• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
čaute kočky, my ideme na "rodinný výlet" smer Spišský hrad.. .dúfam, že nebude z techn. príčin zatvorenééééé, lebo sme prehovorili aj brata s rodinkou... :grinning: :grinning:
4. srp 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna čítam, že chceš chudnúť. A tie chute - nájdem ti jeden zaujímavý článok, ktorý sa zaoberá presne týmto. Je to ochudnutí žien, v súvislosti s PMS, tie chute sladké - môže mať súvis s PMS ale aj napríklad s tým, čo konkrétne ješ. Ide o glykemický index - ak zješ nejakú potravinu, kvôli ktorej ti potom prudko klesne cukor (hypoglykémia), tak jasné, že by si zhltla v záchvate všetko :wink:
4. srp 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miky ja by som skusila az dalsi den, ak to nie je tak ze chyba iba kusok tak staci az na dalsi den
4. srp 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 řekla bych, že je to tak ani ne na polovině ofiko čárky :wink: takže tedy až zítra ráno, děkuju za radu :slight_smile:
4. srp 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 je mi luto, dalsie IUI statisticky zvasuje sance :wink: aj my pojdeme v septembri na dalsiu, juchuu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inac poslusne hlasim, ze mam mrchu a tesim sa :grinning: aspon raz nech ma radost, ze na nu nenadavam. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka no konečne, asi sa prvý krát tešiš na mrchu :slight_smile: sa nechala prosiť potvora jedna :grinning:
však vyskúšame aj ďalšie, potom to už nemá zmysel a skúsim IVF
4. srp 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 no podla tho presneho nacasovania po poklese by som ppovedala, ze asi bola dalsia ovulka bez mrchy.. :slight_smile:
lekar mi tiez povedal, ze sa to mohlo stat, kedze som mala nasadeny clostylbegyt.
http://www.fertilityfriend.com/home/Lauritka
4. srp 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahojky moja...tak sa tesim ze sa tesííš... :grinning: :grinning: :grinning: co povies na mna?? http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec
4. srp 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi no zatial sa drzis :slight_smile: len sa drz a neklesaj.
4. srp 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka nooo vykonaaam....co uzzz... :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna skoda, ted mi prisel od magister akorat teploemr:-/taky jsem to mohla hodit do jedne obejdnavky:o), ale uzvim pro priste atobe to ucinkuje?mela jsi zvyseny prlkatin, nebo to beres na upravu?
4. srp 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 tak testiknaplno pozitivni:slight_smile:)jupajda jupii
4. srp 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@strihalka tak to som ryada ze je pozitívny...snazilkovat snazilkovat snazilkovat... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. srp 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@strihalka supeeeeeeer, parada, no vidis kto si pocka ten sa docka
4. srp 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2
@annavi 24DC, no kdo by to jeste cekal?
4. srp 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna tak si uží výlet :slight_smile: hlavne aby počasie vydržalo :slight_smile:
4. srp 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka :grinning: gratuluju k mršce.

Všecky zdravím
4. srp 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkamca dakujem :slight_smile: ani brucho uz neboli, znasam to v pohode :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
babce ja som aj zabudla pogratulovat tehulkam...
a chcela som napisat co som sa vcera dozvedela...kamoska po 7 rokoch snazenia a hormonov a mimomaternicoveho na 4 inseminaciu je tehotna v 4.mesiaci snad to dobre dopadne este nie je nic vyhrate...
4. srp 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky hodila som fotky z ultravzvuku neviem či niečo uvydíte.... 5-ž týžden... Dnes som bola na kontrole... No od včerajška špiním.. tak sa bojím,... také slabé hnedé špinenie... Dúfam že sa máte fajn.. všetkým tehu.gratulujem a ostatným prajem pevné nervy a nech sa to čo najskor podarí... :slight_smile:
4. srp 2011 v 19:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
10dpo a staaale bielo :angry: takze dalsi cyklus
4. srp 2011 v 19:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute baby,nejake nove tehulky?
4. srp 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka , mne veľmi pomohol pred 2 rokmi, kedy sa mi z ničoho nič (resp. PCO) predlžil cyklus na 70,60,45, dní... a vtedy som začala aj merať...
mala som anovuláky, ale po 3 mesiacoch brania Agnucastonu a FEMI kvapky bol cyklus 26dnový a o 2 mesiace na to, som mala silné bolesti v podbrušku - vaječníky a potom som ZAČALA zázrakom ovulovať...
Teraz mám však iný problém - cyklus OK, ale ovulka nechodí - resp. vajka neprasknú...
Tak vraj je to chyba v "hormonálnom systéme" - to mi poradili na elep.sk a aj na fertility.sk - a ked sa chcem dopracovať k ovu, tak musím "ukočírovať" tie hormony a dostať ich opäť do rovnováhy.
Takže som si kúpila 2 balenia a ZAČALA ich POCTIVO brať každé ráno NALAČNO 30minút pred jedlom... tak to má vraj najvyšší účinok...
Prolaktín mám vraj OK, ale chcem si ho overiť, lebo občas mávam "mliečno-číre kvapky" pri stlačení bradavky - a to sa mi veľmi nezdá, hoci som čítala, že ak je to iba trošku tak to nevadí... :confused: :confused: :confused: :confused:
4. srp 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 , počasie vydržalo, neteriam sa páčilo a aj mne - mali tam aj taký krátky milý a zábavný "program" - šermiarska "družina" či čo to sú za nadšenci historických zbraní :grinning: :grinning: :grinning:
A ešte sme stihli minibicyklovanie do susednej dediny - ale to len také fakt MINI :wink:
mám pocit že je nedeľa... nezamestnaní strácajú POJEM o tom aký je deń a aký je dátum... strašné :grinning:
4. srp 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky něco pro pobavení... http://www.emimino.cz/diskuse/zdrobneliny-v-bezne-komunikaci-76915/strankovani/2/ první příhoda stojí za to..
4. srp 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna dakujem moc z ainfo!!!!
4. srp 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima01 cau, ako ovu uz dosla? muz znasilneny dostatocne? :slight_smile: mne teda naozaj dosla na ten 11DC, a co je super bola som zhodou okolnosti na 12DC u lekara, tak pekne videl zlte teliesko a vdaka nejakej tekutine co sa tam po ovu rozliala a vytvorila kontrastnu latku videl aj to ze lavy vajcovod je priechodny, aspon nieco funguje :sweat_smile:
@lauritka gratulujem k mrske, asi to boli fakt dve ovu :slight_smile: a ako s tvojim iui, pojdes uz tento cyklus?
a este moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/35abe0
5. srp 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. srp 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahojky moja..co myslis??? mohla byt ovulka 15 DC??? ale preco som mala potom ovu test pozitívny n a16 DC..skoda len ze som netestla aj 14, 15 DC..... :unamused: . http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec co myslis???sme to asi prepásli co??
5. srp 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. srp 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek