupaky na svete a nevadilo by mi keby mam nimi posiatu komplet celu tvar... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
31. srp 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nellie, podla mna, ked dnes kupis test, tak aj testnes. vsak?
lebo ved ked ti ma zajtra rano ukazat // tak ti ukaze uz aj dnes! tak naco cakat??
ber si priklad zo mna - a ako to skoncilo :grinning: :grinning: :grinning: a mame este spolocne PM :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek