• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@vejinka :sweat_smile: sak som nejaky profesionalny pilot :sweat_smile:
16. srp 2011 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
dievcata nadej je dovtedy kym nepride mrchana
16. srp 2011 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@lussinkaaa to aaaano nejeden by zavidel :grinning:
16. srp 2011 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@st2 raz to pride, neboj :slight_smile: a mozno uz prave tento cyklus :wink: drzim palce aby to vyslo :slight_smile:
16. srp 2011 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@st2
@riana12
dakujem kočky, čo budem čakať na bábo, ked sa mu ešte nechce... :wink:
ved o chvíľu uvidíte čo vám tu budem písať... som zvedavá, či to za par stovák eur bude vôbec stáť za to... no ale mám čo som chcela... :grinning: :grinning: :grinning:

ale zatiaľ musím poklopať, že zvyčajne som po egg hliene a pichaní začala špiniť... a terza teplotka nešla hore, a ZATIAĽ ani nešpiním... asi si nahodím B6tku a počkám s dufíkom, či ho vôbec bude treba, kiežby sa mi to upravilo - radšej anovulák, len nech nekrvácam a nešpiním :unamused: :unamused: :unamused:
16. srp 2011 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@st2 - neboj, možno sa dnes hniezdite :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a vidíš, že aj pri "šalených" grafoch to môže končiť ZELENO... :wink:
16. srp 2011 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko tak ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/deni

@st2 bolia vajecniky na pravo dnes zatial iba sem tam ale citim ich asi do piatku nevydrzi folik a praskne dnes alebo zajtra :angry: ale spravim test este dnes lebo vcera bol este negativny
16. srp 2011 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@vejinka ja zase hovorim ze sme tehulky kazdy mesiac dokym nepride mrcha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@denda29 no veru rob testik a uvidis, sakra najprv cakame nech pride a teraz najradsej keby este pockala
16. srp 2011 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky,palice praveze nejsou:frowning2:porad je tam duch:frowning2:takze tomu nejak presavam verit:frowning2:uz by mel silit, ale nic taake
16. srp 2011 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@strihalka netáraj, veď je tam pekná palička, nie každý má hneď dialnice :wink: a pozerala som aj tvoj graf, veď si išla pekne hore s teplotou.
16. srp 2011 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@strihalka , ale to nesilnie z hodiny na hodinu? :wink: :wink: :wink:
ved si mala krásny testík večer... hcg sa zdvojnásobuje každý druhý den...

ty si riadne "neveriaci Tomáš" :wink: :wink:
neboj, vôbec nie je dôvod na paniku... :sunglasses:
16. srp 2011 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@strihalka podle mě je čárečka taky krásná. Já na testíku vidím ofiko čárku a ne žádného ducha :wink:
16. srp 2011 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarafortuna super, super prácička iba pomôže :slight_smile: teším sa :slight_smile: ešte poleňoš a potom hor sa do práce :slight_smile:
@st2 máš pekný graf, takže možno ten pokles niečo znamená :wink: uvidíme :slight_smile:
16. srp 2011 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarafortuna no lae mohlo b, bo si myslim, ze spousta nam tu by to ulehcilo mysl, kdyby se to zvetsovala rychle:slight_smile:
16. srp 2011 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@miky me to prijde porad stejne:frowning2:, baby letim do rpace, prihlasim se pozdeji, jinak teplota dnes 36,9
16. srp 2011 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@denda29 citala som , co si pisala, teda riadne velky folik :fearful: uz by si mala mat dnes aj pozitivny ovu testik.

no ale neviem, ci do piatku vydrzi... :confused:

@strihalka klud, zajtra rano zosilnie, uvidis. :slight_smile:
16. srp 2011 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “vymazať na vlastnú žiadosť”
16. srp 2011 v 09:13 • sarafortuna
@strihalka , hlavne kľud a pohoda... :wink: pozitívne myslenie . fazuľka negatívnu energiu nepotrebuje :wink:
16. srp 2011 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarafortuna mas pracu, gratulujem. :zipper_mouth:
@sarafortuna toto by si mala super, to by sa aj mne páčilo :slight_smile: učila si už aj pred tým ? či to bude premiéra ? :slight_smile:
@lauritka ahoj, ako vlastne pokračuješ ? IUI už bolo, bude.....? strácam prehľad :slight_smile:
16. srp 2011 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka tiez si myslim ze nie ale aspon do stvrtku :sweat_smile: v piatok este potom stihame :wink:

Spravim test po desiatej a uvidim ako dopadol lebo vajka uz citim :slight_smile:
16. srp 2011 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@tinara23 no uvidime ci motyka vystreli, teraz striela len smerom dole :grinning:

@sarafortuna tak ale budes mat nejake to rozptylenie tou pracou a ked budes tehu a nebudes zvladat tak az potom to budes riesit, neboj vsetko bude supis
@lauritka jeeej ahojky lauriii ako??? :wink: :wink: ja dnes 5 Dc..v praci šialene čosi...juuj tak by som este chcela dovčuuu.. :angry: :angry: :angry:
@strihalka gratulujeeeeem... :dizzy_face: :dizzy_face: len kluuud..no vidis zadarilo sa.... :dizzy_face: :dizzy_face:
@strihalka podla mna je test v pohode zajtra bude silnejsiii... :wink:
16. srp 2011 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@st2 :grinning: :grinning: cele je to zvlastne a nahlavu postavene..ak ja z tohto budem tento mesiac tehu tak to bude velky zazrak :fearful:

ozaj grafim mas dobry hadam ten pokles nieco znamena :slight_smile:
16. srp 2011 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “vymazať na vlastnú žiadosť”
16. srp 2011 v 09:18 • sarafortuna
@st2 neboj sa, raz vystrelí :slight_smile:
16. srp 2011 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
16. srp 2011 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@strihalka veľmi stresuješ a to len testuješ ! uvidíš čo je to tehotenstvo, čaká ťa dlhých 9 mesiacov
spusta vyšetrení,usg a určitých problémov...nemôžeš to už teraz tak prežívať
ako ti píšu baby hcg nerastie každých 5 minút !!! a máš tam ružovú čiarku,takže tehotná si
vravela som ti aby si si kúpila clear blue test
16. srp 2011 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek