• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@lauritka a nevies mozem to daj aj pri clostile?chystam sa ku dokymu tak nech nevyzeram jak tava :grinning:
7. srp 2011 v 19:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janie80 hmm.. no ale na 15 dpo je to aj tak slabe.. no uvidime co rano teplota-
7. srp 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka noooo supiiisne..je ..a este tu zacalo liat..tak je to suuuper.. :sweat_smile: :sweat_smile: uff..som nejaka moc nafuknuta.... :unamused: ale zaujimave je ze ma nic neboli..ziadne PMS ako minuly cyklus... :fearful: :fearful: som zvedaava kdy dojde mrchaaaaaaa...
@janie80 skus rano testntut este, ak je tam duch tak by mohol zosiliniet, inak grafik vyzera na tehu :wink:
@jania023 no vedmne to dali pri clostyle pred IUI :wink: 3-7 DC clostyl, 12 DC pregnyl. :slight_smile:
@annavi my sme boli akurat so psami, tak sme dobre zmokli za par sekund :grinning:
7. srp 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 nemam uz test, tak testnem v utorok alebo v stredu. to by uz mohlo byt nieco vidno... ak neklesne teplota... :unamused:
7. srp 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ale ja na iui nejdem tak ci mi to da...
7. srp 2011 v 19:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 no to neviem.. :confused: moj lekar napriklad pregnyl nechce pichat, ze len v CAR to robia.
7. srp 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janie80 tak ano ak teplotka neklesne kludne testni v utorok, ak tam ciarka ma byt tak tam bude
7. srp 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 hlavne nech uz viem, ako to tento cyklus dopadlo... zmierim sa aj s tym, ze zase raz nic... len nech to uz viem... ma natahuje, ten nas drobec (ak tam je) :wink:
7. srp 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janie80 tak potom sup kupit testik aby si mohla rano testovat :grinning:
7. srp 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 ja som v tomto dost trpezliva... uz presli casy, ked som testovala takmer hned po styku... :grinning: vela mi povie teplota, takze odkedy meriam, nemam taky arzenal testov doma... :grinning:
7. srp 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka ta to je ale :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ved uvidime aka bude ta moje gyndoska som vymenila lekara tak sa uvidi co a ako
7. srp 2011 v 19:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “vymazať na vlastnú žiadosť”
7. srp 2011 ve 20:02 • sarafortuna
@st2 takze ovu test rovnaky ako vcera o trolinku silnejsiii... :wink:
7. srp 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. srp 2011 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
ja si teda ale hopsam :confused: http://www.fertilityfriend.com/home/st2
inak nechapem vcera ten egg, lebo dnes zatial sucho a ovulka nevyzera byt ze by sa teda chystala
8. srp 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 pockaj este ako sa to vyvnie pocas dna :wink: a ake tam mas teraz pekne "W" :grinning:
8. srp 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no budem veru sledovat co sa stane ci sa nieco zmeni lebo suchotyyyyyy zatim, a uvidim co aj testisko, dam si zase liter dzusiku nech tomu pomozeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 W ake srandovne aj hore nohami aj dole nohami :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 ja mam na mobile celkom super program, nieco ako FF, tam ked zadam pocas dna hlien, tak mi to hadze vykricnicek, ze to mam robit az vecer :grinning: nieco to ma do seba, bo ked osledujes takto zrana, hlienik sa este ukazat moze alebo sa aj uplne zmenit...

a ovutestiky nerobis?
8. srp 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no ze je to ako "winner", vitaz po anglicky :grinning:
8. srp 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 a skor tam mas "M" a "W" - mama a vitaz :grinning: :dizzy_face:
8. srp 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 robim robim, teda vcera som robila a bola tam slaulinka ciarocka, tak aj podla toho usudzjem ze najskor take 3,4 dni to potrva este
no ved vcera som mala hlienik doobeda a potom sa veru netvaril vecer ze by tam nieco bolo, skor vodovy len,

ale ten winner sa mi paci, takto to ukazovat hned na zaciatku , len aby aj koniec bol taky vitazny :grinning:
8. srp 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ty si dobraaaa ale beriem vsetkymi desiatimi :sunglasses:
8. srp 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 ja nie som dobra, to ten grafik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
aj vodovy hlienik je dobry :wink:
8. srp 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 hej viem, on ten egg sa vecer zmenil na watery, ale v tabulke som nechala egg, viac sa mi paci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 hlavne, ze to bolo take tekutejsie :wink:
8. srp 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Není možná, po tom co jsem přestala v ovulku tento měsíc doufat, tak dneska ráno na mě z testíku vykouklo toto :grinning: . No a podle grafíku jsme takto, takže snad zítra teplota vyletí raketově vzhůru a už tam zůstane :wink: http://www.fertilityfriend.com/home/2b1b47
8. srp 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek