• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
holky jak na FF zaznamenám měření v jiný čas??
22. črc 2011 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe juu to vypadá báječně
22. črc 2011 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já to nevzdám budu se snažit pokud to pujde to by bylo aby se to mimi nepovedlo na ty bolesti co mám rychle zapomenu ale jde o to jestli ted nastane ovulka :confounded: minule došla až po 2 měsících
22. črc 2011 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alisi001 juuuj, to ma velmi mrzi :frowning2: Kazdopadne je dobre vediet, ze sa vam to podarilo prirodzene a da sa to :wink: Moc vam drzim palce, nech sa to do tej tretice podari a dotiahnete to do vitazneho konca. TFUJ :wink:
22. črc 2011 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima01 děkuji :wink:
22. črc 2011 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka no,ale na teste bielo :frowning2: :frowning2: síce som len 10DPO....ešte sa môže objaviť? :confused: :confused:
22. črc 2011 v 07:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka a mam si tuto istu objednat, co ma denda? Kua, ale to asi nestihnem, ide vikend, tak len do lekarne nabehnut. http://www.mojalekaren.sk/fytosoja-forte-60cps/#utm_source=adwords&utm_medium=cpc&utm_campaign=DYN
Hihi, jeeeezinku, nepredavkujem sa? :grinning: :sweat_smile: A vsetky tie fytosoje maju v jednej tabletke 25mg isoflavinov alebo su rozne davky?
@saronka moja, ty mas tiez riadne tie cykly, raz hadik, raz horska draha :confused: No uz nech testujete, aspon nejaka radost, ked uz ja nemoozem :angry:
@elebe moja, ved si len 10dpo, to ti este nemusi ukazat. Testuj dalej :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2011 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky... ja jsme taky jasna .... http://www.fertilityfriend.com/home/Marti84 :(
22. črc 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima01 myslíš?? :confused: :confused: ja som dúfala že by mohol byť aspoň dušík :pensive:
22. črc 2011 v 07:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko baby tak ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/deni

@mima01 ahoj moja kupis to normalne aj v lekarni..a ano jedna tabletka ma vacsinou 25mg :slight_smile: Ides to vyskusat???
22. črc 2011 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe to víš že může...
22. črc 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pomoc :slight_smile:) holky jak na FF vyznačit teploty měřené mimo obvyklou dobu jak je to takové průhledné kolečko :slight_smile:) kujuu
22. črc 2011 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka zadas tam kde zadavas teplotu jiny cas... :slight_smile:
22. črc 2011 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka to si otvoríš dnešný deň a hneď po d tepmerature v tej tabulke máš time a tam si zapíš čas :slight_smile:
22. črc 2011 v 07:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marti84 aha já normálně nezaznamenávám :slight_smile:) jako čas
22. črc 2011 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marti84 už mám dííky :slight_smile:) jsem tam dala čas jen od DPO :slight_smile:
22. črc 2011 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marti84 aaaaaale, bleee, tieto hnusne grafy :angry: Tak ta vitam v novom boji...testujeme spolu tento cyklus :wink:
@elebe no jasne...ved ak sa hniezdilo neskor, tak ti aj neskor ukaze. Niekto si najde az na 12dpo dusika :wink: Takze pekne testuj este :dizzy_face:
@denda29 jeeeej, krasne ides hore :dizzy_face: Zachvilku bude testiiiiiiik :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ano, chcem to vyskusat, vies, uz sa chytam vsetkeho :sweat_smile: Tak dnes pekne nabehnem do lekarne a presnorim tam fytosoju...budem si to musiet na papierik napisat :grinning:
22. črc 2011 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima01 no uvidím,testnem v pondelok na dovolenke....ale ajtak si myslím že dojde mrchavá :pensive: :pensive: dnes sa mi snívalo že som mala 10 pozitívnych testov,že najprv boli všetky biele a za chvílu boli všetky pozitívne...dobrá haluz,čo :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2011 v 08:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima01 no hej idem ale uvidime konniec aky bude :slight_smile:
pytaj si fytosoja forte :wink:
ja od kedy to berem mam aj dobry hlien dovtedy ani to som nemala tak mne pomohol aspon nato a dufam ze pomôze aj k tehu :grinning:
22. črc 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denda29 juuuj, normalne sa tesim a zase ma to tak nastartovalo, ze mam zase co skusat :grinning: Kolko ju uz beries?
22. črc 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima01 teraz to bol druhy mesiac iba + berem kyselinu, ecko, befoli a magnezium :wink:
22. črc 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denda29 hmm, ja mam kyselinu, multak, kelp, omega3, femi kvapky a sarapis. Ale ten asi vysadim, ked zacnem tu soju, ci?
22. črc 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima01 fuhaaa toja neviem to som ja nebrala
22. črc 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denda29 a tak ten dam asi bokom teda na chvilku...to je ako materska kasicka vcelia, ci ako sa tomu nadava. Teda ak sa nemylim :sweat_smile:
22. črc 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima01 podla mna fytosoja aj vitami stacia...ked sa ma zadarit tak sa zadari aspon dufam :sweat_smile:
22. črc 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
22. črc 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
inac u mna tvrdosijne mrcha meska. som viac menej presvedcena, ze sa mi urobila cysta z toho clostylu, co mi kazal brat pred ovulkou :angry: takze musism cakat, kym sa dame neuraci, samozrejem IUI uz v lete nestihneme kvoli dovolenke, lebo maju skoro cely august zatvorene. :unamused: takze az v septrembri... eh ti lekari...

http://www.fertilityfriend.com/home/Lauritka :unamused:
22. črc 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja takto :slight_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/2004ff uz sa dostavam na svoje bezne poovu teploty :grinning:
22. črc 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka stale nic? ach jo... :unamused:
22. črc 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
na nervy :unamused:
22. črc 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek