Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

mima01
16. črc 2011

@beava ja ti neviem, ja som taky merac a sledovac amater, to skor lauri alebo ostatne baby by vedeli, ci to moze byt. Ale tak teoreticky si myslim, ze uhniezdovat by mohlo aj na 9dpo a preto ti este na testiku nic neukazuje. Lebo ten dnesny pokles nie je zase nejaky tragicky, mas to len 0,2 dole, takze pohoda. A kedy ti chodi mrcha, na ktory dc, resp. aku mavas dlhu lf? Aj ked ja sa teplotou radsej uz neriadim nejak extra, lebo mne prisla mrcha pri vzostupe na 37,1 a vecer dorazila svinucha, takze tak. Ale to som asi nestandard 😀

sarafortuna
16. črc 2011

@silvia371 , tak potom treba navštíviť doktorka nech skontroluje..
@chirabell
v každom prípade zájdi v pondelok k dokymu... 😉

beava
16. črc 2011

@mima01 no teraz s duphastonom mam LF dlhu 17 dni. Meriam len druhy mesiac, a ten prvy mi klesla teplota pred mrchou. No asi uvidim, ked uvidim ... bud na teste alebo ... 🙂

mima01
16. črc 2011

@beava jeeeezinku, co by som dala za taku lf 😅 Ja som mala najdlhsiu 10 dni 😒 Kazdopadne, uvidis, aka bude zajtra teplota a testuj 😉

chirabell
16. črc 2011

@sarafortuna hej, mrcha prisla na 40den po kyrete a bola prvy den bez spinenia hne slaba prisla tesne po obede, druhy den bol silny, taky ze som este nikdy taky stav nemala, brucho bolelo a zle mi bolo tak, ze vecer som sa 2x doverne porozpravala s wc misou, ale zas na intenzitu, na ukazku, pouzivam tampony a ten najvacsi 3-4 hodky vydrzal...no a dalsi den zas slaba, stvrty den uz len minitampon a keby som ho nemusela po 8h menit, tak vydrzi cely den...a odvtedy este par dni spinenie...ale to tiez len take, ze nie celodenne, alebo nic...na striedacku.
Bolesti nemam ziadne, len posledne 3 dni sa citim nafuknuta (zvysena plynatost) ale inak pohoda...necitim sa ani unavena, ani teplota nie je vysoka. Tiez ma napadol aj zapal, ale to by som mala nejake bolesti a isto by aj teplota bola pri tom...no a presne na 8den po kyrete som bola na kontrole. Je sice pravda, ze prebehla v podstate len ustnou formou, ze ci ma nieco boli , picha, kolko som krvacala po zakroku atd a vraj je to ok...mala som nasadene antibiotika uz 2 dni pred kyretom (mala som navonok bezproblemove tehu a len vdaka utz sa prislo na to, ze srdiecko nebije a plod nerastie) a robili ma rano a vecer pred prepustenim este kontrolny utz, ci je to vycistene...tak bolo....
Co sa tyka otehu, no viem ze vacsina by to chcela, ja tiez, ale popravde nie teraz este, chcela som pockat 2 mrchy, bola len jedna a tak dufam, ze je to len zostatkove hcg...len je ten duch dost silny na to ze bol test robeny poobede, to ma matie...rano by ma to neprekvapilo...a teploty k tehu vobec nesedia...mal by sa ti ukazat aj predchadzajuci graf (hned po kyrete), aj ked tam som nemerala od zaciatku a FF mi najskor ovu zanacil a potom zrusil...takze to vyzera, ze podla neho ani nebola...vtedy som testy nerobila este.
Teplomer by pokazeny nemal byt,minuly tyzden v utorok a stredu som spala inde a zabudla som si standardny teplomer, tak som merala inym a teploty zapadali do grafu v pohode, dokonca boli o 0,1 nizsie.

@silvia371 si ma trochu ukludnila...tak skusim pockat do dalsej mrchy, ci sa to unormalni alebo nie a pripadne ak by som mala bolesti, tak isto pojdem k lekarovi aj do KE teda, ale dufam, ze nebudu a pocka to uz pripadne na noveho niekde pri/v HE.Moj muz sa nechal pocut, ze nech idem k novemu aj bez prehlasenia ked ma poistovna este nepusti, ze nech poprosim, ze si to zaplatim...len on nema asi sajn o tom, co to moze stat...tak mozno predsa len zavolam sestricke, ci by to vobec slo a za kolko...mozno by ma to vyslo porovnatelne s cestou do KE a tak by to bolo jedno. Tak vdaka, som rada, ze si mala nieco podobne (teda, nie v zmysle ze by som ti to priala, to nie, ale ze aspon niekto prezil a necitim sa tak divne), lebo uz som zacinala mat pocit, ze som nejaka divna 🙂

denda29
16. črc 2011

@mima01 ahoj tak dnes sa hlien objavil je ciry a dobre sa natahuje 😀 takze asi grepikovy dzusik pomohol alebo co 😅 ... testik zatial negativny ale druha ciarka stmavla o dost cize chyba malo..este skusim vecer

lauritka
16. črc 2011

ahojki.
@chirabell testik je 10-ka , cize citlivy. mne ukazovalo est edruhu ciarku slabu cca 5tyzdnov po kyrete pokial sa dobre pamatam...hmmm, ale tiez ma napadlo, ci tam este nieco nezostalo... lebo to uz sa mi zda vela na moj vkus. 😕

lauritka
16. črc 2011

no a u mna nic, test negativny, uz nehladam ducha. skocime na dalsie IUI 🙂

mima01
16. črc 2011

@denda29 hihi, tak hadam to pomaha...a sila podvedomia funguje 😉 Supeeeer, tak som rada...vecer vyskusaj, mozno budes mat vrchol...a pekne treba "obstastnit" manzelika,, resp. on teba 😝

beava
16. črc 2011

@mima01 a robili ti hormonalny profil, nemas malo progesteronu? ja som mala sice LF asi 13 / 14 dni, ale mala som uplne minimalne hodnoty progesteronu, a teraz sa mi takto predlzila.

beava
16. črc 2011

@lauritka ahoj, a ako graf?

lauritka
16. črc 2011

@beava o nicom, nizke teploty, duphaston uz som vysadila. 😒 http://www.fertilityfriend.com/home/Lauritka

beava
16. črc 2011

@lauritka skoda. A ako mas naordinovany duphaston .. ze ked budes mat nizsie teploty vysadit? Lebo mne povedala dr. od 14 DC ho mam uzivat 12 dni.

lauritka
16. črc 2011

@beava duphaston staci brat 10 dni. 🙂 ale ked nie som tehu, naco to este bude do seba pchat. 😅

beava
16. črc 2011

@lauritka a na kolke iUI pojdes? poznas statistiky, kazdym iUI zvysujes sance 😉

lauritka
16. črc 2011

@beava na druhe,.. no len aby 😉 😅

alisi001
16. črc 2011

@tiburcia už mě bolí břicho od smrkáni mam strach aby se něco nestalo

sarafortuna
16. črc 2011

@chirabell , no mna doky kontroloval utz po 6 týždnoch ... či sa všetko dobre zhojilo a či je to tam "čisté"

lauritka
16. črc 2011

pripadne by bolo dobre urobit odber na hcg hmmm

tiburcia
16. črc 2011

@alisi001 mě všichni říkali že je to normální...jenže já to chytla v prosinci a tak trochu si myslím, že to i zavinilo to MA 😔 😔

tinara23
16. črc 2011

@lauritka ahojko, keď si brala clostil pri IUI nezvyšoval ti trošku teplotu ? Ja sa pohybujem okolo 36,7 v puse 3 -5DC, bežna moja teplotka 36,4-5.

sarafortuna
16. črc 2011

@alisi001, neboj... pokiaľ to nie je vírus alebo baktéria tak neublíži... teraz v lete možno skôr iba prechladnutie z niečoho studeného.. či vari aj ostatný členovia sú chorí? 😕 😕 😕 😕

lauritka
16. črc 2011

@tinara23 ano clostlyl moze mierne zvysit teploty, po dobrati ti potom klesnu. 🙂

sarafortuna
16. črc 2011

@tinara23 , už clostilkuješ? 😉 držím paľcuchy.... 🙂 🙂 🙂 🙂

mne zas asi vaječníky blbnú... som 4či 5DC - krámy som mala krááááátke - už len trošku špiním 2-3 dni, no dnes hlien jak ovu 😅 😅 😅 😅 😅, aj vaječník ma pobolieval....
asi sa na to vyprdnem - vysadila som vitamíny, nech si telo oddýchne... iba bylinky a zeleninku + ovocie

lauritka
16. črc 2011

@sarafortuna ale bol to uspech, mala si peknu ovulku minuly cyklus, ze ??
Ja som zvedeva, ci mi zase da clostyl, alebo co vyriesi, chcem si kupit este caj sila zensenu na tu sliznicu. 🙂

tinara23
16. črc 2011

@lauritka sa cítim tak ako by som bola už po ovulke, celá nafúknutá 😉
@sarafortuna ďakujem 🙂 v stredu idem na sono, tak som zvedavá 🙂
tak sa posnažte aj dnes, možno sa ovu rozhodla byť hneď po ms 🙂 správna cesta bylinky a zeleninka, trošku prečistíš telo a hádam sa spamätá 😉

tinara23
16. črc 2011

@lauritka ináč načo sa vlastne dáva clostil, keď pekne ovulujeme ?

lauritka
16. črc 2011

@tinara23 na zvysenie sanci, mozes mat viac vajok 😉

tinara23
16. črc 2011

@lauritka aháá, viac vajok viac šancí, ale asi aj na dvojičky, však ? 😀 😀 😀

lauritka
16. črc 2011

@tinara23 no teoreticky ano 🙂 ala tak to by muselo perfektne vyjst. ber tak, ze aj pri IVF sa bezne davaju dve, ale nie kazdemu sa ujmu obidve... 🙂