• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@st2 no, i ja som zvedava, ako to dopadne :stuck_out_tongue_closed_eyes: silno silno ti drzim palce, aby to bolo tehu :dizzy_face:
22. srp 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussinkaaa dakujem moc :wink:
22. srp 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sachmetttt ten isty co ja 4tt+5
22. srp 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no uvidime moja:slight_smile:ja bych si nestezovala:grinning:, co ty, ?dnesni testik je duchovy ale ne s malym duchem, nemohlo to psineni byt neco na zpusob jak se uhnizduje?to by bylo suúper:slight_smile:nebudes testovat i vecer?
22. srp 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka asi máš pravdu kukni na moje fota mám tam niečo podobné..
22. srp 2011 ve 13:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sachmetttt no nevim, ci az tak podroben si pamatuji, ci okolo toho bylo to bile tolik:frowning2:vsak uvidme na vysledky se nechame prekvapit, modlim se za pipiska...brala jsem po ovu duphaston, tak hadam mel hladkou cestu do delohy

22. srp 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka ja pockam zase co povie rano tepltoka a podla toho otestim bud rano alebo az pozajtra
22. srp 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka neboj určite bude všetko dobré.... Držím palce.. :grinning:
22. srp 2011 ve 14:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka a este beries duphik :confused:
22. srp 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 uz nie...jestly se uhnizdilo, tak se drzi....dr mi zatim nic nerekla at ho beru...tak radjei nic brat nebudu
22. srp 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@strihalka , na dufík si sa mohla spýtať... :confused: :confused: , ani na endokrinológiu ťa neposlala? a berieš dalej tie lieky na štítku... ? zaujímavé...
ale to ťa pošle asi po tých výsledkoch
22. srp 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka a kolko mas hcg. super, ze uz si videla dutinku, tym sa vylucuje mimomaternicove :wink:
22. srp 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka moja ta fotka je ztazena z netu, praveze si neni jista, ta fotka je hodne podobna.....ale moji nemam...az za 14dni dalsi usg a dnes byla krev a v stredu aby vyloucila mimomaternicove, tak jette nic neni definitvni
22. srp 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna tak muzu brat jeden denne jen tak:grinning:, na stitku se ptala...chce nalez, jenze ja ty papiry behem rekonstrikce nekam zasila:frowning2:ale na stitku beru leky stale
22. srp 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@strihalka a nejdeš na endokrinologiu? ja som tam išla hned,a bola mi nasadená liečba
kedže som mala 2 potraty...a snad aj preto sa to stalo,,,čo užívaš?
22. srp 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poleva ted ma l thyroxin 50, mam ji jen lehce mimo standart, a jdu tam ve stredu
22. srp 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@strihalka ja by som tiež nebrala duphaston
to nie je na udržanie tehotenstva,ak je plod silný vydrží a bude sa vyvíjať
ja som brala pri druhom tehu a nič,aj tak sa potratilo
22. srp 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka no určite ti hned vezme odbery,dobre že ideš,mna tam sledovali celé tehu
22. srp 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@strihalka jasne, tak drzim palce, nech maly zabojuje :dizzy_face:
22. srp 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lauritka no tak na teba som zvedavá na to IUI :slight_smile:)) kedy presne ideš?
22. srp 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poleva uvidim podla toho kedy dostanem mrchu, ci stihame, dokonca augusta maju dovolenku.

dufam, ze tentokrat to nacasaju lepsie :angry: :angry: :angry:
22. srp 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
kocky tak toto uz je haluz stretli ste sa s takym testom :confused: :confused: :confused: :confused: ta druha ciarka je velmi daleko
22. srp 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@st2 ja som mala takto po limite,to je pepino?
22. srp 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 aha, tak uz vidim. do prcic a vyzera pekne ruzova. :confused:

mozno sa pomylili vo fabrike a kanalik posunuli ?? :slight_smile: ale nevidela som este taky test hmmm
22. srp 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poleva nie stale tie iste, wondfo
22. srp 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@st2 aha ja som to mála na pepine a stále...
22. srp 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ako studujem to zo vsetkych stran a veru nechapem ani ja, bud je to chybny test uplne, alebo posunuli omylom tu ciarku kde sa to ma ukazat alebo ja neviem,tiez som sa s tym nestrela, inak je to obedny testisko
22. srp 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poleva no ja som take este nevidela tak preto mi to pride divne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. srp 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@st2 ja som minule testovala,lebo mi bolo divne,,,reku,,,ináč my už dalšie neceme :slight_smile:)) a smužom sme sa nasmiali že sme si stále privodzovali čiarky a teraz ju nechceme ! no a mala som ju na konci,tiež som nechápala
tak som išla na preventívku,urobila mi usg a nič našťastie :slight_smile:
ale líhala som do postele s divným pocitom,čo ak je chybný test,čiarka slabo ružová a na konci? tak ako ty máš
22. srp 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poleva no az na to ze ja riesim to prve ze co ak je to ta spravna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale este je taka pekna ta ciarka, keby to bolo rozpite tak poviem hned ze je chybny ale takto mi to jednoducho neda sa nad tym nepozastavit
22. srp 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek