• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@strihalka no uz fuc a zase naspat, uz som dorazila domov :wink:
18. srp 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka chtela jsme sezeptat, kdyby se odehralo biotehu, tak bych potom co citila?bo mam stale ty iste volesti boesti brciha ako od pondelka:slight_smile:)pokud se zvetsuje maternice, tak bio asi nehrozi, ci?
18. srp 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka ja som bio zazila, a pocity su len take ze zacnes krvaca a spusta sa mrcha, inak nic ine okrem toho, a tehu klasicke neviem bo to som nemala
18. srp 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no stalůeme boli bruch, ale na mrchu, ale tak ze obcas neco pichne-.......cetla jsem ze je to to roztahovani maternice, tak me jen zajimalo, ci se muze roztahovat aj po tom, co to probehne:frowning2:
je mi lito ze jsi to zazila, ja si to nedokazu predstavit:frowning2:
18. srp 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka no o biotehu ze prebehne mozes hovorit az po, nie pred, cize az ked sa to kratke tehu ukonci mrchou, cize v tvojom pripade o tom hovorit nemozes teraz, a ja som mala biotehu a v den ked mi zacinala mrcha tak som mala hcg 12, takze ty si za vodou, a to mi tyzden teda meskalo az potom sa to spustilo
18. srp 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 aha, me prave rano vystrasila lauritka:frowning2:uz se tesim domuu za manzilkem:slight_smile:
18. srp 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka neboj si uz teraz isto tehulka :wink: a brusko ta odkedy zacalo pobolievat, od toho 10 dna
18. srp 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@strihalka kurnik sopa,ako by to nestacilo,tak aj oni ta este do pondelka potrapia:(urcite si tehotna,len mas zatial nizsiu hladinu hcg,ale ona potvora vyskoci!!!bude musiet,lebo uvidi :angry:
18. srp 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a opat som tu... je mozne aby bol ovu test pozit na 9DC?.. ci mne uz sibe uplne?.. A ked je mozne tak ako dlho trva ovu?- viem ze trosku divna otazka ale ale :sweat_smile:
18. srp 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 hej hej v nedeli mi bylo ako na mrchu a taky divny pocit, od pondelka uz bolesti bricha a vselijake jine bolesti v okoli brich...teraz me napadlo..8DPO se mi spustila brutalni ryma, ta me trapi dodnes:frowning2:ale uz nebudem brat kapicky:D, uz musi sama odejit, manzel dava dost velky bacha, abych na ty kvpaky nesahla, ma strach :slight_smile:
18. srp 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora100 nojo, tak ja uz jsem v klidu a pokud nedorazi mrcha a tak bdu v klidu dal:slight_smile:, manzel prohlasil, ze jdeme vecer koupit mamatesty a budem pipiska sledovat aspon takto:slight_smile:)a v pondeli se uvidi, ci uvidi:grinning:
18. srp 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanae je to mozne :wink: a co tym myslis ze ako dlho trva ovu - ovu je vlastne ten moment ked sa vajicko uvolni s folikulu s vajecnika a je oplodnenia schopne do max 24hod, potom uz zanika
18. srp 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 dakujem za odpoved:slight_smile:.. aa tym ze ako dlho trva som myslela ten cas oplodnenia schopnosti kedze mne musi ako naschval vyjst pozit ovu test ked nemam draheho doma :angry:
18. srp 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a este otazocka ak osa znaci na fertility pozit ovu test? ..
18. srp 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanae aha takze ak mas ovu test pozitivny tak ovu prebehne do max 48hod, to uz sa odhadnut presne neda ze kedy, moze aj v ten den, aj na druhy dokonca az aj o dva dni po teste
a na FF tam ako znacis teplotu tak tam mas ze test sa ti to rozbali a ovu test je OPK a tam das ze negativ alebo pozitiv
18. srp 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 dakujem za odpoved:slight_smile:..nejak sa v tych testoch este nevyznam.. ale aspon viem ze drahy zajtra po nocnej sa tak lahko nevyspi...dakujem:slight_smile: a na ff to idem najst a zatuknut :slight_smile:
18. srp 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanae hocikedy ked budem vediet poradim pomozem, ja testujem uz skoro rok, a BT meriam 4 mesiac a uz som sa co to naucila
18. srp 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 ja som bt kedysi meriala ale uz som vysla tak povediac z cviku.. a s testami som uuplny novacik takze otazociek urcite budem mat :slight_smile: este raz dakujem za ochotu..
a vy sa dlho snazite?
18. srp 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanae no uz je to vyse roka, tusim 16 mesiacov a bolo medzitym 2x biotehu
18. srp 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 dost dlha doba ale snad sa vam coskoro zadari:slight_smile:..a ak smiem otazocku ake je to bio tehu?
18. srp 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanae no take ze sa vajicko oplodni ale je nejake chybne a nevyvija sa a v podstate pride oneskorena mrcha a snou sa poskodene vajko vyplavi, a je tam aj velmi nizke hcg (ja som mala 12) a po tyzdnovom meskani a pozitivnych testoch prisla mrcha
18. srp 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka potichonku a polehonku gratuluji k těhu :wink: , v pondělí HCG bude už jistě mnohem vyšší a my budeme moc gratulovat nevé těhulce :slight_smile:
18. srp 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miky dakujem, beha mi mraz po zadech, kdyz vsechny ty grtulace ctu, vsichni by stesi azslouzili obrovistanskou nakazlivou pusu
18. srp 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@strihalka tak nás začni pomalu, ale jistě všechno oblíbávat, ať ten těhu bacil chytneme všechny :grinning:
18. srp 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@st2 aha..to som nevedela :pensive: ..dufam ze som nezasiahla citlivu temu ak ano tak prepac :pensive:
18. srp 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanae nie nie v pohodke, je to smutne ale aj so smutnymi vecami sa musi zit, prve bolo pred rokom a druhe teraz v maji, ale ja sa nevzdavam a verim ze raz sa to predsa musi podarit :dizzy_face:
18. srp 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 je to smutne ale na druhej strane je aj dobre ze to beries takto.. raz sa urcite podari chce to "len a len" ten spravny cas :slight_smile:.. budem na teba mysliet a drzat palceky aby cim skor:slight_smile:
18. srp 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@strihalka to je dobre, ze ta zavolali na kontrolny odber. sice neviem, ci na usg uz nieco uvidia, mozno len zvysenu sliznicu. ak by si v pondelok mala hcg okolo 300 bolo by to fajn.
18. srp 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, prosim mozete mi niekto pomoct. Zacala som si merat BT a len sa chcem uistit ci vsetko chapem:
- po ovulacii zostane teplota vysoka a zacne klesat az s prichodom dalsieho cyklu?
- ovplyvnuje, resp. skresluje nieco BT? Dakujem velmi pekne :slight_smile:
18. srp 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora21 s prvou otazkou ti pomoct velmi neviem.. a bt viem ze ovplyvnuju niektore lieky, rozdielne casy merania, stale iny teplomer,choroba,alkohol..nedostatok spanku.. aspon o tomto viem ja .. tiez som "novacik" :slight_smile:
18. srp 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek