• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
ahojte :wink:

shaarka, krasne ciarky :wink:

vsetkym vam drzim palce, nech ste uz v akejkolvek faze cyklu :wink:
31. srp 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaark ty jo to uz jsou dalnice holka,
31. srp 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky chci se zeptat na ff grafu my to píše něco že asi za 12 dní my skončí graf neví někdo proč se mě to ukazuj nebo co s tím delat?díky :frowning2:
31. srp 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
nekonci ti graf, ale VIP clenstvo. :slight_smile:
31. srp 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
som tu pisala o krdli bocianov, ktory som pred dvoma tyzdnami videla odlietat, no tusim odleteli nadobro :confounded:
nepriniesli stastie
31. srp 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tenty, a co? MS prisla???
31. srp 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
joooj, este naplno nie, ale uz mam take mini spinenie, presne ako minuly mesiac :unamused:
31. srp 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
som spoliehala na 2 mesiace prazdnin, ze klud, bez stresu a tak .... a figa borova...

takze asi budem cakat na dalsie leto, bo cez skolsky rok isto nemam sancu, bo do workoholicko - emocionalne napnuteho a permanentne vystresovaneho tela sa nic neuhniezdi :angry: tak mi treba ked som truba :grinning:
31. srp 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri bodaj by si mala pravdu :wink: :slight_smile:
31. srp 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, o trube neviem nic, ale: len aby si nebola prekvapena. so zaciatkom skolskeho roka zavries teplomer do nocneho stolika, ci zasuvky, ci ho odlozis medzi plavky a letne spalky. jo? a kto vie, ako to dopadne... :wink: :grinning:
31. srp 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
teplomer je uz odlozeny :wink:

mam take zmiesane pocity, niekedy si myslim, ze ani neviem co chcem :confounded:
byt ci nebyt tehu... tento ci nasledujuci mesiac ... merat ci nemerat... konik ci nekonik... vadi ci nevadi.... cize som truba :grinning:
neznasam, ked som rozladena :angry:
31. srp 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tenty toto som ja v sebe riešila už x-krát .... merať-nemerať... koň-nekoň :grinning: a furt som tu :rolling_eyes: a tak čo mám robiť, ked sú chvíle, ked sa nudím a celkom rada to tu čítam...
31. srp 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
:rolling_eyes: :rolling_eyes: mám vajcový ale taký hnusný lepkavý výtok a je ho veľa.... môže to byť nejaký zápal? Nesvrbí ma, nepáli, nie je to hrudkové... len je to ako lepidlo a je toho dosť veľa :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
31. srp 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved ja toho kona tiez beriem tak, ze si tu chodim citat a hlavne som sa strasne vela tu naucila, raz sa mi to urcite zide :wink:

rada prezivam s niekym jeho zivotny pribeh a v tejto teme je to v poslednej dobe dost vzrusujuce :wink:

a flam, je nieco riesim furt, cely zivot riesim :grinning:
31. srp 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte... tenty, ty si tiez ucka?... ja som mala odlozeny teplomer cele prazdniny... a nic... teraz zase zacinam merat... a to co prezivas, ja volam kriza osobnosti... aj ja to mavam... presne ako si to opisala... :wink: ....

a moj grafik :sweat_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/dankakkk ...
31. srp 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja som bývalá učka... a niekedy rozmýšľam, či nebola chyba odísť z toho "remesla".... táto robota ma extra nebaví... a spôsobuje mi rovnaký stres ako banda pubertiakov :grinning:
31. srp 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej ucka :grinning:
danka, zaujimavy grafik :wink:

svoje povolanie milujem, naozaj :grinning:
31. srp 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ..tak holky potřebuju poradit..mrkněte mi prosim do alba ovu testy a řekněte mi který mám uvést do ff jako pozitivní..Děkuju všem..
31. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca zatiaľ ani jeden
31. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi ani neřikej :unamused: flamenga.myslela sem že ten poslední je ok
31. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte... co robite takto vecer...muz pozera televizor a ja sa nudim :rolling_eyes:
31. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukru tak to máme úplne rovnaký osud dnes večer :grinning:

kkamca možno sa mýlim... :slight_smile: ale čo tu píšu baby, tak viem, že pozitívny ovu test je vtedy ak je tá druhá čiarka rovnako silná ako kontrolná resp. ešte silnejšia... a mne sa v albume rovnako silná nezdá zatiaľ ani jedna... každopádne ovu je predo dvermi :slight_smile:
31. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky prosim vas vy ktere berete Utros, zavadite jej nebo polykate?
31. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
flami...tak ho mozeme zdielat spolu :grinning:
31. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
flamenga:na návodu píší že má být stejně silná nebo silnější než kontrolní..pak se to pokládá jako pozitiv ovu test..Tak nevim. :confused:
31. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca veď to ti píšem :sweat_smile:
31. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vim..právě si myslím že ta dnešní čára je stejně silná jako kontrolní..
31. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca - zatial do ff nic nedavaj-a otestuj zajtra -ak uz bude slabsia- daj do dnesnehoo plusko..ak nebude slabsia ale silnejsia-daj plusko do zajtrajska :wink: kazdopadne sa to ozaj blizi... dva tri dni.
31. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek