Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

timmka
2. srp 2011

ahojte baby, chcem sa opytat, tym ktorym vyslo tehotenstvo, bolelo vas brusko este pred mrchou ako na mrchu? lebo mna pobolieva uz od ovulacie a teraz ma zacalo boliet len rano a vecer, dnes som 11DPO, dakujem

miky
2. srp 2011

@rosny
@atreyu holky, gratuluju, čárečky jsou nádherný 🙂, tak jen tak dál 🙂

sasena033
2. srp 2011

@timmka robila si si test?? 🙂 ano mna bolelo est epred mrchou uz neviem presne kolko ale urcite 5 dni pred 🙂

rosny
2. srp 2011

@miky dekuju, ja snad tomu fakt zacnu i verit! 🙂

timmka
2. srp 2011

@sasena033 no vcera som si robila a zda sa mi, ze tam nieco je,a le mala som pichnuty pregnyl 13DC, vcera som bola 10DPO, tak skusim zajtra, ale to brusko ma znepokojuje, nechcem mrchu ☹

sarafortuna
2. srp 2011

@tiburcia
@atreyu
kočky, fakt vám to tak vychádza, že pri tých neúspechoch boli testy omnoho slabšie? 😕
už Lauritka mi to spomínala, že to tak "štatisticky" vychádza...
ja som pri MA tiež mala neskoro pozitívny test - ešte na 13dpo bolo bielučko ...

ja len pre istotu, či ked nabudúce testnem na 11.DPO tak či si mám robiť nádeje... asi skôr nie... však? na 11.dpo na 10tke už MUSI niečo byť... 😨

držím vám palce, človek by si takéto "podpásovky" nemal zažívať viac-krát... 😔
Držím palce nech to zvládnete 😉 😉 😉 😉 😉

tinara23
2. srp 2011

@timmka ahoj, tak si skoro tak ako ja, dnes 11DPO, pichnutý pregnyl 10DC a od včera ma neskutočne boli podbruško ako na ms, a to som 23DC, inak ms mám pravidelne 28,29 dní. Dnes ráno som robila testík, nejaký tienik sa mi zdá, ale skôr si myslím, že je to môj očný klam.

tiburcia
2. srp 2011

@sarafortuna mě i minule test sílil, ale pomalu...takovou čárku jako jsem teď měla 15DPO jsem minule měla až 23DPO atd... sílilo to prostě pomaleji 😉 tak možná proto, že při tom nezdaru pomaleji roste hcg než by mělo 😉

na 11DPO už by měl být stíneček 🙂 🙂

tiburcia
2. srp 2011

@tinara23 zítra to chce další testík 🙂 🙂 🙂 🙂

sarafortuna
2. srp 2011

@atreyu , a dufaston máš? ak si špinila... kedy ideš k dr... ja by som to "podporila" dufastonom...

tinara23
2. srp 2011

@tiburcia až vo štvrtok budem, nech mám istotu, ale skôr si myslím, že to nevyšlo. Jediná nádej ktorá ma drží, že sa niečo deje, je to pobolievanie ako na ms, to som nikdy nemala skôr ako v deň ms. Ale zase nikdy som nebrala utrogestan. 😒

atreyu
2. srp 2011

@sarafortuna ja k lekárovi nechcem ísť...ak mám potratiť tak potratím či s Duphastonom či bez...nechcem zbytočne predlžovať tehu ak je to zlé vajko...a špinila som len včera klop,klop,klop dnes už mám "normálny výtok"...včera bol aj deň čo som mala dostať mrchu tak možno nejaké zvyšky to boli...
a ja si tiež myslím, že na 11DPO už by tam mal byť tienik, alebo aspoň v deň vynechania MS...

st2
2. srp 2011

@tinara23 ja ti dam ocny klam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sarafortuna
2. srp 2011

@tiburcia , hmmm... veru na tom niečo bude... ň
ja som to brala tak, že "nepatrím" k tým ženám čo majú tak skoro pozitívny testík... 😉
ale asi to je také nepísané pravidlo, že ak je to slabé zo začiatku, tak sa niečo nedobré deje - možno niektoré to "doženú" 😉 ale väčšinou je to asi "chyba v programe" 😖

Tak už žiadne "chybičky" si nepripúšťajme, sme zdravé, fungujúce, všetko je tak ako má byť...
a hádam sa tohto roku aj ja zaradím k tehuľkám... 😉 😉 😉

tinara23
2. srp 2011

@st2 ja som už išla testík ocikať s tým, že aj tak to nevyšlo ☹ ale viem, že dnes naň budem čumieť a kukať je to tam či nie je 🙂

timmka
2. srp 2011

@tinara23 ked si mala pichnuty pregnyl na 10DC, tak tam urcite nie je pregnyl, to uz musel vyprchat, kolko si mala foliky? dnes si tiez 11DPO???? no zajtra budem testovat, bote tak si prajem aby tam bol duch. dufam ze tie testy co mam od lauriky,t ak neklamu, lebo na nom mam ducha, ale je taky, ze ten test musim natacat aby som ho videla, vcera som bola 11 dni po pichnuti

timmka
2. srp 2011

@tinara23 ja som vcera pozerala cely den 😀 , lebo hned ako vyschol ked som ho dala do okna tak som ho uvidila, potom uz nie a potom opat 😀

sarafortuna
2. srp 2011

@atreyu , hmm... ak máš, tak si aspon zvýš B6-tku... držím palce
😉 😉

matula028
2. srp 2011

ahojte baby ja vás čitam ale zatial som neprispievala.Chcela som sa vas opytat na meranie BT a na stranku fertilitifriend.com je ta stranka aj v slovenčine ?lebo z tej ang.som cela popletena ☹(a chcela by som si tam začat značit BT dakujem

tinara23
2. srp 2011

@timmka pregnyl tam nie je, lebo ja som testla už 7DPO a len jemnulilinký dúšik, asi taký ako teraz, tiež ho už na teste riadne nevidím 😀 hej hej dnes 11DPO, testovať budem až vo štvrtok, nech mám istotu. Foliky som mala tuším jeden 20, dva 17 a jeden 15. Ja som po IUI. Ja teiž mám posledné dva testy od lauritky, a tiež natáčam do každej strany, raz tam vidím, raz nie 😀

sasena033
2. srp 2011

@timmka kolko dni mas od pichnutia pregnylu??? aj mne pichal pregnyl a bol na 9,10 DC aj 11 po limit e an akoniec je z toho tehu 🙂 tak drzim palce a to brusko moze boliet ako na mrchu ale s tym z enedojde kukam z esi 11 dni po pregnyle tak to by nema byt falosny duch

st2
2. srp 2011

kocky chcem sa vas spytat ci mavate tiez nieco take podobne
dnes mi skoncila mrcha a mna taaaaak boli lava strana ako pri ovu? moze sa tak skoro vajecnik uz zobudit 😕 😕 😕

timmka
2. srp 2011

@sasena033 ale ten duch je taky, ze musim natacat testik, nie je to taky aky ste davali vy, ja si ta pamatam a ty si ho mala uz na 9DPO, ja som vcera bola 10DPO, no uvidime, nechcem tomu verit aby som nebola sklamana, vcera som toho prezila dost

timmka
2. srp 2011

@tinara23 tak ty si mala tiez pozehnanie foliky, to z clostilu? lebo ja z clostilu

tinara23
2. srp 2011

@timmka jo jo brala som clostil 3-7DC 1x1 tbl.

sarafortuna
2. srp 2011

@tinara23 , napíííínak... 😉
ved testni aj zajtra aj pozajtra... ak máš už len 2 testy..
neverím, že zajtra neocikáš 🙂 🙂 🙂

timmka
2. srp 2011

@tinara23 po jednej kazdy den??? a tak si dobre zareagovala??? ja ked som ho brala minule,stale som mala iba jeden folik a tento krat som mala 3 foliky, brala som ho 2x1 tabletku

tinara23
2. srp 2011

@sarafortuna neocikááám 😀 lebo som rátala aj ten ocikaný, takže mi ostal v zásobe už len jeden, mohol by byť víťazný 😲 😲 😲

tinara23
2. srp 2011

@timmka ale ja mám aj bez clostilu folíky, len je vraj vyššia úspešnosť pri IUI, keď si takto nadopovaná 😀 , ak to teraz nevyjde, tak budúce IUI idem bez clostilu, lebo vraj účinok je ešte ďalší mesiac, aby som sa zbytočne nedopovala

timmka
2. srp 2011

@tinara23 aha, no ja neovulujem 😢 , tak drzim palce