• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@cukruska1920 kdeze ale mam tuto temu medzi oblubenymi nemozem sa s nou rozlucit.a troska radim babam :wink:
16. srp 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte!chcem sa spytat,ci tyzden po ovu ukazuju ovu testy este niaku tu ciarku respekt.ducha.asi takeho ako ked testujete a cakate kedy ovu bude.Dakujem za odpovede!
16. srp 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cmelica mne ukazuju, dokonca pred MS aj stmavnu. takze tehu testovat radsej tehu testami, :wink:
16. srp 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka a kolkaty den po ovu je najlepsie testovat?ja som dnes 13 den a 29 den cyklu.berem aj dufaston.ma to niaky vplyv na testy?tento mesiac som mala dokonca aj cystu a dost velku.ta bola v pravo a v lavo normalka folik...takze podla dokyho je pravdepodobnost tehu minimalna :frowning2: ,,,,ale ta sanca tam je,no nie?
16. srp 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cmelica , podľa mna ak ovulka z toho druhého prebehla, tak cysta na druhom vaječníku s otehotnením nemá nič... :confused: :confused: :confused:
16. srp 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cmelica no a nemas grafik ?? aks si 13 dni po ovu, tak uz mozes testnut.
duphaston nesposobuje pozitivny tehu test. len hcg v moci. :wink:
16. srp 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
suhlasim so sarou. cysta tam nevadi
16. srp 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka grafik nemam...robim na 3 zmeny a tento mesiac sme chodili tak všelijako do prace...skusim testnut zajtra ra
@sarafortuna no podla testiku ovu bola,stale ma pobolieva v podbrusku,no mam taky pocit,ze je to len koli tej cyste...
teraz mame na plane liecenie a potom IUI,no chcem sa spytat dokyho ci by nebola ta moznost skusit IUI a potom ked to nevide ist na liecenie.
dost casto sa mi tvoria cysty,myslim si ,ze uz som aj prestymulovana...brala som klostyl 2xdenne...
mate niake skusenosti s IUI?je mozne ze by to vyšlo na 1x?
16. srp 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cmelica hej, poznáme kočku čo jej to vyšlo na prvý krát.. a bola to asi jej prvá alebo druhá ovulka o ktorej vedela... :wink:
ale vraj na prvé IUI nie je vysoká šanca..
16. srp 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna stastna to zena :grinning: ja uvidim co zajtra ukaze testik...
16. srp 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cmelica , hej... to bolo z kategérie "zázraky" :wink: :wink: :wink:
16. srp 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky, asi ma porazi, dnes cca 6DPO a zacala som spinit... a to po minulom fajnovom cykle, co som spinila len par hodin pred MS, tak sa to zase kasle :confounded:
16. srp 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna pevne verim,ze ten zazrak caka kazdu z nas,ci uz to bude na 1 sup alebo na 50 :slight_smile:
len tie nase tela si robia co chcu a davaju si nacas,,,nikde to nad nami plapola,uz len pockat ked to spadne :grinning:
16. srp 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna a akože my kedy začneme byť "kategória zázrakov" ? hm ? či my sme iná kategória "zázrakov" :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 niekde som citala ,ze je to moze sposobiť uhniezdenie ...pravdaze zalezi kedy ti ma dorazit mrcha...este nezufaj pokial len spinis...
16. srp 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cmelica ja som bola na IUI minulý mesiac, bohužiaľ nevyšlo :angry: ale prelúskala som témy, kde to kočkám naozaj vyšlo na prvý šup :slight_smile: záleží od toho kde je problém :confounded:
16. srp 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 , no veď to, my sme tie "iné zázraky" :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 to mi je luto :frowning2: problem je u nas veliky pojem....beriem lieky na stitnu...doky hovori,ze uz by som mala byt v poriadku aj z gynek.hladiska,spermiogram v poriadku,no tak fakt netusim v com by mohol byt problem...aj genetika je O.K...
16. srp 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cmelica tak na štítku beriem lieky aj ja. Mám autoimunitné ochorenie šz. Momentálne beriem ethyrox 62,5. Takže možno problém je tam, aj keď momentálne som mala TSH v norme. Iné výsledky mám tiež ok.
16. srp 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12
@tinara23
@silente ďakujem...
mne meškali, potom prišli, prvý deň som ledva obsedela, bolelo ma brucho, silné, druhý tiež.. tretí a štvrtý deň skoro nič.. piaty a šiesty trochu.. teplotu mám 36,4.. to je málinko na tehu.. ale cítim sa divne..
veď uvidíme.. nechcem si to namýšľať, ani si zbytočne robiť test.. :slight_smile: chcem sa už naozaj tešiť!!!
16. srp 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cmelica ja mavam problemy so spinenim od polovice lutealnej fazy... dva mesiace dozadu som bola na odstraneni polypu v krcku maternice, doki sa spoliehal na to, ze potom mi spinenie ustane... minuly mesiac bol super, no uz vidim, ze som sa tesila predcasne... a to mam spinenie aj napriek 1tabl. duphiku a 60mg vit. B6 denne od ovulky :confused: :unamused:
16. srp 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veroniduri testom vies ale okamzite vyriesit dilemu :wink: no ale je to na tebe, ci spravis test alebo pockas na vyvoj BT :wink:
16. srp 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 ja mam chronicky zapal sz....a beriem L-thyroxin 50...teraz skusame tabletky na vstrebavanie glukozy v tele...ze by mohol byt problem aj tam...tak som zvedava :sunglasses:
16. srp 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 ja viem! Ale už som sa toľko krát zbytočne tešila.. keď to má prísť, tak to príde.. či o tom budem vedieť od prvého dňa alebo až neskôr :slight_smile:
16. srp 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
neni carka:-/
16. srp 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka musí byť... :confused: :confused:
16. srp 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna slaba, mala, jeste dve minuty ma cas:frowning2:
16. srp 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka aky si teraz mala test? a nevravela som ti doobeda, ze uz netestuj? ze viac ako 1 test denne nerob, to stresuje zbytocne!?
16. srp 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 wondfo a ovu
@strihalka , to si cikala na ovu test?
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek