• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@strihalka ja si myslim, ze kazda z nas nervaci, ale kazda tym svojim sposobom.... mne to tovoje nervacenie pomaha, aspon sa tak nesustredim na seba :slight_smile: Drzim palce.
17. srp 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@strihalka Počkej ty nervy, za chvilku, zda je tam srdíčko, pak zda dopadnou dobře vývojovky, zda je správně natočené před porodem, zda, zda, zda a až do konce života :grinning: :grinning: :grinning:
Já mám teda o Tedíka strach i ted až se mi smějou, a to jsou mu skoro 3 roky, ale na Tebe teda nemám :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka mojaaaa...juuj či to moc "prežívaš"..a to len čakás na potvrdenie tehu..čo budes robit ked pojdes na UTZ atd atd.????hlavne klud..zbytočne to prehánas... :wink:
17. srp 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babenky, co myslite, kedy bola ovulka? http://www.fertilityfriend.com/home/3256f0 14 alebo 16DC?
17. srp 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka fuu skor by som povedala ze 14 ale vidim ze si nemala pozitivny ovu test, a potom merania v ine hodiny :confused:
17. srp 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se přidat?
Občas k vám nakouknu a sbírám zkušenosti z měření BT. Někdy jsem ze svého grafu zmatená.... :slight_smile: No příroda je mocná čarodějka.
Bohužel jsem nedávno potratila, tak teď musíme na chvilku snažilkování odložit. :unamused:
17. srp 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ftinka nemas fotku testov? kedy si mala najsilnejsi (aj ked uvadzas len negativne)? pred 14DC alebo az po nom?
17. srp 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no, ovu test este ani raz pozitivny... nejako to nevychadza :frowning2: ale telo sa tvari, ze bola 14 DC, tak uvidime kedy dojde mrcha...
17. srp 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka zvlastne, no neviem uvidis
17. srp 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka ja si tiež myslím, že 14DC :wink:
17. srp 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 nefotila som, lebo to bolo zbytocne. teraz na nich este pozeram, su rovnako slabe... nechala som si iba 3, na ktorych bola aspon slaba ciarka (13.-15.8.). ostatne skoncili v kosi... akoze este ani raz som nemala uplne pozit. ovu test. a to testujem uz vyse roka.... vzdy je ciarka o cosi slabsia ako ta testovacia... neviem cim to je... alebo mi iba stale unika ten spravny cas na test...
17. srp 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka nejde mi o to, ze ci su pozitivne... ale pozri, na ktorom z nich, co si si odlozila, mas najsilnejsiu ciarku testovaciu... v ten den mohol byt vrchol, no nestihla si ho...
ja som mala trebars minule toto:
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/riana12/album/ovulacne-testy-nesnazilka/7332461/
17. srp 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pempusik
@moncicak.as
@annavi
@sarafortuna
holky vim, ze to prozivam, v jendu chvili si s bruchem povidam :slight_smile:)ze jaky blazen ja sjem:slight_smile:) a v jednu chvili, si vzpomenu na vsechny ty veci, na co jsem brala prasky a prijde mi nesmyl, aby se podarilo.......jinak pipici vedi moc moc , ze se na ne tesim:slight_smile:
17. srp 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vejinka myslim ze modelingovym agenturam rastu novi klienti
17. srp 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@strihalka to je normalne,si nedockava pozitivneho vysledku a po babatku tak velmi tuzis,ze pokial nemas cierne na bielom,ze sa to podarilo,tak si z toho nervozna.ja sa ti nedivim,lebo to cakanie na vysledok,je naozaj na zblaznenie.ja som taka ista a keby mam doma 100 testov,tak som schopna ich vsetky urobit.som taka povaha a najradsej by som bola,keby mozem mat vsetko hned.niekto je kludas a vydrzal by vklude cakat,ale ani ja taka nie som. a zvlast,kebyi aj mne testy ukazovali nadej.lahko sa radi,ale byt na tvojom mieste a vzit sa do tvojej koze,ako velmi po babatku tuzis,tak na tvojom spravani nevidim nic prehnaneho,a tak isto viem,ze teraz kazdu sekundu nemyslis na nic ine:slight_smile:mat teraz kludnu hlavu sa neda...
17. srp 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 presne tak,testovat ovu test aj dvakrat za den.ja som si naposledy robila rano,lebo ma zacalo pobolievat podbrusko,ale test bol negativny.vecer,ked uz ma brucho bolelo ozaj dost a uz aj prsia boli ako pred mrchou,tak vysiel testik pozitivny a aj dalsi den hned rano.
17. srp 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora100 moja presne ako hovoris:slight_smile:nevim se docakt zitrejsiho dne, dva dny spatne spim, nemuzu usnout a dne asi budu ponocovat :grinning:
17. srp 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora100 veru, treba minimalne 2x denne, idealne je aj 3x... v tom albume, co som sem foto poslednych testov davala, tak prva fotka je taka, com som statocne testovala a ked si pozriem aj v den pozitivneho testu som mala na obed pomerne dost slaby test... aj ked den predtym popoludni bol slusne silny... vidno, ta hladina kolise, aj riadne dakedy, preto jeden test nestaci... :unamused:
17. srp 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka terajšie z poobedia :slight_smile: už mi veríš? :grinning:
17. srp 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saxana123 nadhera, aj ja chcem:slight_smile:
ten spodni je co za test?
17. srp 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka to som teraz kúpila v tescu - ten hrubší je Intimed a ten horný je taký nejaký čudný tuším ani názov to poriadny nemalo ani citlivosť som sa nedočítala či je to 25tka alebo 10tka
17. srp 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave mi dosiel novy teplomer, co som objednala vcera, tak uz sa normalne tesim na dalsie merania :slight_smile:
17. srp 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
toto je keď fotené teraz po pár minutách, už vypadajú skoro rovnako silné, som 33DC
17. srp 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pempusik to nejaký špeciálny na BT? ja som myslela že stačí obyčajný digitálny :confused:
17. srp 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saxana123 jj, digitlany, ale mala som len taky, co meral na jedno desatinne miesto, v lekarnach, kde som to zhanala iny nemali, aj sa na mna tak cudne pozerali, taksom si nakoniec objednala z netu :slight_smile:
17. srp 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekny den, ako sa ukladaju grafy na wunsch a na fertili-ci ako sa to pise?mne stale ukazuje to iste ked dam ze "share" :angry: dakujem!
17. srp 2011 v 15:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ankajocka kam ich chces ukladat? co mas presne namysli?
17. srp 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 niekde zdielat jednoducho ked chcem niekomu poslat link ze: pozri moj graf--- a stale mi tam ukaze ten prvy den ked som zacala merat pricom mne na stranke ukazuje normalne.
17. srp 2011 v 15:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ankajocka a uz si si dakedy predtym dal avygenerovat verejnu stranku na fertility?
pri wunschi mas linku na zdielanie priamo pod konkretnym grafom...
17. srp 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 na fertility nie. to neviem vobec a na wunschi som to teraz nasla.dakujem:-ň
17. srp 2011 v 15:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek