• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@miky krásny testík :wink: tak už len nech sa teplota raketové šplhá hore :slight_smile:
8. srp 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 v to taky pevně doufám, že zítra už bude v závratných výškách a pak už neklesne :wink:
8. srp 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, tak ja dnes splham :grinning:, http://www.fertilityfriend.com/home/353109, uvidime co zitra:slight_smile:
8. srp 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka parada, len tak dalej :wink:
8. srp 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka supeeeeer vidis, oplatio sa pockat, podla mna je to uz jasne :wink:
8. srp 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 noo, jen my sex naposledy 24DC:frowning2: a to nevim.....:.-(
8. srp 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka no to uz nechame v rukach bozich, hlavne ze ovu prisla
8. srp 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@st2 nojo, ale ze ji to trvalo:slight_smile:)
8. srp 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka tak to teda riadne, :angry:
8. srp 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no u tebe to taky vypada kazdou chvili na spadnuti :slight_smile:)dle hleniku, snad kazdym dnem ides hore:slight_smile:)aj testik muze ze dne na den:slight_smile:
8. srp 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě mě holky napadlo, takový ten "kříž" přes celý graf, kde jde vyznačené systémem, kdy byla ovulku si systém vyhodnotí na základě BT sám a sám jí tam vyznačí, nebo to mám nějak udělat já? To, že byl pozitivní ovu testík jsem tam zadala růčo - malý křížek v zeleném okénku, ale u spousty z vás jsem tam viděla ten veliký kříž a pak i to, že se Vám u něj počítali dny od ovulace
8. srp 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miky kriz vyhodnoti a nakresli sm ff:slight_smile:) a pocet DPO maji myslim jen vip zakosi:slight_smile:
8. srp 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka děkuju, tak to mi spadl kámen ze srdce. Jsem docela antitalent a tak jsem se bála jak to tu budu složitě hledat :grinning:
8. srp 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miky :grinning:
ze, hrozny ten ff:slight_smile:
8. srp 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka oblzvláště pro ty co mají chatrné znalosti AJ jako já :grinning:
8. srp 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miky sak to, ja jedine strejda google :slight_smile:)
8. srp 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka no neviem si tam skacem riadne :grinning: uvidim co povie testik ale este sa na to necitim
8. srp 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 ale tak hlenik uz napovida a co krcek?
hruza, vsechny snazilky z teto temy uz jsou prevazne tehulky, teda ne hruza, lae ja nas ubylo
clovek mel rano dositat rychle 3strany a ted si precte deset prispevkua ma docteno:frowning2:
Uz aby jsme aj my mohly ......
8. srp 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka krcek je pre mna spanielska dedina, ale jedine viem ci je hore alebo dole, :grinning: ale vcera dole este nebol, iba ten hlienik sa objavil, tak snad sa este objavi aj vtedy kedy ma
8. srp 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no aj pro me bol vesnice, ale nejak uz jsem se zorientovala.))tak ddrzim prsteky:slight_smile:
8. srp 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima01 no ahoj moja, ako ti je dnes? si na PN? co uz tento cyklus asi vynechame, ja sa k tebe tiez pridam. Hned po ovu som dostala silnu nadchu a asi z nej sa mi spustilo na 5DPO silne spinenie, nieco ako hnedy menzes. Z nadchy sa neviem stale vystrabit, nepomaha nic iba otrivin a take blbosti a to si nechcem stale davat do seba :frowning2: Tak hlavne nech vyzdravieme kym nepride dalsia ovu :dizzy_face:
tu je moj grafik http://www.fertilityfriend.com/home/35abe0
8. srp 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beava jaaaaj je mi luto choroby jednej skaredej, ale grafik je pekny, a to spinenie nemohlo byt hniezdnie :confused: niekedy take byva
8. srp 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka jeeej moja no vidííís....gratulujem k ovulkeeeeeee. :dizzy_face: :dizzy_face: a ak si mala ečkovy hlieeenik tak bojovníci vydrzaaali... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. srp 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@annavi byl a velky:slight_smile:tak snad vydrzeli, uvidime co se bude drzet hore tepotka, a ty ako pres vikend, stale hore?netestovala si?
8. srp 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 dik, no mozno, aj ja som si to na chvilu pomyslela, ale je mi tak zle ze neverim, ze by moje telo podalo nejaky implementacny vykon :slight_smile: svina nadcha, uz s nou taham 3 tyzden, som si myslela ze som sa jej zbavila a ona udrela s vacsou silou :unamused: Pozeram, ze mozno mas ovu? alebo az ten 14DC? Aj minuly cyklus si vyskocila na 8DC, ale zas ten hlien .. :fearful: No kazdopadne snazit sa, snazit sa, snazit sa ako by povedal Lenin keby bol bol na konikovi :slight_smile:
8. srp 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka no tak vidiiis.. :wink: nakoniec sa ti to pekne všetko krystalizuje... :wink: ja naprikla ečkovy hlienik nemam..hm...tak neviem ci z toh nieco niekedy bude...ale ak to tento cyklus nevyslo tak od buduceho pijem grepovy džusík že vraj pomaha na hlienik..a to mam aj lanovy olej doma ktory je na to a som to odlflákla tento mesiac... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ja už štvrtý den 36,9..tak som zvedava ci to bude stupat alebo klesat... :sweat_smile:
8. srp 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beava no ved uvidis ako sa to vyvrbi cele, nadchu ani ja neznasam to je des ked clovek nevie poriadne dychat
no a u mna ovu uvidime, ale verim ze pride coskoro :wink:
a veru snazit sa snazit sa snazit sa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi ja jsem tento mesic pila poprve grepikovy dzus a myslim, ze prave jemu muzu podekovat:slight_smile:)mela jsem ho sice jen jeden den, ci dva, a to jsem ho pila malo, rpisti mesic musim zvysit:slight_smile:
8. srp 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka ano??vdaka grepáku si male eckovy hlienik??no tak to si ho idem nakupit... :grinning: :grinning:
8. srp 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi ja jsem akoat vcera koupila dalsi dva litry, neverila jsem ale stalo se:slight_smile:)
a zacinam pit znova kontyhel a jeste nejake vitamink:slight_smile:
8. srp 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek