• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@sarafortuna však uvidíš, ako sa ti bude páčiť :wink: mne sa učiteľská práca páči, aj ke´d je náročná, lebo teraz je s niektorými deťmi ťažko a hlavne na stredných školách. Ale zase na druhej strane, keď budeš mať detičky je to super práca, predsa len nie si tam do piatej a aj prázdniny nebudú taký problém :slight_smile:
16. srp 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denda29 joj no uvidime co prinesu dalsie dni u mna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a uz cakam netrpezlivo na tvoj testik dnesny
16. srp 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 nie, v aguste je dovolenka v CAR, cize dalsie v septembri :slight_smile:
16. srp 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka testik je krasny, na taky DPO ukazkovy! a netestuj viac ako raz denne!!!

:wink:
16. srp 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka aha, no to je zachvílku :wink: tieto dni tak rýchlo utekajú, že človek nestíha sledovať voľáko. :slight_smile:

inak včera som sa dočítala, že na plodnosť je super potravina MANDLE - obsahuje vitamín E, snižuje aj riziko potratu a ťažkých pôrodov. Je dôležitý pre plodnosť a dobrú funkciu rozmnožovacích orgánov. A u mužov má priaznivý účinok na počet spermíí a pohyblivosť.
16. srp 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tinara23 to fakt ?? hehe. len keby neboli tak drahe... :sweat_smile:
16. srp 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka môj riaditeľ jedol stále všelijaké semiačka a má 4 deti,je to pravda !
16. srp 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@st2 pekne pekne, zajtra vystrelis do nebies :wink:
@denda29 ahoj, to ake pstrosie vajcia znasas ? :grinning: :grinning: nuz je to na nervy, ze clovek pocita, spekuluje, a nakoniec to aj tak vypali inak :unamused: kazdopadne testovat, testovat, testovat :slight_smile:
@lauritka super, takze ovu pekne na cas, napriek minulemu zmatocnemu cyklu :slight_smile: ja cakam dnes zajtra mrchu, len tie hormony asi nejak blbnu, uz mi je nejaky 4 den na vracanie
@sarafortuna super, gratulujem k praci :slight_smile:
@strihalka pozeram, ze nova tehulka, parada, gratulujem :slight_smile: a neboj, ciarky budu silniet a silniet :wink:
16. srp 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka
@poleva ja už som včera zakúpila balíček, v coop jednota boli tuším po nejakých 0,79 eur, takže to sa dá zvládnuť :slight_smile:
no teda pán řidíci sa pochlapil :slight_smile:
16. srp 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@beava no , trochu som sa bala, ci sa mi to uplne nezblbne, ale tak hadam, ze ovulka prebehla a teploty sa zvysi.
16. srp 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 tak to hej a posledného syna mal po 50 -tke
a ked bol mladý bol sa kúpať v tých kúpeľoch lúčky,v akejsi liečivej vode
16. srp 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beava no necham sa prekvapit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ty aj merias dalej ci uz ee ked to kleslo :confused:
16. srp 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beava
@lauritka
@st2 no baby test negativny stale je tam druha ciarka ale slaba dnes som robila ovu test s citlivistou 20
16. srp 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 ja som dnes merala 1,5 h po obvyklom case a zatial som nejak skackavo na tom http://www.fertilityfriend.com/home/35abe0
ale buduci cyklus nemeriam, iba otestujem ovulku a budem si v pohode uziiiivat dovcu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tesim sa jak male decko :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. srp 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denda29 a slaba ze uuuplne slaba alebo ze aj by mohlo byt este kusok, lebo to je len dobre teraz tak mozno az zajtra to bude teda
16. srp 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beava pocuj ale ved ty ides hore :confused: neskusila si este testik :confused:
16. srp 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 este chyba moja dost tak pevne dufam ze dorazi...teraz mam pochybnosti zase ci vlastne dorazi...hadam to nebude cysta :fearful:
16. srp 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denda29 no tak budeme tej prvej verzii verit a ze dorazi zajtra pozajtra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. srp 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. srp 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 ak zajtra nedorazi, skusim testik, este jeden mam. ale skor si myslim, ze su to len zblbnute hormony. Niekedy som mavala pocit na vracanie, ale bolo to v uplne nemoznych fazach cyklu, takze tomu nepripisujem vahu. a inak nemam nic, a teraz som este pozerala a krcok ide nejak hore a makkne - to je priznak bliziacej sa mrchy nie?
16. srp 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka Moje mamina měla dálnice až 14 dní od vynechání MS, takže nevěš hlavu, čárky jsou jasně řetelný, a to je důležitý :wink:
16. srp 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 aj ja v tom veriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :dizzy_face:
@lauritka zaujimave ze????????????? moje telo je cela zahada :fearful:
16. srp 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beava no ja neviem, ja by som predsa len skusila na tvojom mieste
a zvyknes mavat aj taku dlho LF :confused:
16. srp 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 hej, asi tak 17 dni odkedy beriem duphaston - ma mi prist presne treti den od dobratia, t.j. zajtra. a myslim, ze dojde nacas svinucha :slight_smile: ked nie otestujem. ale robila som si test na 12 dpo a snehobielo :frowning2: podla mna su tie teploty tento cyklus len domotane z hormonov - brala som 1x soju.
16. srp 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beava ahaaaa, no 17 je uz riadne dlha, a kedze aj duphik beries tak veru vyckaj co sa stane, len ma matie ta zvysena teplotka u teba, a myslis ze soja mohla daco pokazit :confused:
16. srp 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak už jsem tu zase. Hlásím, že teplota se i nadále drží nahoře... A podle poslední MS (mám ji nepravidelnou) bych to měla dneska dostat, ale zatím nic... Tak co myslíte, mně se zatím grafík líbí, jen ještě aby z toho něco bylo... http://www.fertilityfriend.com/home/36edd1
16. srp 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@PRO VSECHNY :D
dobre dobre, prestavam se sledovat, ja mam jen strach aby nezmizela:frowning2:
16. srp 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@strihalka mozme gratulovat? Ja to tam vidim :slight_smile:)
16. srp 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ka_cenka87 podla mna to je jasne :slight_smile:)) moc drzim palce

16. srp 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. srp 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek