• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
babulky ďakujem za držiam prstíkov :slight_smile: ale test je negatívny, čumím naň z každej strany, ale nič nevidím :frowning2: aj keď moje teploty sú ukážkové : http://www.fertilityfriend.com/home/323948
ale nič sa nedeje ideme do druhého IUI. :slight_smile:
4. srp 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahote baby tak u mna dva dni mrcha silna ako hovedo a dnes nic zaujimave aha http://www.fertilityfriend.com/home/deni
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 ze dame si preteky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@atreyu jj uz zaciname :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 fuuuuha tak vysoko teplotka este aj hore isla a test nic :angry: no ale este by som asi flintu do zita nehadzala uplne
4. srp 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denda29 bud rada ze tak kratko trvala, mozete supnut hned na to
4. srp 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@st2 ono tie vyššie teploty spôsobuje utrogestan, ale zase na to, že meriam v puse je dosť vysoká. Ja ešte testnem zajtra nech mám istotu, lebo mám volať do centra.
4. srp 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak moja ovu je potvrdená včera - viď graf

http://www.fertilityfriend.com/home/2074ff

z tehu tento mesiac nič nebude, snaženie bolo naposledy 12DC, 3 dni pre spermie je dlhá doba :confounded:
4. srp 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/353109 tak ja nes takto...muzou spermoskx pov cerejsim veceru menit teplotu? :grinning:, by jsme tu teplotu chtela mit trochu nizsi, alebo o moc vyssi, kazdpopadne mereno o hodku skor:slight_smile:
4. srp 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no a nie? :sweat_smile:
@hadassah este nehadz flintu dozita :wink:
4. srp 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 a nechodi sa na krv do centra na kontrol na 14den?? ale aj tak sa mi zda dost vysoko ta tvoja teplotka
@hadassah nikdy nevieš, možno práve jeden jediný bojovník môže prekvapiť :slight_smile:
@riana12 ok a doping je povoleny ?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@strihalka nemali by menit teplotu, ale skus testik aj dnes ci len predsa nebude este silnejsi ako vcera
4. srp 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 to by bolo skvelé, ale vždy sexujeme aj celý týždeň v kuse, aby sme využili všetky plodné dni, no a nič z toho doteraz, tak si nemyslím, že sex 3 dni pred ovu by mohol byť úspešný
4. srp 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 mám zavolať zajtra a uvidím čo mi povedia. Lebo na správe mám, že zavolať a oznámiť ako dopadol testík, tak neviem.
4. srp 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 jasne :wink: :grinning: :grinning: tu sa fair play neuznava :sweat_smile:
4. srp 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 aha, tak potom asi kazde centrum to ma ine, tak rano testni a zavolaj a uvidis co ti povedia

@riana12 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ok tak ja sa verejne priznavam ja dopujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. srp 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 hmmm, testik mam sebou takze testuju ve dve a paj jeste vecer:slight_smile:
4. srp 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka uvidis co ukaze ten prvy hlavne
4. srp 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 a kde máš graf, 9 DPO je skoro na testovanie podľa mna
4. srp 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 , no dokelu!!!!
tak nabudúce, dáme tie paličky NARAZ... :wink: :wink: :wink:
kto sa pridá? ja už chcem PALIČKY... :unamused: :unamused:
4. srp 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadassah , fakt sme tu mali prípad, že aj 3dni pred ovu stačilo :grinning: :grinning: :grinning:
nie je to extra pravdepodobné, ale ak to má vyjsť,tak to stačí... :slight_smile:

kočky, ja dnes 1.dc - moje experimentovanie nevyšlo :grinning: :grinning: :grinning: , ale aspon som si ušetrila pár dni čakania na mrchu a aj som si "naškrečkovala" dufaston pre prípad tehotenstva :wink:
a začínam so sojou, takže uvidíme, čo to teraz spravíííí :sunglasses:
4. srp 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna ja ja ja ja ja ja sa hlasim :grinning:
4. srp 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna tak predsa ides na tu soju, tak nech urobi zazraky
4. srp 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 , no idem ju skúsiť a asi na 10dc by som chcela ísť na kontrolu k dr...
v apríli či máji mi clostil nechcela dať, že je ešte "skoro" tak ak nedá teraz, tak skúsim potiahnuť 3 mesiace so sojou a Agnucastonom... ked ja to mám veľmi komplikované, kedže foliky rastú už okolo 13-15dc by som mala ovulovať.. no neprasknú, tak sa trochu bojim že čo to spraví... :slight_smile:
keby sa mi podarilo aspoň schudnuť :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. srp 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna ahoj, prosim te ten agnucaston, kde jsi ho sehnala?v jake forme?snazim se naji tneco prirodniho na snizeni rpolaktinu dekuji:slight_smile:
4. srp 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna no ved skus soju, i ked nemusi zabrat hned prvy mesiac, ale uvidis, a najlepsie ist teda na sono nech sa na ne pozru zblizka ze co robia ci aj prasknu teda hlavne
a ved si sa aj dala na chudnutie a ako nejde to?
4. srp 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka , ano je to práve na prolaktín ale aj všeobecne na úpravu cyklu... ja ho kupujem na www.magister.sk , lebo v jednej lekárni ma zase presviedčali že je na predpis ... oni ho nejako často menia - raz je v kategórii na voľný predaj, inokedy na recept.
skús v niekoľkých lekárnach a ked nekúpiš tak cez magister.sk alebo nejakú českú e-lekáren
4. srp 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kolikrát za den zkoušíte ovu testík? Mně ráno vyšel silnější duch - tedy úplně né duch, ale zase ani ne ofiko čárka na ovulku, tak nevím jestli to mám zkusit ještě večer nebo až zase zítra ráno...
4. srp 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 , no ja chudnem už 3 roky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
absolútne sa mi nedarí...
začala som si pozorovať chute - a veru neviem, či sú to hormóny ale ja niekedy mám takú chuť na sladké, že som schopná sa pre čokoládu pohádať s niekym.. proste nemám šancu sa ovládnuť...
a naopak niekedy proste vôôôôbec nemám chuť na sladké, tak ja neviem, už rozmýšľam či fakt mi tie hormony neskáču či čo, A tiež som si všimla, že ked mám depku alebo sa s mužom na niečom trochu "pochytíme" tak hned idem pokutrať do "sekcie maškrty" a musím si niečo dať :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

proste bojujem sama so sebou... už mám aj stacionárny bicykel zaparkovaný, no nejako sa mi tam nechce trápiť.. musím si kúpiť repráky k notebooku aby som si mohla pozerať filmy alebo počúvať aspon muziku... proste vidíš, stále sa na niečo vyhovááááram :grinning: :grinning: :grinning:
ale už fakt ked kupim repráčiky, tak sa tam vypotím... :wink:
4. srp 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek