• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@saxana123 dakujem:slight_smile:udelam pro to maximum, budu za pipika, pipinku bojovat:slight_smile:)
15. srp 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka no len v praci sa moc nenarob.... :wink:

idem k telke uz som dost unavena..tak sa drzte zatimmm pa :slight_smile:
15. srp 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denda29 jako kadernice si asi nevyberu :D
dobre, zitra se vidme s rannim mamatestem:slight_smile:
ale uz jsme koupila prozkovy:slight_smile:desitkovy
15. srp 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka kraaaaaaaasna ciarka, myslim ze toto je uz iste :wink:
15. srp 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@st2 moja kez by-:slight_smile:)kdz se to bude drzet, ve ctvrtek jdu na krev, za jak dlouho byvaji vysledky kdyz je to jen na hcg?
15. srp 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka zalezi od lekara, niektory to vedia este v ten den a niektory az na druhy, zalezi ake ma dr dohody s labakmi
@strihalka tak toto by aj mňa zaujímalo
@strihalka aj moja kadernicka teraz zistila ze je tehu a v pohode robi sem tam jej je zle ale nebere teraz tolko roboty :slight_smile:

ok tak rano papa dobru hlavn sa dnes vyspi :wink:
15. srp 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saxana123 no idem tam na strecnianskou a labak maji hned hore na patre:slight_smile:)primo o patro vyse, no me by to stacilo, kedy mi to rekla v patek:slight_smile:
15. srp 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, prosím Vás má některá z Vás představu o tom, za jak dlouho po ovulce (prasknutí folíku) se začne tvořit žluté tělísko? Byla jsem na UTZ a doktor říkal, že ho vidí, kdy tedy mohla být ovulka? Dva dny předem? Nebo později? Nikde nemůžu najít , jak dlouho trvá , než se po ovulce žluté tělísko vytvoří, tak se ptám Vám odbornic na měření, určitě to máte nastudované :grinning: Moc Vám děkuji za rady :slight_smile:
15. srp 2011 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka , krásna čiaročka... :wink:
16. srp 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky, ja takto... mrtvy hadík aj napriek fytosóji a krásnemu hlieniku...
http://www.fertilityfriend.com/home/25fb22

od septembra mám prácu na skrátený úväzok, takže koniec môjho lenošenia, idem učiť - zatiaľ sľúbili, že spravia rozvrh tak, aby som mala iba 3 dni vyučovanie, takže už rozmýšľam že sa najbližšie mesiace nebude veľmi dobre ked otehotniem :confused: ... no na druhej strane, je to jedno... nebudem vyberať :grinning: , budem rada keby sa mi to teraz skomplikovalo tehotenstvom.. :wink: . ved ked bude všetko OK, tak jeden polrok v pohode odučím... a ak sa podarí až v novembri, tak to zvládneme aj do konca roka ...
Musím sa naučiť byť viac sebecká, lebo ja stále beriem ohľad na cudzích ľudí... a mám výčitky a pod... no teraz mať nebudem - ešte na tom musim popracovať :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2011 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka , ono je to asi individuálne, ale ten proces by mal začať hned - premena obalu folikulu na žlté teliesko,.. ale ťažko povedať, kedy ho dr. vidí... niekomu možno už na 2.den, niekomu neskôr... ale určite cca do 3-4dni už musí byť vidno... lebo zvyčajne na 4.den po ovulke už máme teploty značne vyššie (niekomu to pomaly ide hore, niekto vyskočí) ... :confused: :confused: :confused:
16. srp 2011 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka no ako testik? Napato tu cakam na teba.
16. srp 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna jeeeee to ty akeho hada tahas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a gratulujem k praci, a vies o tom ze kopec bab zostalo tehu prave ked si nasli novu pracu :wink:
16. srp 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak u nás dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2b1b47 , v podstatě jsou to takové stupně vítězů :grinning:
16. srp 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak ja mam zase divny graf :confounded: :angry:
http://www.fertilityfriend.com/home/st2
16. srp 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka tak jak dneska, doufám že na testíku jsou už pořádný dálnice :wink:
16. srp 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna gratulujem aj ja k novej robotke! :dizzy_face:
16. srp 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. srp 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 to moze byt implantacny pokles takze klidek vyzera to vyborne.
16. srp 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 ahojik, u teba by to mohol byt aj implantacny pokles, nie? :wink:
16. srp 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussinkaaa ty si vystrelila jak raketa zem vzduch :- D
16. srp 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussinkaaa
@vejinka baby myslite, kokso este som taketo daco pocas mojej meracej doby nemala, a keby to bolo aj s tym koncom ako pri poklesoch byva tak oooooooooo :dizzy_face:
16. srp 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vejinka no jo, a minuly mesiac to bol este vacsi raketovy odstrel z 36,2 na 36,8 :sweat_smile:
@lussinkaaa to je fakt raketovy vzostup :wink:
@st2 samozrejme je to mozne, ale velmi sa na to neupinaj, tiez som mala takyto pokles v minulom cykle a nie som tehulka :unamused: , ale to neznamena, ze to tak bude aj u teba :wink:
16. srp 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no jasnee mas ukazkovy grafik
@lussinkaaa noo minuly mesiac bolo aj paradne pristatie :sweat_smile:
16. srp 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussinkaaa jasne ideme pekne to sledovat s jasnou myslou :wink: ja sa uz po tych mesiacoch snazenia ani neviem upinat na to kedze to je z dost dlha doba a vzdy len pozorujem a cakam taky isty koniec ako mesiac predtym
16. srp 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no len neviem, ake boli teplotky v 2 a 4 DPO, nemohla som merat, resp. namerane vysledky som nemohla brat do uvahy, kedze spanok trval sotva 4 hodky :sweat_smile:
16. srp 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek