• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@strihalka to nevadi, to je normalne...pocity ako na mrchu. Neboj nic, pekne rano otestuj a uvidis, ako tam budu ciarocky svietit. Rano nakuknem na testik :wink:
14. srp 2011 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem blazen, 2x wondfo duch, 25Pepino polimitu maly dusikkk, fuuuu, cuka ve me dusicka ze to fakt vyslo:slight_smile:)rano desitka mamatest:slight_smile:)a wondfo.)abych mohla objektivne porovnavat:slight_smile:
15. srp 2011 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka jeej. cakam na tvoj dnesny testik- :dizzy_face:
15. srp 2011 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka ,
a ty ani spať nemôžeš... ?
:wink:

aj ja som zvedavá na dnešný testík....
a ideš hned k dr.? ja by som určite išla...
15. srp 2011 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky, ja som z tej sóje mála toľko hlieniku aj pichanie vaječníkov... no zatiaľ nejako nič... včera krčok úplne neovulkovský vyzeral, tak uvidíme...
možno zájdem k dr. na utz - len je pondelok a vtedy ma strašne veeeeľa :confounded: :confounded: tak neviem či spraví utz..
15. srp 2011 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka jeej...moja..drzim palceky... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@lauritka ahojky moja..tak ja dnes 4 DC....ideme dalsie kolo.. :slight_smile:
15. srp 2011 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky kočky.....tak som tu dávno nebola,nemám nejako čas :slight_smile: takže aké sú novinky? tehulky? :grinning: :grinning: my sa chystáme na ďalšiu dovolenku,len mi musí príjsť pas :sunglasses: ja stále tak isto,veľké nič :angry: :angry: a to každý druhý deň stúpim do hovna a mám toľko štvorlístkov žeby som mohla založiť herbár,minimálne 20ks a šťastie nikde :angry: :angry: inak ja dnes takto,ešte dnes poistíme :grinning: :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/3552c8
15. srp 2011 v 07:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka ahoj tak ako testik?
15. srp 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte....muze delat mamatest ducha? a a wondfo stin?Mam tu u sebe tri ranni testy a koukma koukam...... :grinning:
15. srp 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka daj fotky
15. srp 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denda29 ale teplota je nizko, i kdyz jsem merial o dve hodky skor, tak je nejakych 36,6
15. srp 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Ahojte, tak ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/357d17, ovu vyznacena opat na 15 DC :slight_smile:
15. srp 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste jedna podrobna mamamtestu
15. srp 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@strihalka no ak ti dva testiky takto duchuju, tak to nebude len tak :wink:
15. srp 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 ale proc duchuju rano, kdyz duchovali vcera odpoledne z odpoledni, sakra:frowning2:nemeli by tmavnout:?
15. srp 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee co to tu vidim, ty mas ciarky,, ja zomrem :stuck_out_tongue_closed_eyes: my tu riesime aby ti vobec ovu prisla a ty na nas takto, ale super super chvalim nech len ciarocky pekne silnie ako ma, tisko gratulujem
15. srp 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
inak ja zase o trosku vyssie http://www.fertilityfriend.com/home/st2 len ten vcerajsi minipokles ma zaskocil ale fakt bol iba mini
15. srp 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 ahoj moja, sama tomu nemuzu uverit, zatim nic nekricim, jsou to jen duchy, az to uvidim vyrazne teprve potom uverim, zatim jsem v soku,a le taketo carky boli aj vcera odpoledne:slight_smile:kukni album, pripadaju mi stejne, jestli ty grafy vubec funguji
15. srp 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka joj musis silno verit ze budu silniet, budem drzat palceky, a na testikoch to je pekne vidiet tie ciarky
15. srp 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka tmavnut budu ked tak obden... netestuj kazdu chvilu, dalsi si sprav az zajtra rano a ten porovnaj s tym vcerajsim poobednym... :wink:
15. srp 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 dakujem dakujem.....od vcera me popichuje dole v bruch...res vikend jsem nemerila a sir ikam, zekolko dpo asi jsem..manzel me vyhnal z kuchyne a ja ,,,,hmm, idem si urobit ze srandy test :grinning:
15. srp 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 jojo, uz jsem si aj moc vylila z kelimku, bo jsm tam soupa jeste jeden ovulacni :D :grinning: :grinning: .D
15. srp 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak my dneska o krapítek níž než včera, tak uvidíme jak to bude pokračovat zítra :wink: http://www.fertilityfriend.com/home/2b1b47
15. srp 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka vaou super, a popichuje ta ako ze to citis alebo ako na mrchu, sa vypytujem ako blba ale chcem vediet ze ked to bude aj u mna ze ci to spozorujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: a @riana12 dobre pise testuj az pozajtra a potom az budes vidiet ako tmavne
15. srp 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych dneska asi ocurala vsetko :-d
15. srp 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@strihalka no tak to je super, čárečky jsou regulérní a budou určitě jenom sílit! Držím moc palečky, aby vše bylo v pořádku :wink:
15. srp 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@st2 no vcera jsem mylsela ze prichazi mrcha, pak rislo hnedy vytok malinkato a aod te doby nic a obcas popichuje, obcas jako na ovu, obcas jako na mrchu......
15. srp 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miky dakujem doufam, ze ano, nemuzu tomu uverit, vubec jsem s tim tento meisc nepocitala
15. srp 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@strihalka uz necikaaaaaaaaaaaaaaaj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: az pozajtra mojka jo, alebo zajtra rano ked tak pojdes aj doki hned?
15. srp 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@strihalka ježiškute, takže jsi těhotná i podle ovulačního testu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek