• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
caute baby tak spat z dovci...tehu u mna ziadne... :angry:
zacinam merat v septembri ... @lauritka prosim nezabudni na mna s tymi testami :wink: 8.9. budem na SK :dizzy_face:
gratulujem novym tehu :dizzy_face:

@strihalka to je asi malo....ja ta nechcem stresovat ale podla mna bud trpezliva...mozno sa ma este aj stitka dat do poriadku hm :wink:
18. srp 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente uvidime ako to skonci :slight_smile:.. kiez by to chcel byt prvy a vitazny - presne po roku od zac. snazenia ale to pochybujem :pensive:
18. srp 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka ahoj,sledovala som tvoj pribeh a zaujimalo ma ako dopadnes s krvou....mala si 45???podla mna je to v poriadku,netrap sa.ja som mala na 16 den od ovulky len 12 a dobre to dopadlo,dnes mam doma skoro 3 mesacneho synceka :slight_smile:.dokonca som to mala tiez ako ty....ciarocka mi na 16 den zoslabla.hlavne sa netrap a nemysli na to...viem,ze je to tazke,ale skus sa niecim zamestnat,nech ti to rychlejsie prejde do pondelka a ja verim,ze v pondelok uz bude HcG pekne vysoko :slight_smile:
18. srp 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zucana ako bolo na dovci? .-)
18. srp 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zucana muj nazor :ptala se me pri odberu na posledni mrchu a ja 12.7., pokud oni pocitaji, ze mam ovu presne jak ma byt tak chapu, ze se jim to zda byt malo, a nevim ci si zaznamenla, ze cyklus mam 33dnia ze mrcha byla az 25DC, to nevim, ci jsem ji rikala, tak pokud to je o tyden kratsi, tak by to bylo celkme odbre
18. srp 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 keby som tak vedela ak osa hlada v galerii na ff :sweat_smile:
18. srp 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka http://www.betabase.info/showBasicChart.php?type=Single ked kliknes na jednotlive DPO, tak ti otvori novu stranku a vysku HCG a pocet zien, co dane HCG mali... uvidis, kolko vysledkov tam je, to mas dobru hodnotu... a nezabudaj, ze sa u teba mohlo embryjko uhnizdit neskor, preto nemusis dosahovat ukazkove najvyssie hodnoty :wink:
18. srp 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@strihalka prišla som sa na teba kuknúť :wink: no tak hcg 45? no tak len nestresuj, počkaj si pekne na sono a hladkaj bruško :slight_smile:
18. srp 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucia1181 akujem, nesmirne si mi tim tvym pribehem ulehcila od srdicka:slight_smile:)ja fakt cekala uze rekne hodnoto aspon okolo 200:slight_smile:)ale vube jsem nevedela, ze jake hodnoty by mali byt
18. srp 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanae ja ti daco najdem, ja rada patram :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 dakujem:slight_smile:..
@riana12 tomu nerozumim tomu odkazu:frowning2:
@strihalka ale kdeze,take vysoke hodnoty budes mat mozno v pondelok :slight_smile:).urcite je babo v brusku,tak sa nestresuj,lebo dietatko to vsetko vnima.....netrap ho hned od zaciatku stresom,dobre to dopadne a ty budes mat onedlo v naruci krasne usmiate,vesele babenko :slight_smile:.takze hlavicku hore,vsetko je v poriadku,HcG ma dobru hodnotu,ty sa teraz krasne usmej a tes sa z toho,ze budes maminka :slight_smile:
18. srp 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@strihalka ak nerozumies, nechaj tak... hlavne bud v pohode a tomu cislu sa tes, je ozaj pekne a urcite si tehu :wink:
18. srp 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no lebo tam vychazi na 14DPO dvojnasobna hodnota hcg, podle toho tvyho odkazu a podle @silente jsem lehce na hranici:slight_smile:tak se sbazim jen vyznat........aha, to prvni je prumer:slight_smile:)no tak jsem pod prumerem,a le my to jiste brzo dozeneme:slight_smile:
18. srp 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanae bolo uzasne aj ked teda to bola tak mini dovca :wink: 5 dni tu v taliansku pri mori...ale viki sa velmi pacilo je zamilovana do vody...sice ju postipala posledne rano meduza ale aj to sme prezili ....aha foto :dizzy_face:

@strihalka ja som iba zachytila 14DC a tu hodnotu 45....ja ti moc drzim palce a dufam,ze to dobre dopadne.kazdopadne si daj aj hned spravit testy na stitnu zlazu...ja len preto tak okolo toho pisem aj som ti pisala este na zaciatku lebo s tym mam skusenosti...tak ale mozno to uz mas upravene :wink:
18. srp 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@strihalka skús si kúpiť viac testov rovnakej značky a do odberov testuj, ale len raz denne z prvého ranneho mocu. Potom uz budeš jasne vidieť, čo čiarka robi :wink:
18. srp 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 dakujem.. na niektore divociny skutocne "este" nemam.. uvidim co bude dalej :slight_smile:
18. srp 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zucana aspon ste si oddychli :slight_smile: a to postipanie bol oasi len take jemne ci?.. ale mala je rozkosna krasnu dcerku mas:slight_smile:
18. srp 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka ked kliknes na to DPO, ake si ty, tak ti otvori dalsiu stranku s podrobnejsou statistikou :slight_smile:
18. srp 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 druha treti nejcastejsi, jupiiiiii
18. srp 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 odber byl orbeny na 13DPO, podle toho tvyho podkazujsem naprosto v norme:slight_smile:
dekuji
18. srp 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chanae vies co poriadne ju to velu ma tam dost ranu taku akoby popalene....ale tak vraj to prejde...bola statocna...ani neplakala len ze ajajaj (akoze au au ) po taliansky...a v pondelok sa chytame na tyzden do pariza s maminou a segrou a viki :dizzy_face: a vy tu ako dovcujete???zastihla som len @elebe chorvatsku naprd co sa nepacilo a @st2 si dobre oddychla :wink:
18. srp 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka no vidis, tak super :wink: uz nerob dalsie testiky, nie ze rano alebo nebodaj este dnes vecer tuto nieco ukazes :sweat_smile:
18. srp 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 nevim, nemuzem slibit.)
ja by jsem i testla, treba :slight_smile:)ale manza by me asi uz priskrtilb.)
18. srp 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka len nech ma muzik nad tebou prisny dohlad :sweat_smile:
18. srp 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 teraz manzel po telefonu:slight_smile:)vsak muzem kupit testy vecer......:slight_smile:)xi xi xi, jak yzlaty.)
18. srp 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@strihalka no vidis gratulujeeeeeeeeeeem, v pondelok uz to bude o niecom inom :wink:
18. srp 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@st2 DAKUJEME!!!!co ty tu?ja myslela z esi uz fuc:slight_smile:)
18. srp 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek