• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@jania023 :grinning: když už tak už,jo? :grinning: Moc ti to přeji
6. srp 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@strihalka dakujeeeem :slight_smile:
6. srp 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@strihalka to aj kupis v lekarni ten kontryhel :slight_smile: nemusis objednavat, ci tam to je lacnejsie?
6. srp 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka Your Charting Home Page Web Address - toto tam neviem najst :(
6. srp 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka10 no ved mozno to vyjde a budu aj dve
6. srp 2011 ve 21:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 hned nahore na strance,potom co si as setup, objevise ti tato stranka?

6. srp 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. srp 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka to asi nebola sprava premna :grinning: :grinning:
6. srp 2011 ve 21:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka a uz som na to dosla , mala som nieco zle zaskrtnute, takze tu je moj link

http://www.fertilityfriend.com/home/362207

ja myslim ze bola ovu na 13. den, a ozaj ono mi to samo potom urci kedy som mala ovu spetne alebo to ja si musim zistit?
6. srp 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@strihalka uz som na to dosla, dakujem ti krasne za ochotu :slight_smile:
6. srp 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leeenka26 mělo by samo po určitých hodnotách, ještě se to totiž může změnit co se týče teploty, ale dle mého opravdu byla 13C
6. srp 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka10 to by bolo uplne super, mne to tak vychadza aj podla priznakov ze bola vtedy, inak ja mam stale taketo nizke teploty, ale to je u kazdeho asi inak. Moc sa v tom nevyznam a po anglicky viem len malinko. Takze ono mi to vyhodnoti asi az na koci mens. cyklu?
6. srp 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeenka26 nějak nevím kdy to vyhodnocuje, mě to tam vyplivlo vyhodnocení dnes ale může se to ještě posunout, jako se mi to stalo minulý měsíc a my se v tu dobu zrovna nesnažili, jinak nízká teplota není nic špatného, mě také neleze moc vysoko :wink:
6. srp 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka10 tak to je fajn, esteze ovulujem, chcela som si to vlastne radsej aj grafom potvrdit. Ale ked som pozerala rozne grafy, tak tam take krivky lietali a ovu uplne divne, ze by som absolutne nepovedala. Je to take zvlastne. Ja tomu moc nerozumiem, este neviem presne ako to funguje. Ale asi tak, ze teplota poklesne a potom zas stupne o 0,2 - 0,4 stupna a drobne odchylky teploty su mimo toho. Nie? :slight_smile: ja neviem
6. srp 2011 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.. asi ste ma trosku prehliadli vcera tesne po 17tej som pisala prispevok..
nechcem sa nejak vtierat vnucovat do temy... ale ste v tom skusenejsie a ja uz nemeriam dobry ten polrok.. preto by som sa chcela len opytat ci ma zmysel merat BT ak kazdy mesiac vynecham jeden tyzden v kuse..
dakujem,.,
7. srp 2011 v 00:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanae dle mě to je na nic, nevyčíhneš ovu, ale nevím no, pokud ti jde hlavně o ovulaci, tak měřit někdy od 10DC až po ovu a pár dní po ní... ale to už rovnou můžeš koupit ovulační testy :wink:
7. srp 2011 v 01:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka10 aj mne sa to zda byt na nic take meranie.. ale pri mojej nepravidelnej menstruacii by som asi ovu testy kupovala cely mesiac a nic tym nedosiahla :unamused: ..
asi mi ostava jedine- zmenit pracu a nemat nocne smeny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2011 v 01:08  • Odpověz  •  To se mi líbí

@chanae zkusila jsi kontryhel na zkrácení a upravení MS?
7. srp 2011 v 01:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanae, no zalezi na tom, jak pravidlene mas nocni?
treba by se to dalo...pokud by byla smena zacatku cyklu, tak ok:slight_smile:)nebo pokud vis, kdy ovu byva, takmerit jen v tu dobu.....
7. srp 2011 v 01:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka10 o tom som ani nepocula.. moj lekar nevie na nic ine napisat recept ako na duphaston stale a dookola i ked vidi ze to nepomaha a ked chcem zmenit liecbu tak este ja som zla ked si myslim ze lieky zaberaju z mesiaca na mesiac..
7. srp 2011 v 01:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanae tohle je čaj, nevím jak se jmenuje u vás, ale je fakt super, mě se zkrátila MS a byla slabší,bez bolesti a nebýt nervů tak přišla i jak měla :slight_smile:
7. srp 2011 v 01:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka ved prave ze nedokazem vopred tusit kedy mam nocne-jedine viem ze ich musim ich mat 7v mesiaci . a ovu absolutne netusim kedy mam kedze moj cyklus je uplne rozhadzany..
7. srp 2011 v 01:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka10 idem skusit zistit ako sa vola po slovensky alebo ci sa neda kupit z ciech online :slight_smile: dakujem :slight_smile:
7. srp 2011 v 01:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanae není zač :wink:
7. srp 2011 v 01:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka10 kontryhel je slovenska alchemilka :sweat_smile: aspon tak to vravi prekladac na internete :slight_smile: .. idem citat studovat nieco o nom.. :slight_smile:
a je zaco dakovat.. vravi sa ze topiaci sa aj slamky chyta - tak ako ja s mojim partnerom kazdej nadeje na mimi..
7. srp 2011 v 01:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanae já věděla, že tam je milka :grinning: držím vše co můžu ať to pomůže :dizzy_face:
7. srp 2011 v 01:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka10 :grinning: este ze tie internetove prekladace existuju :dizzy_face: a pozeram ze aj tu na konovi je tema.. mam pocit ze budem mat co citat najblizsiu dobu :slight_smile:.. a dakujem:slight_smile:
7. srp 2011 v 01:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanae :grinning: není opravdu zač, vše si dobře načti, snad ti pomůže
7. srp 2011 v 01:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka10 skusime uvidime :slight_smile:.. oplati sa skusat vsetko si myslim.. sice po lete asi skusime centrum reprodukcnej mediciny ale nadej umiera posledna :slight_smile:
7. srp 2011 v 01:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanae nám možná také nic jiného nezbyde, ale dokud neuteče rok, tak to řešit nebudeme... a přesně jak píšeš, naděje umírá poslední :wink:
Teď už půjdu spát, ať můžu ráno měřit :slight_smile: tak pá
7. srp 2011 ve 02:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek