• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@st2 no zaujimavy bude az neskor, este je to nuda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. srp 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no ved preto aj pisem ze je paradny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. srp 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 a ty aky bum dole :sweat_smile:
@st2 jaaaj, ty takto ironicky, cooo? :grinning:
@riana12 nie ze ironicky ale na pobavenie hned zrana :grinning: :grinning: :grinning: a veru supla som riadne dolu, netusim preco, ale citim ze sa tam dole daco deje uz ma obe strany bolia, zeby soja ucinkovala :confused: ale vcera som len tak so srandy skusila ovu testik a bol biely ze ani duch tam nebol :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no ved aj ironia moze pobavit :wink: :grinning:
5. srp 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, pozrite sa mi prosím niekto na môj graf v albume.. tento mesiac sa mi to nejak nezdá.. sa mi to nejak ustálilo a ovulku som mávala 16DC a tento mesiac žiadna ovulka? teda fertiliti mi ju ukázalo, ale je to nejaké divné :unamused: :confounded:
5. srp 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no ale nie kazdy ironiu chape ako pobavenie, tak radsej aby sme si rozumeli vopred :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veroniduri bud bude anovulak (stat sa moze) alebo sa trochu ovu oneskori... co ta posledna teplota s prazdnym kruzkom? a hlien si nesledujes?
5. srp 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 u mna v pohode takmer vzdy :wink:
5. srp 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veroniduri co spravi graf ked mu vymazes ten hlien :confused:

@riana12 som rada :wink:
5. srp 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte koceny, ja zatial takto :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/357d17 , takze ovu sa konecne blizi :slight_smile: jupiiiiiii :sweat_smile:
5. srp 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beava nepojdem moja, august maju dovolenku v CAR :slight_smile: , takze az v septrembri.

@annavi no mohlo to byt tak ako som ti vravela, mozno si mala pozitivny este skor, ale netestovala si. a ked das ten pozitivny ovu test prec, preznaci ti ovulku ??
5. srp 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka anomoja preznací...na 15 teho...ale len prerusovane..tak ja neviem..hmm.. :unamused:
5. srp 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi no neostava nic len cakat ako sa to vyvrbi, alebo kedy planujes testovat :slight_smile:
5. srp 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no ved ja viem..moja tak kedy mam potom testovat ovu??ked mi min. cyklus prisla na 22 DC..a teraz na 17, či 15??hm???som z toho jelen??hlien mavam kadejaky..som z toho jelen...hm???nemozem predsa testovat cely mesiac v kuse...hm???co ty na to??
5. srp 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte , j a dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/353109 , vcera k veceru neuveritelna bolest:slight_smile: dole:slight_smile:, k pulnoci bolest prestala, tak doufejme ze jsme vse stihly, dnes uz je bolest mensi, taka nenapadna.)jeste teplotku dopilovat
5. srp 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka tak fajn, aspon sa ti tymto dlhsim cyklom neoddialilo iui
inak tento dr. u ktoreho som bola povedal ze zvysenie teploty moze ukazovat, ze ovulka bola bude vcera alebo predvcerom ... ? :fearful:
a este ma zacalo matat, ze ci naozaj sa vo folikule nachadza vajko? to je mozne nejak vysebapozorovat?
5. srp 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
babce od 12DC mam soplovy vytok a je uz 17DC dnes a stale mam soplovy...to znamena,ze ovu este teoreticky neprebehla pokial je soplovy? dik.... nemeriam este ani netestujem ale tak pre infosku :wink:
5. srp 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka no som zvedava na dalsie tepltoky teda :wink:
5. srp 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 to je jak na potvoru.. akurát, keď sme mali obaja dovolenku a chceli mi sa posnažilkovať, tak ovulka mešká.. hlien si sledujem len tak zriedka.. ale viem, aký mávam pred ovulkou a taký som ešte nemala, tak mi je to divné :unamused: asi fakt anovulák, ale nechápem prečo.
5. srp 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 zmenila sa čiara ovulky z plnej na prerušovanú, inak nič :frowning2:
5. srp 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veroniduri a merias asi teraz v ine hodiny ze :confounded: no treba este odsledovat dalej co urobi teplotka ak pojde hore je dobre ale ak dole ee
5. srp 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no to aj ja:slight_smile:
je mozneze vajko prasklo?
a uz putuje?
5. srp 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 snažím sa merať v rovnakú hodinu.. lenže každý týždeň vstávam v iné hodiny teraz, keď mám dovolenku.. ale snažím sa zobudiť v rovnakú skoršiu hodinu, odmerať a pospať si potom ďalej.. takže v časových hodnotách by nemal byť problém, hnevá má ta ovulka..
5. srp 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veroniduri no lebo tam mas biele gulicky, to znamena ak merias v ine hodiny (teda ak to tak zadas do grafu)
@strihalka no jasne ze to je mozne, ale este by som poistovala dnes teda, lebo prave teraz vajko zije ak prasklo
5. srp 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@st2 to hej, sú rozdielne hodiny..rozdiel je len v tom, že tento týždeň meriam v skoršiu hodinu, ale každý deň v rovnakú.. ale to by nemalo vadiť..
5. srp 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi testovat mozes 10-11 dni po ovulacii. :slight_smile: minuly cklus ta nemusi zaujimat. uhniezdenie sa odvija od ovulacie.
5. srp 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beava teploty sa zvysi PO ovulacii. a ty sa nedozvies ci vo folikule je vajko, to ani lekar :slight_smile:
jedine pri odbere vajicok pri umelom oplodneni asi.
5. srp 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veroniduri ked som pozerala prvykrat, neviem preco, videla som tvoj grafik len do merania v utorok... az potom neskor som tam zbadala s meranim do dnes... no ak si merala cely tento tyzden v rovnaky cas a ide ti teplota hore, tak si po ovu...
5. srp 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek