• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@sunday1 chodievam na MK, ale prispievam minimalne. Mas pravdu, snazim sa robit ine veci a nie citat tu hororove scenare :unamused: Inak sa mam dobre, ale som na PN, totiz v sobotu sme leteli na pohotovost kedze som zacala tak slabsie krvacat. Urobili mi prve sono a bije nam uz srdiecko. Dnes som presne 7+0tt, ale v pase to este nemam, cakam na dalsie sono na 2.8. Takze som uz tyzden doma a polihujem. Akurat ma vcera zacalo tlacit podbrusko a dost vyrazne to citim, ale to je asi normalne. Vracala som len raz, nevolnosti mam minimalne, len prsia sa mi zvacsili, comu sa velmi tesim :dizzy_face: No a Ty ako, okdedy to vies? Ako sa citis?
22. črc 2011 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
baby chaete to? kuknite sa aky mam dnes pokles a cipoj je uplne vpredu tvrdy a zavrety, nikde ani naznak spinenia a brucho vobec neboli :astonished: :astonished: http://www.fertilityfriend.com/home/Marti84
22. črc 2011 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@nat28 ty si tehu???????? ja som asi daco prehliadla ked som tu nebola
najvacsia gratulkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
22. črc 2011 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@marti84 pred par dnami som pisala, ze na krcok sa nespoliehaj na 100%
ale v kazdom pripade, nech to co najlepsie dopadne :dizzy_face:
22. črc 2011 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@alisi001 och, je mi to velmi luto. drzim palce, nech to konecne vyjde. oplodnenie funguje, aspon to mate iste
22. črc 2011 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 to ej vlastne rpavda uz si spominam :slight_smile:... no mne je skor divno, ze mi neni vobec nic.. ziadna bolest ani nic.. ako keby so bola len niekde v polke cyklu.. vzdy normalne den az 3 pred spinim a boli ma brucho jak das a teraz vobec vobec nic.
22. črc 2011 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunday1 waw, gratulujem :slight_smile: to co za dovolenka bola, ze sa tam otehotnieva? i ja chcem taku :grinning: my ideme na dovcu zajtra, tak dufam, ze pridem s podobnymi fotkami ako ty :wink:
22. črc 2011 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
a tu je moj grafik http://www.fertilityfriend.com/home/3256f0 dnes som merala o hodku skor ako obvykle a je to pokles :frowning2:
22. črc 2011 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@nat28 Tak to musíš veľa oddychovať, ale trošku krvi nemusí nič znamenať. Nenašli Ti hematóm? To zvykne byť častá príčina. A gratulujem k srdiečku :dizzy_face: Je tam "len" jedno? Ja som to tušila už chvíľu po ovulke, ale oficiálne to viem od pondelka :slight_smile: Zatiaľ sa cítim úplne normálne, nič mimoriadne :wink:
22. črc 2011 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@ftinka Tá nebola na otehotnenie, skôr na testovanie :grinning: Ďakujem za gratuláciu a držím palčeky :wink:
22. črc 2011 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunday1 aha :slight_smile: drzim palce, nech ste v poriadku
22. črc 2011 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ftinka však může být implantační, nebo ne?
22. črc 2011 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@deyana tak skoro? to sa mi nezda :unamused: ale nechajme sa prekvapit :wink:
22. črc 2011 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@beava no ja by som sa uz rada pridala, ale moja mrcha sa rozhodla, ze bude strajkovat :angry:
22. črc 2011 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
aho nejak neviem identifikovat moj hlien ci je watery ci creamy :unamused: ked je taky vodnato kremovy nazltly tak co mam napisat?ale je ho dost vela zato
22. črc 2011 v 16:57  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@jania023 watery je skor vodnta a viac priesvitny, daj radsje creamy potom
22. črc 2011 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky mám dotaz možná hloupý ale i tak.. Bolí mne zub a mám zvýšenou teplotu 37,2.. Myslíte že to může uškodit miminku??Přece teto týdny jsou nejdúležitejší...
22. črc 2011 v 18:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka ok tak to tak dam
22. črc 2011 v 18:11  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@sachmetttt Priamo to ublížiť nemôže, ale utekaj čo najskôr k zubárovi, aby sa Ti náhodou nevytvoril nejaký veľký zápal.
22. črc 2011 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
kockyyyyyyyyyyy
ja som dnes nasla dalsi stvorlistok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. črc 2011 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@st2 Až mi srdce poskočilo, že // :slight_smile: Ale blahoželám aj k štvorlístku, k tomu ostatnému neskôr :grinning:
22. črc 2011 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunday1 ale no tak
len ako si bola na dovolenke tak som v poslednej dobe tych stvorlistkov nasla dakosik vela, ved kuk do albumu s ovu testami tam nakonci je foto prvy stvorlistok, potom na dovolenke rovno kvetinac s megastvorlistakmi a dnes dalsi
22. črc 2011 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@st2 Ja viem, videla som, len keď som to začala čítať, tak ma ten koniec prekvapil, ale štvorlístok je určite dobré znamenie :wink: :wink: :wink:
22. črc 2011 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunday1 pocuj cerstva tehulka necitila sa nejake pichanie ako keby v maternici :confused:
22. črc 2011 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunday1 si méc hodná no on rastie..
22. črc 2011 v 18:44  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
baby, tak ja balim veci a zajtra vyrazame na 2 tyzdne na dovcu. neviem, ci sa mi podari nakuknut k vam... tak dufam, ze tu budu znova tehulky, ked sa prihlasim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja budem medzitym asi testovat, ked nedorazi mrcha :wink:
22. črc 2011 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@ftinka uzi si to ako najlepsie viec a vratte a traja :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. črc 2011 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@st2 Také malé áno, ale neviem či reálne, alebo som to cítiť chcela. Každopádne sa maternica začne veľmi rýchlo rozťahovať, takže ak Ťa pichá, je to super :dizzy_face: Testni ráno, ja to už nevydržím :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2011 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunday1 ale ja to vydrziiiiiiim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: lebo dnes ma tam par krat pichalo, akoby spendlikom, na obed dost som to aj citila ale to bolo take cvhilkove, a aj teraz poobede
takze prve nahovaracky zacinaju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2011 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky babyyyyy......tak ja už mám všetko zbalené,upratané pripravené a ráno o tretej odchádzamé,jupííííííí :sunglasses: :sunglasses: dúfam že všetko bude ok :sunglasses: :sunglasses: drahý už spinká :grinning: majte sa a keď sa vrátim tak chcem vidieť baby dve //,tak sa snažte :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2011 v 19:28  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek