• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@sarafortuna Snad ano :slight_smile:.. nejak to zvladnem a ked nie tak sa budem pytat..
13. srp 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvia371 , ešte je to v poriadku... ale pokiaľ viem, tak sa dáva v takýchto prípadoch dufaston...
prípadne si skús od ovulky nasadiť pyridoxín B6 - neberieš ho?
kľudne môžeš 2krát denne - 1tbl je 25mg
prípadne ešte zvýš Cvitamín po ovulke alebo od 6.DPO..

značí to, že progesterón je asi nedostatočný, ale môže to byť aj tým, že je sliznica vysoká a proste začne odchádzať.... dr. o tom vie? nemala si HP po ovulke alebo ultrazvuk...

sú kočky, čo to proste takto majú a nič im s tým nepomáha... ale vo väčšine sa dá tomu pomôcť, hlavne tou B6tkou.. :wink:
13. srp 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna ďakujem, zatiaľ som to s dokim neriešila, keď najbližšie pôjdem tak sa opýtam, HP som nemala, skúsim nasadiť tú B6 :wink:
13. srp 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvia371 , mnohé kočky si to pochvaľovali... len treba viac cyklov vydržať... :wink:
13. srp 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/358820 dievcata, co poviete na moj minulomesacny graf? LF nejaka dlhokanska... :confused: zeby tam nieco bolo a odislo? :pensive:
13. srp 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janie80 , 16dní LF sa niekedy pritrafí... kedže si robila test na 15dpo tak tam určite nič nebolo, mala by si nejakého "ducha" na teste... lebo ak sa uhniezdi a HCG sa začne vylučovať, tak hcg úplne zo dna na den neodíde... vylučuje sa z tela postupne aj ked je plod "odumretý" - takže ak bol test bielučký, tak to bola iba dlhá LF podľa mna...
:wink:
13. srp 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna no, test nebol az taky uplne bielucky... len teraz neviem, ci sme tam s mm chceli toho ducha vidiet, alebo naozaj tam bol... :sweat_smile:
13. srp 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janie80 tak potom je to vo hviezdach, či tam niečo bolo, máš v grafe aj náznak IP :confused:
nemysli na to... je to už jedno ...
nabudúce to výjde.. možno tam aj niečo bolo, no nebolo schopné života :unamused: :unamused:
13. srp 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna no ved to, ze take som este nemala... ja mam skor problem s kratsou LF, tak toto bolo velmi dlhe... ale nevadi, ideme dalej a nabuduce sa uz uhniezdi poriadne... :wink:
13. srp 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janie80 , vidím že máš jeden potrat za sebou, mala si preverenú trombofíliu na hematológii... ? :confused:
mnoho krát je problém tam... :pensive: :pensive:

13. srp 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna nemala... mala som len klasicke vysetrenie krvi a ta bola vraj uplne super... tam ale asi to vysetrenie na trombolfiliu nebolo... akurat lietam po lekaroch a ked sa nezisti nieco z gyn.hladiska, tak hladame dalej... uz mam aj vysledky u doki, len ma teraz dovcu, tak tam idem az o tyzden... len neviem kedy, lebo chcem, nech mi mrkne aj vajko... o tyzden v pondelok budem 14DC a pri mojej ovule 26-27DC este nebude nic vidno... :confused: ale beriem femi uz druhy mesiac, cize by sa to uz aj mohlo posunut... takze mam dilemu, kedy tam ist... :sweat_smile:
13. srp 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janie80 , chod k dr. až neskôr okolo 20dc ...
a pýtaj sa na hematologiu...tam sa vyšetruje geneticky krv - čiže či nie je genetická porucha ktorá sa na bežných testoch vôôôôbec nemusí ukázať...
Ja mám stále koagoláciu OK, a som trombofilik :wink:

Tak držím palce,
dobrú noc
13. srp 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna dakujem, dufam, ze o mesiac sa pochvalim vitaznym grafom...
dobru noc... :wink:
13. srp 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petraslov a kojis? lebo mne prave kvoli tomu predpisala ten propycil...
13. srp 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko baby tak ja takto http://www.fertilityfriend.com/home/deni ovu stale nikde a mne drahy frci dnes v noci na tyzden prec :angry:
14. srp 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak mi dneska ráno takto http://www.fertilityfriend.com/home/2b1b47
14. srp 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denda29 hmm a hlienik nemas ?? ovu test nevyskusas dnes. ? aj keby odisiel a ovu prisla do dvoch dni, tak to neie je stratene. :slight_smile: hlavne treba este pred odchodom poistit.
14. srp 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ved toto hlien vôbec ziadny co je divne a testy uplne ze negativne. jasne ze spravim test a aj poistime dnes vecer...ale dobre by bolo teraz keby prisla az v piatok :sweat_smile:
Brala som tento mesiac clostik myslis ze je to tym?
14. srp 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denda29 sakris ako to ze este ovu neprisla? a este aj ked si clostik brala, to je divne
14. srp 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak ja dneska takto
o trosku mi klesla teplotka a FF mi hned zmenil ciarku na prerusovanu, fnuk fnuk :angry:
http://www.fertilityfriend.com/home/st2
14. srp 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. srp 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 mne o tom hovor nieco ja som si bola viac nez ista ze v sobotu alebo dnes bude ovu a prd velky taka som nasrata ze az az..a teda s clostikom ze nemam ovu nacas je fakt divne..a bez neho som v pohode ovulovala nechapem :angry:
No ale ked uz teraz meska tak nech meska este zopar dni
14. srp 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/362207

poradte, preco mi tak vyskocila teplota? absolutne nechapem.
14. srp 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 co znamena ze ti ju zmenil na prerusovanu?
14. srp 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miky to vyzera celkom slubne :slight_smile:
14. srp 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeenka26 no ze podla teplot a udajov ktore sa zadavaju do grafu si FF nie je isty ci naozaj v ten den ovu prebehla
a pozerala som u teba pekny vyskok hore, to znamena len tolko ze ovu bola a preto aj vysocila tak vysoko teplotka
14. srp 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denda29 ach jaj, nuz dneska poistite a uz viac preto urobit nemozes, uz len cakat co sa stane, ale fakt sranda ze clostik a ovu nikde, a este testujes ci uz nie
14. srp 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denda29 no prave pri brani clostylu by mala prist ovulka normalne. :fearful: no uvidis podla testu, manze hcodi na tyzdnovky ??
14. srp 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeenka26 nepila si vcera alkohol ? :slight_smile:
14. srp 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 dobre ranko, to bude iba taky nicnehovoriaci pokles, urcite pojdes hore a budes mat peknu plnu ciaru :wink: pozeram, ze si nad svoje tradicne ovu teploty, aj ze si mala + ovu test, a ze u teba testy neklamu :slight_smile: Len nejak sa cudujem, ze predtym si mavala ovu hlien viac a aj cez ovu a teraz v prvy cyklus fytosoje je ho menej a nejak popredu :fearful:
mne napriek duphastonu teplota klesla na ovu hranicu http://www.fertilityfriend.com/home/35abe0 :fearful:
@mima01 ako testik?
14. srp 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek