• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@marti84 @elebe kocky pekne grafiky, len sa pekne drzte hore a uz ziadne poklesy :slight_smile:
@lauritka fakt nemas ani ducha? ani ziadne priznaky tehu? vies, ze priroda si s nami vselijako zahrava a potom prekvpako....
21. črc 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 jeeej, ja odpadnem kolko stvorlistkov :grinning: tak to bude stasticka pre vsetky :slight_smile: mne sa este ani raz nepodarilo najst .... vermi, ze ti dovca pomohla pri uhniezdeni :wink:
21. črc 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marti84 no moze byt to pitie aj z toho tepla.. mna prave nic neboli, vcera a predvcerom sem tam zatlacilo na mrchu a inac mi nic nie je :angry:

@ftinka ani BT ani test, to je len nejake haprovanie. :unamused:
21. črc 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/3256f0 uzivam si posledne 2 dni free vip :grinning:
21. črc 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som teraz v poslednej dome videla samých bocianov :grinning: Nedavno priamo nad nasim domom preletel a nic zase prisla mrcha :angry: A to som si hovorila, ze bocian ked uz takto preletel nad nasim domom tak to musi vyjst. Tak snad aspon tie stvorlistky prinesu stastie :wink:
21. črc 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ftinka no veru netusim co to bolo ale tolko stvorlistkov a ake boli velikanske, to som v zivote nevidela a tetuska si ich pestovala v kvetinaci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takze veru pre kazdu z nas sa tam jeden najde a hlavne nech stasticka prinesie
21. črc 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no my tu prave teplo nemame.. :( je tu max. 14 stupnov ak to prezeniem.. fakt dneska som sid ala do rpace svetrik a skoro su umrzla, mala som si vziat bundu :(
21. črc 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cherry1981 ja viem, ze to nie je kratky cyklus, ale keby bol aspon o dva dni dlhsi, tak by som bola kludnejsia. A ja mam ovu neskor, mavam az na 15-16 dc, raz sa mi stalo, ze som mala na 14, takze ja horsko tazko dam aj tu 10 dnovu lf.
21. črc 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
huraa konecne som rpsial nato ako si zmenit URL :D tak teda mam konecne aj ja
http://www.fertilityfriend.com/home/Marti84
:slight_smile:
21. črc 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mima01 Ja mám teraz cykly rozhadzane, ale kedysi my chodili ako hodinky. Mrcha na 25 den, alebo 26 a trvala 7 dni. Sice neviem ,kedy som mala ovulaciu ani aka dlha bola LF, a otehu som na prvy krat ani neviem ako. Ale nemyslim ze by si koly tomu neotehotnela. Ved mas aj HP v poriadku. Drzim palce aby sa cim skor podarilo :wink:
21. črc 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marti84 mrkla som si tvoje grafiky a je tam pekne vidiet ako sa ti predlzila postupne lf... na prvom grafe 10 dni a tie posledne 14. co si uzivala, ze sa ti tak pekne predlzila? soju, becko alebo ine bylinky ? :slight_smile:
21. črc 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka vobec nic :D... medzicasom som pribrala 17 kil :( po statniciach... asi pred rokom... potom vobec nebola ovu a potom som zacala chudnut a ono sa to nejak upravilo samo :slight_smile:... teraz som zase pribrala, ale LF sa zatial drzi rovnako aj ovu.. :slight_smile: ale na zaciatku este s byvalym partnerom pred 3 rokmi som mala LF okolo 14 dni...
21. črc 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cherry1981 no uvidime, ved az sa to musi podarit :dizzy_face:
21. črc 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marti84 aha :grinning: no, ja som tiez od svadby nabrala 10 kil, ktore nie a nie ist dole (same od seba) :grinning: tiez som zvazovala, ze treba upravit vahu, vraj to pomaha pri otehu, lebo sa upravuju hormony....
21. črc 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka ja som uz mala 89 kil :( a to uz bolo fakt moc.. vzdy som mala nizky tlak a pri tej vahe som ho mala vysoky.. to bola posledna bodka... potom nastalo obdobie 3x tyzden zumba... a teraz neni nejak cas tma chodit, takze sa to znovu vracia, ale aspon sa snazim to nejak udrzat :( mala som uz krasny 75 a teraz uz som zase na 80 :(
21. črc 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marti84 juj, tak ja mam nizsiu vahu, ale ja som zase malicka :grinning: na 160 cm 63 kg, je celkom dost. a ked si predstavim, ze este naberiem pri tehu, tak to bude sranda to potom zhadzovat :grinning: znama nabrala 30 kg, tak to by som sa uz iba gulala asi :grinning: :grinning: inak, zumba je fajn, brutalne nabija pozitivnou energiou - palec hore
21. črc 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima01 Urcite, aj ja si to hovorim, ale citala som ze 10 dni LF je postacujuce. Drzim palce.
21. črc 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ftinka to hej zumba je moja laska :D:D:D... len teraz fakt nebol cas.. a ta vaha ma strasne mrzi :( ale zase viem ze sa pokudim to vybit hned ako to pojde :slight_smile:
21. črc 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna je to podpásovka ted už jen čekam kdy dorazí MS :frowning2:
21. črc 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alisi001 To je krute a smutne :frowning2: Aj si bola u toho lekara? Ja by som urcite isla aj s testami co si si robila. Mozno tam este je malicka nadej. Ak nie, tak drzim palce aby dalsie tehu uz bolo uspesne.
21. črc 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cherry1981 u Dr jsem nebyla opravdu to nemá smysl místo čárky je duch a to jsem měla dálnice :frowning2:
21. črc 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alisi001 videla som tvoje testiky, vcera si davala foto, ako ciarka slabne... urcite sa tam nieco dialo, ked si mala kolajnice.... ja by som s tym zasla k lekarovi a ked uz mozno nie v tomto cykle, ale v tom dalsom by ti mozno pomohli nejake lieky na udrzanie....
21. črc 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alisi001 samozrejme to moze byt aj tym, z etoto ej fakt velmi citlivy test a tvoja hodnota hcg uz mzoe byt taka vysoka ze to enberie... ja som mala niekde fotky kamosky.. ma zdravu slecnu a testovala tiez strasne dlho a ciarka casom zacne slabnut...
21. črc 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alisi001 mas nejake priznaky MS? nejake spinenie alebo nieco? to by si podla mna uz spinila...
21. črc 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jaj :frowning2: a tak nadejne to vyzeralo :frowning2: Ale nabuduce to uz urcite vyjde
21. črc 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marti84 ne příznaky nemám ani nešpiním a myslím si že pokud by HCG bylo vysoké tak by na 10 mamatestu byli kolejnice pořád to se mi nějak nezdá že by se ztracely :wink:
21. črc 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alisi001 to je normalni... to je nekde napsane i v tom letaku, ze se to nemuze testovat v pokrocilem tehu... ale fakt.. ta kamoska teda mela 25 mamac a testovala asi 27 DPO.. ale byl to ten s nizsi citlivosti... podle mne pokud ti nic neni tak ej vsechno OK... protoze kdyby tit akhle slabal carka kvuli potratu, tak uz minimalne spinis... a bez k tomu DR... on ti neci rekne k tomu a treba ti da utrogestan ay to tehu vydrzelo :slight_smile:... predsi to neni takova obet kvuli mimcu jit k DR :slight_smile:
21. črc 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marti84 není to obět ale při posledním potratu jsem čekala tyden než dorazila MS a to na testu už nebyl ani duch a pak jsem začala krvacet
21. črc 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alisi001 tak to je nejvyssi cas na tu navstevu dr.. ptreba teska s tim ejste neco udelat muze...
21. črc 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte baby ja vas citam ale neprispievam...tehu teraz neriesim mame problem s predajom bytu tak ani neriesime co s mimi .... tak ale dufam,ze vam to tu uz vsetkym vyjde..
nedalo mi ale
@alisi001 prosim ta skoc k lekarovi....za to predsa nic nedas...
21. črc 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek