• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
Ahojte spolubojovnicky ,

pisem sem prvy krat, ale uz vas peknych par mesiacov pravidelne citam... O potomka sa snazime 15 mesiacov, ale kvoli PCOS sa nedarilo. Doki mi hned nasadil duphaston od 11 do 25 dna cyklu a ja spokojnaaaa, ze sak mam cyklus pravidelny. Ale po takmer roku cakania „na zazrak“ som nasla vase forum a pred 4 mesiacmi som zacala merat BT. Tiez som rovno skusila soju, ta vsak viedla k vzniku megacysty na vajecniku (8x7cm). Takze nasledne som kazdy den chodila na thiaminove injekcie a trvalo 3 cykly, kym sa mi telo umudrilo. Tak som sa rozhybala, sledovala sa, nakupila ovutesty... A cuduj sa svete, tento mesiac ovulka prebehla ako podla ucebnice (aj ked teplota mi to velmi neukazala, ale ovutesty a folikulometria, ku ktorej som konecne dokiho dokopala, ju jednoznacne potvrdili). Prvy krat v zivote som aj na zaklade vasich postrehov ovulku naozaj citila, tak by som odprisahala aj presnu hodinu, kedy prebehla ... Duphaston som nasadila podla vasich rad az po ovulke (doteraz mi ovu asi fakt brzil, sviniar jeden). Ale k pointe.... Dnes som 14DPO, teplota sa drzala hore, tak som testla a nasla som si kraaaasne vysnivane dve ciarky, nie je to este uplna dialnica, ale vidiet ju je ... Takze vam straaaaaaasne dakujem, lebo ste mi svojimi radami a skusenostami velmi pomohli. Okrem manzela ste prve, ktorym toto tajomstvo prezradzam, ale nevydrzala sooom... Uz len teraz dufam v stastny koniec... Este raz oooobrovska vdaka...
A samozrejme dokaz...
25. srp 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (16)
@zuzulkav z celeho srdiecka gratulujem :dizzy_face:
25. srp 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 dakujem velmi pekne, si jedna z tych, ktora mi velmi pomohla, dokonca som ti zavidela tvojich nedavnych dusikov, kedze sme mali ovu v podobne dni... co najskor prajem dialnice, kedze aj nase snazikovanie trva takmer rozvako dlho :wink:
25. srp 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka ahoj, no ja som si ho nasadila uz vcera vecer a aj dnes rano som ho brala, tak som ho brala aj minule, tak mam to zmenit a mam ho brat len rano? ako dlho ho mam brat, dnes som 22DC, nie je lepsie ked ho budem brat rano a vecer? dakujem za radu
25. srp 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulkav budes pre mna inspiraciou :wink:
25. srp 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky mám totaz vy ste tu také skúsené myslíte že pri zníženej funkcii štítnej žlázy možem užívat vitamíny mamavit?? :sweat_smile:
25. srp 2011 v 11:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulkav gratulujem... :grinning:
25. srp 2011 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulkav gratulujem
25. srp 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulkav blahozelaaaam k // a nech ide vsetko tak ako ma :dizzy_face:
25. srp 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulkav tak az si ma dojala, prajem zdravucke miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. srp 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sachmetttt myslim, ze mozes, su to len obycajne vitaminy, nic zazracne, co by sa bylo so stitkou...
25. srp 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulkav velika gratulace
25. srp 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulkav Gratulujeeeem :slight_smile: :slight_smile:
25. srp 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem vam vsetkym z celeho srdca... :slight_smile:

este pridam grafik, ktory nema jasny vzostup na ovu, ziadny vyrazny implantacny pokles ani uhniezdovacie spinenie a predsa bude mozno vitazny... ja tomu veriiiim :wink:

http://www.fertilityfriend.com/home/3570bb
25. srp 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ako to tak sledujem,tak tento tyzden same super spravicky :slight_smile: :slight_smile: tak sa žienky držte a krasne tehulkovanie....a pre nas ostatne co najviac krasnych bacilkov posielajte :grinning: :grinning:
25. srp 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzulkav krasne, si nasa chodiaca nadej :wink: vela stasticka :slight_smile:
25. srp 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcata, ja tu tak rada chodim, cloveku tu aj poradia a kolko peknych pribehov sa tu docita, ze je vsetko mozne :slight_smile:
@zuzulkav gratulujem :slight_smile:
25. srp 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
25. srp 2011 ve 14:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, mate niektora skusenosti s tehu testami ONE STEP???
25. srp 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ste velmi mile :slight_smile: naozaj, som dokaz, ze aj "zazraky" sa deju, aj ked je to zatial iba tichy tajny zazracik, velmi potesi... to viete, prve 2 ciarky na tehuteste v zivote.. :grinning: :grinning: :grinning: buduci mesiac sme mali ist do CAR a manzelik na spermiogram, tak sme mozno boli rychlejsi ako ich vysledky :grinning: a tiez musim povedat, ze naozaj vsetko nasvedcovalo tomu, ze to tento mesiac vyjde, po dlhyyych rokoch som nasla 2 stvorlistky a manzela na zahrade skoro "zostrelil" pristavajuci bocian, tak nizko nad nim letel, az som sa zlakla... ked sa jedna o vysnene 2 ciarky, uverim hociakej povere :grinning:
25. srp 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lussinkaaa mas na nich ducha?
jaou barvu ma ten pasik na konci, za co ho drzis?
25. srp 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussinkaaa tehu testy one step ukazu neskor ako ine testy :wink: hoci pisu, ze su citlive, ale keby si urobila mamatest10 alebo wondfo, tak mas jasno :wink:
25. srp 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/chaNae
Ahojte tot moj grafik... tento mesiac este domeram mozno pre svoju vlastnu potrebu odmeriam aj dalsi mesiac, ale so snazilkovanim koncim... :pensive:
25. srp 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka no modru ale nemala som na nom ducha
25. srp 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no ked zajtra nepride MS, tak kupim mamatest :wink:
25. srp 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanae Tak to mě mrzí... :frowning2: Není už cesty zpět? :frowning2:
25. srp 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncicak.as pravdepodobne uz nie :pensive:
25. srp 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka co znamena neskor ako ine testy? :wink:
25. srp 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.. po delší odmlce píšu... máme srdíčko a snad to doklepeme do zdárného konce.. moc vám všem děkuju.. hlavně @lauritka za podporu, rady.. držím vám všem palečky, ať brzo najdete //
25. srp 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
dobre ranko .

@lussinkaaa to znamena, ze na mamteste uz by bola riadna palica a na one step len ruzov tienik... su akosi menej ciltlive... :slight_smile:
26. srp 2011 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek