• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@deyana podla mna je graf uplne paradny, a netestovala si teda, lebo to by chcelo asi ranny moc

@lussinkaaa budeme silno drzat palceky, ake cykly mavas lebo som pozerala ze si uz dost dni po ovulke
23. črc 2011 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@st2 mavam 28-29 dnove cykly, dnes som 11 DPO, ak tam nieco je, tak by to uz mohlo ukazat testom s citlivostou 10, len mam strach, aby som sa nesklamala, preto to testovanie odkladam :slight_smile:
23. črc 2011 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@st2 a dakujem krasne, aj ja Ti budem silno silno drzat palceky, tiez sa Ti blizi testovanie, urcite to vyjde :slight_smile:
23. črc 2011 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@lussinkaaa no ak zajtra testnes tak to uz budes 12dpo a musi daco ukazat ak je tam
ja som na tom podobne ako ty teda ja som dnes 10dpo a tiez mam strach testovat, ale mne dnes aj teplotka klesla tak preto som to rano ani neskusila
23. črc 2011 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@st2 mne tak klesla predvcerom, uz som si myslela, ze je to cele v haji, ale vcera a dnes znova stupla na 36,9. Tak uvidime ako to dopadne :slight_smile: Na zaciatku tohto cyklu som si povedala, ze testovat budem az ked mi bude mrcha meskat aspon 1 den, lebo minulomesacne testovanie 2 dni pred mrchou s vysledkom - test belsi ako sneh - bolo pre mna riadne depresivne, a to som mala taky vnutorny pocit, ze to urcite vyslo. Teraz si radsej nic nenahovaram, priznaky takmer ziadne, mozno trosku sem-tam pichne v podbrusku, ale snazim sa nevsimat si to. A co Ty? Mas nejake priznaky? Kedy ocakavas mrchu?
23. črc 2011 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@lussinkaaa no ved uvidim co povie teplota zajra, a inak co sa mojej mrchy tyka tak ja vazne neviem presne kedy ju cakat, lebo posledne dva mesiace som brala clostil a vtedy sa mi cyklus predlzil, ale ked to zoberiem tak ze kedy najskor moze prist mrcha tak je to v podstate od zajtra do buducej soboty, cize od 25 - 31dc vtedy som dostavala mrchu v tychto dnoch, takze tazko urcite ze kedy, ale najcastejsie na 27dc
a priznaky veru neviem, vcera ma pichalo v podbrusku kde tu za den, dneska ma bolia krize a nebolia ma prsia co teda vzdy zvyknu, teda iba tak trolilinku su bradavky citlive
23. črc 2011 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lussinkaaa testni..myslím že to klaplo
23. črc 2011 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@saronka je tam,vidím ju
23. črc 2011 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@marosusu
@st2 Ranní si schovávám každé ráno :grinning:
Tak my vidíme krásné duchy :grinning: jen to nešlo tak dobře nafotit, škoda..
23. črc 2011 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
@deyana ale je tam kraaaaaaaaaaaasne vidiet gratulkujeeeeeeeeeeeeeem
23. črc 2011 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@st2 ach jaj nechcem nic vestit ale ked bolia bradavky a kriiiize je to viac ako dobry priznak.,.,.joooj nemozem sa dockat testov vasich,.,.,. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

@saronka ja tam tiez cosi vidim,.,.,.nic rano skusaj znova,..,. :wink: :wink: :wink: :wink:

inak baby pre zaujimavost ja som dneska 102DC a 86DPO.,,.,.sranda,.,.,. :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2011 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@st2 děkuju moc :slight_smile: snad to tentokrát už vyjde..
@marosusu mě se taky zdá, hlavně teda křížové bolesti a citlivé bradavky mám taky.. takže si myslím, že další adeptka je tu :wink:
23. črc 2011 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@deyana ja odpadnem,,.,.,.je vidieeeet,.,.,.kraaaaaasny testik,.,.,.,. :wink: :wink: :wink: drzim prsty silno nech vam to len tmavne,.,.,. :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2011 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marosusu děkuju :wink: dala jsi mi "povel" na testnutí teď jsem za to fakt ráda, hned je na světě veseleji :slight_smile:
tak holky sice jen duchy, ale tfuj tfuj tfuj :grinning:
23. črc 2011 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marosusu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty to este ratas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@deyana ale to len trolilililinku tie bradavky citim okrem toho nic, a krize si myslim ze mame na hovno postel a z toho ma tie krize bolia :angry: takze toto k priznakom nedavam

kocky ale taka som nervozna jak pes :angry: rano uz testujem aj keby co bolo
najradsej by som aj teraz hned ale to nema vyznam
23. črc 2011 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@deyana ale toto je na 10dpo krasny ruzovy duch, ani hladat ho nemusis
23. črc 2011 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@deyana straaasne sa tesim,.,.,.,.den je znovu a nieco krajsiiii,.,.,.,.len tak prehovorit @lussinkaaa sme ta navnadili taaak suuup do testovaniaaa.,,.,.,. :wink: :wink: :wink:
23. črc 2011 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@st2 taak sledujem este graafik jak nam rastie do sirky,., :grinning: :grinning: ,.,..tak rano pridem kuk na teba a budem straaasne mysliet.,.,.,. :wink: :wink:
23. črc 2011 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahojte...wau co tu vidim? same pozit. testiky?..no krasa :dizzy_face:
23. črc 2011 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@st2 zítra jdi do toho, chceme další // :slight_smile: Takhle jak ho tu mám před sebou tak je to vidět krásně i z dálky, jen se mi to nepodařilo zachytit na foťák, no..

@lussinkaaa taky bych teda testla, jak říkaj holky.. :wink: ale asi z ranní moči, takže zítra, co holky? jdete do toho? :wink:
23. črc 2011 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@saronka Ja to tam vidím :dizzy_face:
23. črc 2011 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@deyana Gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. črc 2011 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@deyana potichucky blahozelaaaam :dizzy_face: Baby, ja to skusim najskor zajtra :slight_smile: Dnes by som uz zbytocne cakala na ranny moc :grinning:
23. črc 2011 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@saronka aj ja tam nieco vidim :slight_smile: , ktory si DPO? kedy (ne) cakas mrchu? :wink:
23. črc 2011 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@lussinkaaa teprve 8DPO čekám ji v úterý mám krátký LF
23. črc 2011 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@saronka 8 DPO a taký pekný duch? Tak to je paráda a možno aj dvojičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. črc 2011 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@deyana , super... tak tu je nejaký fajný vírus... :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2011 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ďakujem všetkým moc... A ostatným držím palce nech to konečne vyde,... :slight_smile:
23. črc 2011 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunday1 nestraš :slight_smile: jedno postačí hihi
23. črc 2011 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
babule vsetkym novy tehulkam gratulujem .................... nech len testiky silneju............ale sa nam tu stehotnieva to je super.... :slight_smile: dufam ze ostatne nas coskoro budu nasledovat :slight_smile: drzim palce
23. črc 2011 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek